Hned ve 2. minutě zmrazil brněnského gólmana přesně mířenou střelou zdálky Šnobl, hosté srovnali z trestného kopu. Ve 13. minutě spálil gólovku Hauf, v zápětí došlo ke zbytečné ztrátě míče a hosté šli lacino do vedení 2:1.

Potom uviděl červenou brodský Pudil a Brňané v přesilovce přidali třetí branku. Když pár sekund po zahájení druhého poločasu Agromeli zvýšilo na 4:1, zdálo se být rozhodnuto. Pramen nesložil zbraně a stáhl až na 3:4. Další šance domácích však vyšuměly do ztracena.

„Nemohu klukům upřít snahu a bojovnost. Měli jsme více gólových příležitostí, prohráli jsme si to vlastními chybami,“ soudí kouč Michal Mareš I.

H. BROD – AGROMELI BRNO

3:5

Góly: Šnobl 2, Vagner – Tůma 2, Ganabček, Novák, Vrána. Poločas 1:3. Havlíčkův Brod: Janata – Pudil, Stojan, Hauf, Fišer, Kaplan, Michal Mareš II., Petr Mareš, Vagner.

1. Helas Brno 16 15 0 1 102:38 45
2. Tango Brno 16 13 0 3 91:31 39
3. Agr. Brno 16 12 1 3 88:48 37
4. Třinec 16 11 2 3 86:38 35
5. H. BROD 16 9 1 6 83:80 28
6. UFA Hr. Králové 16 7 2 7 93:72 23
7. Hlinsko 16 7 1 8 99:71 22
8. M. Hoštice 16 5 2 9 73:107 17