MS divize dorostu - starší

ŽIDENICE – H. BROD 2:4
Dvoubrankový náskok domácí po hodině hry v rozpětí pěti minut rozprášili a srovnali na 2:2. Naštěstí o chvíli později po volném přímém kopu Pilař dostal spoluhráče znovu do vedení, které v samém závěru ještě pojistil Böhm.

„Byla to naprosto zasloužená výhra, zlepšili jsme kombinační hru a konečně se prosadili i v koncovce,“ radoval se kouč brodského staršího dorostu Jiří Černý.

Góly Havlíčkova Brodu: Adam, Pilař, Böhm a vlastní. Rozhodčí: Horák. Bez ŽK. Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Chudoba – Halamka (72. Votava), Jakeš, Pilař, Machala – Kučírek, Netopilík, Valášek, Mareš (46. Hejkal) – Böhm, Jan Bláha (46. Adam).

MS divize dorostu - mladší

ŽIDENICE – H. BROD 2:1
Hosté vedli brankou Petříka 1:0. Po změně stran se však nedokázali vyrovnat se změnou počasí a v dešti se jim nedařilo.

„Chválím kluky pouze za první poločas, ve kterém byli jasně lepší. Deset minut před koncem jsme si dali vlastence, který rozhodl,“ připomněl trenér mladších dorostenců Slovanu Zdeněk Jungwirt.

Gól Havlíčkova Brodu: Petřík. Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Kučírek – Hybner, Kunc, Gramer, Semelka – Sůva (65. Freudenreich), Polívka, Herman (70. Konavalina), Havel (60. Berky) – Báča (50. Beránek), Petřík.