Skupina A - 22. kolo:
Česká Bělá – Vepřová 2:1 (1:1), L. Souček, Sobotka – Kolouch.
Rozsochatec B – Keřkov B 0:4 (0:2), Matějka 2, Čepl, Šrámek.
Havlíčkova Borová B – Mírovka B 1:2 (1:1), Šmíd – Čepl, Šrámek.
Úsobí – Pohled B 2:1 (0:1), Jelínek, Hausvater – Bartoš.
Herálec B – Dlouhá Ves B 3:1 (1:1).
Velká Losenice – Libice 3:2 (2:2), Sýkora 3 – Bačkovský, Konůpek.
1. | Libice | 21 | 17 | 1 | 3 | 66:15 | 52 |
2. | V. Losenice | 21 | 16 | 2 | 3 | 69:18 | 50 |
3. | Česká Bělá | 21 | 15 | 2 | 4 | 59:22 | 47 |
4. | Úsobí | 21 | 12 | 3 | 6 | 54:35 | 39 |
5. | Herálec B | 21 | 12 | 1 | 8 | 40:32 | 37 |
6. | Vepřová | 21 | 9 | 4 | 8 | 32:27 | 31 |
7. | H.Borová B | 21 | 9 | 2 | 10 | 46:47 | 29 |
8. | Mírovka B | 21 | 7 | 3 | 11 | 33:48 | 24 |
9. | Dl. Ves B | 21 | 7 | 1 | 13 | 32:61 | 22 |
10. | Pohled B | 21 | 3 | 4 | 14 | 21:58 | 13 |
11. | Keřkov B | 21 | 2 | 5 | 14 | 21:61 | 11 |
12. | Rozsochatec B | 21 | 2 | 2 | 17 | 20:69 | 8 |
Příští kolo: Havlíčkova Borová B – Herálec B, Dlouhá Ves B – Velká Losenice, Libice – Úsobí, Pohled B – Rozsochatec B, Keřkov B – Česká Bělá, Vepřová – Mírovka B. (spo)
Skupina B - 22. kolo:
Okrouhlice B – Dolní Město B 3:1 (1:0), Michal, Brabec, Toman – Janovec.
Lučice B – Nová Ves 4:4 (1:1), M. Lančařič 4 – Dušek, Tunheber, Musílek, Šlechta.
Leština B – Kouty 0:1 (0:0), Kolář.
Golčův Jeníkov B – Hněvkovice 4:1 (2:0), Šulc 2, Hortenský, Piskač – P. Starý.
Tis B – Kožlí 1:1 (0:0), Sviták – Kaspert.
Světlá C – Vilémov 1:1 (0:0), Štěrba – Kosina.
1. | Tis B | 21 | 17 | 1 | 3 | 73:26 | 52 |
2. | G. Jeníkov B | 21 | 14 | 3 | 4 | 71:31 | 45 |
3. | Hněvkovice | 21 | 13 | 5 | 3 | 54:27 | 44 |
4. | Kouty | 21 | 11 | 2 | 8 | 41:31 | 35 |
5. | Světlá C | 21 | 8 | 5 | 8 | 41:45 | 29 |
6. | Nová Ves | 21 | 7 | 5 | 9 | 38:49 | 26 |
7. | Vilémov | 21 | 7 | 3 | 11 | 40:47 | 24 |
8. | Leština B | 20 | 7 | 2 | 11 | 47:50 | 23 |
9. | Lučice B | 21 | 5 | 7 | 9 | 29:46 | 22 |
10. | D. Město B | 21 | 6 | 3 | 12 | 32:49 | 21 |
11. | Okrouhlice B | 21 | 5 | 5 | 11 | 26:50 | 20 |
12. | Kožlí B | 20 | 3 | 3 | 14 | 24:65 | 12 |
Příští kolo: Golčův Jeníkov B – Leština B, Kouty – Lučice B, Nová Ves – Tis B, Kožlí B – Okrouhlice B, Dolní Město B – Světlá C, Vilémov – Hněvkovice.