A. DŮL – POHLED 4:1
Hosté nezvládli ani druhý zápas sezony, i když domácí se v první půlce ještě v zakončení trápili. Jediný, kdo rozradostnil fanoušky byl Tichánek. Ve druhé části se Pohled chvilku snažil, ale po deseti minutách inkasoval podruhé. Zásluhu na tom měl Gavallér. A tím bylo rozhodnuto. Domácí se zklidnili a po hodině hry jim výhru pojistil Šabatka. Až pak se dočkal i Pohled. Eis ovšem poslední slovo neměl. Po pár minutách totiž podtrhl střelecký účet Volák.

Góly: 21. Tichánek, 54. Gavallér, 62. Šabatka, 78. Volák – 71. Eis. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas 1:0. Pohled: Růžička – Šikner, Eis, Klement, J. Hospodka (86. Ranecký) – L. Hospodka, Moučka (76. Miřátský), Sobotka, Slanař – Šnobl, Siebenbürger.

ČERNÍČ – ROZSOCHATEC 8:2
Ze začátku to rozhodně na debakl hostů nevypadalo. Rozsochatec totiž ovládl úvodních dvacet minut. Dobře kombinoval, držel míč a měl tlak, z čehož pramenilo vedení, o které se postaral Chlubný. Jenže tato trefa hosty uspala a domácí probrala. Černíč se osmělila a na koně ji posadil Dušan Lovětínský, který přesnou střelou vyrovnal. Poté otočil skóre Lacina a zanedlouho zvýšil na 3:1 opět Dušan Lovětínský. Ve druhé půlce možná hosté plánovali zadělat na drama, jenže hned ve 46. minutě se prosadil Matyáš Lovětínský a Rozsochatci vzal vítr z plachet úplně. Domácí měli dál navrch, prosadil se Čermák, pak sice snížil Pelikán, ale za chvíli zkompletoval hattrick Dušan Lovětínský. Krutou porážku pro hosty pak pečetili Matyáš Lovětínský a Brom.

Góly: 21., 33. a 68. D. Lovětínský, 28. Lacina, 46. a 73. M. Lovětínský, 58. Čermák, 80. Brom – 15. Chlubný, 60. Pelikán. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:2. Diváci: 62. Poločas 3:1. Rozsochatec: Dygrýn (37. Štěpán) – Dundáček, Venc, Brož, Šimek – Plodík (74. Dostál), Pelikán, Bílek, Jleínek (80. J. Fiala) – D. Fiala, Chlubný.

H. BOROVÁ – LUČICE 3:0
Domácím se podařilo jít do dvoubrankového vedení během šesti minut. Ve 12. minutě předvedli pěknou akci uprostřed hřiště, kde si pak vyměnili balon Paušíma s Němcem a ten ze strany poslal balon na zadní tyč. A v 18. minutě po chybě hostující obrany se ze stejného místa trefil Paušíma na zadní tyč. Hra byla jinak vyrovnaná a šance přicházely na obou stranách. Ovšem branka už do poločasu nepadla. Po změně stran byl scénář stejný, ale domácí byli schopní proměnit své šance. Vítězství potvrdil Němec, který se trefil hlavou.

Góly: 12. a 68. Němec, 18. Paušíma. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 0:2. Diváci: 65. Poločas: 2:0. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček (78. J. Chlubna), Zvolánek (66. Klement), Blažek, Neubauer – Němec (75. Novotný), Antl (82. Luňáček), Lupták, Paušíma – Provazník, Rakušan. Lučice: Rýdl – Pechal, Pavlík, Krupička, Zvolánek – Vrána, Kolář (61. Pech), Císař, Jonáš – Blažek (74. Čapek), Lančarič.

H. BROD C – ŽDÍREC N. D. B 3:1
První poločas byl vyrovnaný, a podle toho také skončil výsledek. Padlo po jedné brance. Nejprve hned ve 3. minutě předvedli hosté rychlou akci po levé straně a centrovaný balon poslal z malého vápna Bříza k tyči. V 19. minutě dokázali domácí srovnat, kdy poslal Kuchta po křídle rychlého Běláka a ten zamířil přesně. Vývoj zápasu po změně stran poznamenaly dvě červené karty. Nejprve ji inkasoval brankář po faulu na Nechvátala a nařízený pokutový kop proměnil Tůma. O čtyři minuty později šel pod sprchy i Marek. A pak už hřiště patřilo domácím. Ti pak ještě pojistili vedení třetí brankou. V 78. minutě opět utekl Bělák a přidal svůj druhý gól.

Góly: 19. a 78. Bělák, 51. Tůma (PK) – 3. Bříza. Rozhodčí: Vašíček. ŽK: 1:4. ČK: 0:2 (50. Severýn, 54. Marek). Diváci: 35. Poločas: 1:1. H. Brod C: Duben – Stojan (73. Soukup), Novotný, Kuchta, Fišer – Bělák, Klofáč (68. Bouda), Tůma, Stránský – Nechvátal, Němec (90. Tuhý). Ždírec n. D. B: Severýn – Marek, M. Vomela (64. Navrátil), Němec (79. Běhounek), Kysilko (70. Malínský) – Jiří Matějka (87. Dubský), Zahradník, Jan Matějka, Máša – Bříza, Tlustý.

LÍPA – CHOTĚBOŘ B 3:1
Domácím se vydařil vstup do poločasu, když šli do vedení hned v 6. minutě, když se trefil Sochor. Po dvaceti minutách se zranil Matěj Fejt a musel střídat, ale o dvě minuty se trefil Vácha a poslal domácí do dvoubrankového vedení. A do poločasu na 3:0 dal Havel. Hosté po změně stran jen snížili, když mířil přesně Doležal. Pak měli ještě jednu velkou šanci, ale nedali. Hosté byli fotbalovější, ale branky stříleli domácí.

Góly: 6. Sochor, 23. Vácha, 36. J. Havel – 52. Doležal. Rozhodčí: Denev. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Lípa: Vašák – R. Souček, M. Prokš, Šimek, P. Souček – J. Havel, Rosecký, Fejt (21. Špiňar), Sochor – Vendl, Vácha. Chotěboř B: Dobrovolný – Culek (46. Hromádka), D. Čapek, M. Čapek, Ledvinka – Voborník, Turek, Pfeffer, Nedvěd – Krédl, Doležal.

ŠMOLOVY – TIS 1:3
K vidění byl vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách, ale hosté byli produktivnější než nováček ze Šmolov. Do vedení šel Tis ve 32. minutě, kdy Kafka napřáhl těsně za půlkou a jelikož byl brankář Vaněček vyběhnutý, tak balon zapadl do brány. Po změně stran šli hosté už do dvoubrankového vedení, kdy se po standardní situaci trefil Radil. Snížení přišlo v 75. minutě, kdy domácí kopali penaltu a tu proměnil Martínek. Pojistku hostům pak připsal Mareš, který zakončil přečíslení. „Byl to remízový zápas. Soupeř měl tři střely a dal tři branky. My z našich čtyř šancí dali pouze penaltu. Myslím, že by tomu spíše slušela remíza,“ uznal trenér domácích Josef Vaněček.

Góly: 75. Martínek (PK) – 32. Kafka, 58. Radil, 88. Mareš. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Šmolovy: J. Vaněček – Kučírek, Kruml, Kulhánek, Strašil – V. Vaněček, Martínek, Toman (30. Korba), Vavruška (62. Kocman) – A. Vaněček, Pevný. Tis: J. Šidlák – Bárta, Kučera, P. Šidlák, Novotný – Vala, Rosecký, Kafka, Radil (88. Žák) – Benda, Pavlas (84. Mareš).

N. RYCHNOV – HABRY 5:1
První poločas přinesl šance na obou stranách, na góly ale diváci čekali marně. Střelci si vše vynahradili po přestávce. Prakticky hned po rozehrávce se trefil T. Faltýnek, radost domácích vydržela jen pár vteřin – vyrovnal Bártík. Také hosté nejásali dlouho. O. Kratochvíl v 55. minutě vedení Novému Rychnovu vrátil, odpor soupeře definitivně zlomil dokonáním hattricku T. Faltýnek. V samém závěru se trefil i jeho bratr Martin.

Góly: 46., 63. a 75. T. Faltýnek, 55. O. Kratochvíl, 90. M. Faltýnek – 47. Bártík. Rozhodčí: Havlík. Habry: Císař – Krátký (80. Rainiš), Janouch, Klouček, Vlček, Korel, Fanta (80. Příbramský), Bártík, Desenský (68. Vlášek), Bernat (68. Řezníček), Vavřička (Vlček).