VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal na Havlíčkobrodsku

Havlíčkův Brod - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání.

22.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

SOBOTA
Okresní přebor (Jednota přebor) mužů, 3. kolo: Havlíčkův Brod B – Ledeč B (Hájek, Hromádka), Mírovka – Sobíňov (Duben, Kišš).
III. třída (Rebel liga), 3. kolo: Rozsochatec – Kamenná Lhota (Beránek), Libice – Habry B (Česal), Lípa B – Tis B (Čejka).
Signumprint IV. třída, skupina A, 3. kolo: Keřkov B – Herálec B (Fulier), Dlouhá Ves B – Maleč (J. Šimon st.).
Nábytek Kristina IV. třída, skupina B, 3. kolo: Golčův Jeníkov B – Leština B (Janovský), Hněvkovice – Okrouhlice B (Veselý).
Elkomplex přebor dorostu, skupina A, 2. kolo: Habry – Staré Ransko (11.15, Herink), Herálec – Pohled (15.00, Koncz), Leština – Šmolovy (15.00, J. Šimon ml.), Veselý Žďár – Dolní Město (15.00, Bouda).
EAL&TIA přebor dorostu, skupina B, 2. kolo: Mírovka – Havlíčkova Borová (10.30, Kišš), Golčův Jeníkov – Okrouhlice (14.00, Janovský).
Saller přebor žáků, skupina A, 2. kolo: Habry – Staré Ransko (9.30, Herink), Herálec – Pohled (13.30, Koncz), Leština – Šmolovy (13.30, J. Šimon ml.), Veselý Žďár – Dolní Město (13.30, Bouda).
Catus přebor žáků, skupina B, 2. kolo: Lípa – Kožlí (9.00, Bošacký), Vilémov – Rozsochatec (13.30, dodat.), Štoky – Chotěboř B (13.30, Šrámek), Dlouhá Ves – Lučice (14.00, J. Šimon st.).

NEDĚLE
Okresní přebor (Jednota přebor) mužů, 3. kolo: Lipnice – Světlá B (Veselý, Smítka), Dolní Město – Leština (Beránek, Nový), Staré Ransko – Lučice (Kišš, Koncz), Ždírec B – Přibyslav B (Čejka, Duben), Veselý Žďár – Keřkov (Bělovský, Švarc).
III. třída (Rebel liga), 3. kolo: Štoky B – Jeřišno (10.00, Fulier), Šlapanov – Věžnice B (10.00, J. Dvořák), Víska – Okrouhlice (Kocifaj), Šmolovy – Nová Ves u Světlé (Nykl).
Signumprint IV. třída, skupina A, 3. kolo: Úsobí – Vepřová (10.00, Duben), Pohled B – Mírovka B (10.00, Nový), Česká Bělá – Havlíčkova Borová B (J. Šimon st.).
Nábytek Kristina IV. třída, skupina B, 3. kolo: Vilémov – Veselý Žďár B (10.00, Kocifaj), Světlá C – Kouty (10.00, Bouda), Dolní Město B – Nová Ves u Chotěboře (10.00, Fotr).
Elkomplex přebor dorostu, skupina A, 2. kolo: Velká Losenice – Jeřišno (14.00, Mošner).
EAL&TIA přebor dorostu, skupina B, 2. kolo: Lipnice – Čejov (14.00, Smítka).
Saller přebor žáků, skupina A, 2. kolo: Velká Losenice – Jeřišno (12.00, Mošner).
Catus přebor žáků, skupina B, 2. kolo: Šlapanov – Věžnice (13.00, J. Dvořák).

Není–li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.

TRESTNÁ LAVICE
1. Martin Drahoš, Věžnice - 2 SU nepodmíněně od 20. 8. 2008
2. Josef Kavka, Dolní Město - 3 SU nepodmíněně od 20. 8. 2008
3. Miloslav Tlapák, Vilémov - 3 SU nepodmíněně od 20. 8. 2008
4. Pavel Nedoma, Lučice - Žádosti se vyhovuje, trest prominut.

22.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Chotěbořský Krédl rozhodl čtyři minut před koncem okresní derby

Plný počet bodů mají na svém kontě v I. B třídě fotbalisté Štoků (v modrém), kteří včera vyhrály v Lípě jasně 3:0.

Souboj ambiciózních týmů vyzněl pro Pohled

Obyvatele paneláku vyděsil had ve sklepě

Chotěboř - Velký had vyděsil obyvatele panelového domu v Severní ulici v Chotěboři a tak zavolal městskou policii.

Policisté dopadli zloděje traktoru

Havlíčkův Brod – Brodští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže, kterého obvinili, že na začátku srpna ukradl traktor za 200 tisíc korun z areálu jedné zemědělské společnosti na Havlíčkobrodsku.

Letní kina opět táhnou, vstupné je většinou dobrovolné

Vysočina – Mezi oblíbené prázdninové kratochvíle patří letní kino.

Dolní ulice v Havlíčkově Brodě prošla opravou

Havlíčkův Brod - S dopravním omezením se museli dočasně smířit řidiči v centru Havlíčkova Brodu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení