STARÉ RANSKO - MÍROVKA 2:1

Domácí měli sice v poločase více ze hry, rozhodnutí však padlo až dvě minuty před koncem, když Dvořák bezpečně proměnil penaltu.

Góly: 15. J.Janáček, 88. Dvořák (PK) - 5. Kverek. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Staré Ransko: Žák - Kafka, Brychnáč, Novosad, Dubský - Dohnal, Ročárek, Dvořák, Mikulecký - M. Janáček, J. Janáček (Málek, Vavroušek). Mírovka: Chroustovský - L.Mutl, M. Mutl, Heřmánek, Rázl - Koc, Kverek, Rásal. Lacina - Maťko, Drobný (Hejakl, Kuttelwascher, Strašil).

LIPNICE - LEŠTINA 2:0

Domácí byli lepším celkem a hostům nic nedovolili, po změně stran spálili vítězové navíc tři gólovky.

Góly: 30. a 65. Najbrt. Rozhodčí: Stehlík, ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Lipnice: Barták - Časar, Čeleda, Tecl, Nekvapil - Bárta, Kučírek, Kocián, Horák - Hobza, Najbrt (T. Rojka, Pabousek, Bacík). Leština: P. Piskač - Tvrdý, Hospodka, Staněk, Coufal - J. Aubrecht, Bárta, Čuřík, Vašák - R. Piskač, Pajer (Bráník, Karel, L. Aubrecht).

SOBÍŇOV - PŘIBYSLAV B 7:0

Na premiéru nováčka okresního přeboru se přišla ve vlastním prostředí přišla stovka diváků, kterým se domácí odměnili výborným výkonem a zkušenějšího soupeře přehráli ve všech řadách, když se dařilo i střelecky.

Góly: 22. a 65. Z.Němec, 30. a 60. J. Ondráček (PK), 45. a 90. Kafka, 50. V. Němec. Rozhodčí: Hájek. ZK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Sobíňov: Wasserbauer - Řičan, M. Ondráček, Vopršal, V. Němec - V. Starý, Kafka, Štěrba, Z. Němec - J. Ondráček, O. Starý (Bílek, Sláma). Přibyslav B: Hajný - Havlíček, Zvolánek, Musil, Mikulec - Pospíchal, Vykoukal, Mokrý. Hájek - Kalenda, Flekal (Zych).

H. BOROVÁ – OKROUHLICE 6:1

Favorit okresního přeboru dalšímu soupeři ukázal záda. Tentokrát dostala gólový příděl Okrouhlice.

Góly: Petr Veselý 2 (1 z PK), Blažek, Hošák, Klement, Chlubna (PK) – P. Jelínek. Rozhodčí: Šimon. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Havlíčkova Borová: Pavel veselý – Janáček, Brukner, Blažek, Hošák – Kučera, Chlubna, J. Veselý, Petr Veselý – Šrámek, Klement (Štefáček, Frühbauer, Kopecký). Okrouhlice: Petr – Toman, T. Jelínek, Kotěra, Koten – Čadek, Šulc, Matějka, P. Jelínek – Klbík, Beránek.

KEŘKOV – LEDEČ B 0:1

Rezerva Ledče rozhodla o vítězství v Keřkově ve druhé části, kdy se prosadil hostující Mikula.

Gól: Mikula. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 1:3. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Keřkov: Mach – Dubský, Novotný, Čejka, Musil – Zvolánek, Marinec, Zadina, Brabenec – Háněl, Šrámek (Pavlík, Dočekal). Ledeč B: Habásko – Pospíšil, Edr, Šimek, Šťastný – Hauser, Dvořák, Miláček, Mikula – Anděl, Krejčík (Holeta, Prchal).

LUČICE - SVĚTLÁ B 1:0

Po vyloučení O. Lebrušky domácí téměř celou hodinu obětavě bránili, čtvrthodinku před koncem však z náhlého protiútoku udeřil záložník Lančarovič a všechny body zůstaly v Lučici.

Gól: Lančarovič. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (O. Lebruška), Diváci: 70. Poločas: 0:0. Lučice: Simandl - O. Lebruška, Nedoma, Marek, Sommer - Fiala, Jří Kolář, Lančarovič - Havel, Doležal, M. Kolář. Světlá B: Kozelka - Valenta, Dvořák, Hoke, Karel - Petřík, Štefáček, Pirožek, Čáslavský - Rezek, Štros ( Bárta, Vávra, Vaňkát).

ŽDÍREC B – DOLNÍ MĚSTO 5:0

Střelec Zrzavý se stal hlavním hrdinou ždírecké rezervy, když se do sítě Dolního Města trefil pětkrát. Kvůli tomu, že ho hosté nedokázali zastavit, tak si odvezli domů porážku 5:0.

Góly: Zrzavý 4 (1 z PK), Jiří Matějka – Rozhodčí: Čejka. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Ždírec B: Tomášek – Polanský, Pleva, Havelka, Plíšek – Krupička, Jiří Matějka, Jar. Matějka, Bílek – Zrzavý, Máša (Chalupa). Dolní Město: L. Venc – Vaňkát, Kroužek, Petr Sklenář, Veselý – Janák, P. Venc, Krupička, Rumanovský – Halama, Jaroš (Pojezný, Pejchal, Švanda).