HUMPOLEC B – TIS 2:1
Domácí, kteří potřebují body jako sůl, se postarali o prvotřídní senzaci. Nebývá zvykem, aby poslední tým v tabulce udolal prvního. Nutno ale říci, že výsledek je spravedlivý. Favorit byl totiž lepší jen dvacet mnut, pak převzali otěže zápasu domácí. Humpolecká juniorka na tom byla lépe fyzicky, ve druhé půli si vypracovala dvougólový náskok. Výsledek už jen kosmeticky poupravil Miloslav Kozlík, který hlavičkou prodloužil trestný kop do branky.

Góly: 47. Holoubek, 74. Hájek – 85. Miloslav Kozlík. Rozhodčí: Holub. ŽK: 4:1. ČK: 0:1 (82. Šoupal). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Tis: Beděra – Kučera, R. Polák, Miloslav Kozlík, Jan Benák (70. Krpálek), Marek Kozlík, Rosecký, Zezulák, P. Benák, F. Polák, Šoupal.

ČEJOV – ŠTOKY 3:1
Štoky sice přežily úvodní nápor domácích a vyrovnaly hru, ale ve 30. minutě neustály závar před vlastní brankou. Z něj se prosadil čejovský kanonýr T. Moravec. Poločas se dohrál za převahy hostů, která ale byla neplodná. Po přestávce začali domácí s očividně větší chutí a B. Kubát ze dvou brejkových akcí zápas rozhodl. Štoky už jen snížili.

Góly: 49. a 60. B. Kubát, 30. T. Moravec – 80. Koutek. Rozhodčí: Juriga. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – Kubát, Havel, M. Dáňa, Karlík, P. Bulant (55. Miksa), Koutek, A. Dáňa (70. Körber), M. Bulant, Buben, Vodička (80. Kubík).

LÍPA – DLOUHÁ VES 4:3
Domácí byli v poli jasně lepší a do přestávky nastříleli soupeři čtyři branky, hosté byli nebezpeční jenom při standardních situacích, z nichž dali všechny góly. Vedli sice 0:1 a 1:2, Lípa však v rozmezí deseti minut otočila až na 4:2. Kontaktní gól Dlouhé Vsi zaznamenal čtvrt hodinky před koncem Janáček, více již domácí soupeři nedovolili.

Góly: 15. Kučírek, 26. Kutlvašr, 28. Lukačina, 30. Bouchner – 12. Polák, 20. Lukačina, 72. Janáček. Rozhodčí: Volf. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (60. Prostřední). Diváci: 120. Poločas: 4:2. Lípa: Exner – Bouda, Prokš, Kutlvašr, R. Souček – Krpálek, Kučírek, Zajíček (87. Mareš), Dolejší (89. Kratochvíl) – Bouchner, Prostřední. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Kunášek, Polák, V. Henzl (60. Janáček) – Lukačina, M. Janáček, Miloslav Henzl, Šimon – Freudenreich (76. Mir. Henzl), Sedlák.

POHLED – BATELOV 2:2
Co byla platná převaha domácích fotbalistů v průběhu celého zápasu, když chybělo střelecké zakončení. Pohled se sice již v 5. minutě ujal vedení brankou Sobotky, soupeř ale za minutu vyrovnal a v 10. minutě šel do vedení 1:2, které udržel až do přestávky.
Přitom domácí Mach běžel sám na gólmana, šanci však neproměnil a Moučka trefil břevno. Smůla se ho držela i při změně stran, kdy ještě dvakrát zatřásl břevnem. Vyrovnání se domácí dočkali až tři minuty před koncem, při závaru před batelovskou brankou se nejlépe zorientoval střídající Fišer a uklidil míč do prázdné svatyně.

Góly: 5. Sobotka, 87. Fišer – 6. a 10. Marek. Rozhodčí: Petr st. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Pohled: Růžička – Krpálek, Eis, Sobotka, Mišta – Říha, Šikner (67. Fišer), Baumruk, Moučka – Mach (35. Doležal), Vácha (71. Siebenbürger).

CHOTĚBOŘ B – POČÁTKY 1:1
Žádný z týmů si nepřipravil gólovou příležitost. Po půlhodině hry byl vyloučen počátecký Dedera a k němu se po přestávce připojil ještě Stejskal. Po hodině hry byl faulován Češík ve vápně, nařízenou penaltu hrající kapitán Bílek přetavil ve vedoucí gól na 1:0.
Hosté hráli sice poslední půlhodinku jenom v devíti lidech, ale i tak domácí zaskočili. Po trestném kopu se ve skrumáži před chotěbořskou brankou nejlépe zorientoval Plašil a ukradl domácím nečekaně bod.

Góly: 55. Bílek (PK) – 68. Plašil. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:3. ČK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Chotěboř B: R. Křivský – Málek, Ďoubal (75. Klimeš), Zvolánek, Nejedlý (80. Motl) – Sobotka, Křivohlavý, Vítek, Bílek – Andres (70. Běloušek), Češík.

V. ŽĎÁR – G. JENÍKOV 2:3
Do přestávky měli domácí více ze hry, převahu však vyjádřili pouze brankou Jiřího Kubáta. Hosté brzo po přestávce srovnali na 1:1. Po hodině hry proměnil jeníkovský Šindelář penaltu a dostal hosty do vedení. Když o pět minut později Fendrych zvýšil na 1:3, hosté začali pečlivě bránit tříbodový výsledek. Pět minut před koncem kosmeticky upravil výsledek Jiří Kubát.

Góly: 29. a 85. Jiří Kubát – 50. Koten, 59. Šindelář (PK), 65. Fendrych. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Veselý Žďár: Šimánek – Píbil, Z. Fišer (13. M. Kubát), Bohuslav, Adam – Dolejší, P. Kubát, Jan Kubát, M. Fišer – Petr (60. Nový), Jiří Kubát. Golčův Jeníkov: S. Krajíček – R. Krajíček, Spěvák, Kaňkovský, Žaloudek (55. Tuček) – Rokos (65. Kubeš), Piskač, Koten, Fendrych – Hortenský (85. Dvořák), Šindelář.