Druhá Havlíčkova Borová hostila vedoucí Bedřichov, domácí nakonec vyhráli 2:0. Na čele průběžné tabulky sice díky skóre zůstává Bedřichov, ale Borová má stejně bodů a lepší vzájemné zápasy. Víkendový program narušil nezpůsobilý terén, kvůli kterému byly odloženy dva zápasy.

TIS - BUDÍKOV 2:3
V Tisu viděli diváci utkání dvou rozdílných poločasů. Deštivá první půle se nesla ve znamení osobních soubojů, v kterých měli navrch jednoznačně hosté. Špatně zahraného ofsajd systému využil v 24. minutě Smereka. Tentýž hráč zvýšil o osm minut na rozdíl dvou branek a další gól přidal těsně před poločasem T. Žáček.
Po přestávce předvedli domácí bojovný výkon, podařilo se jim snížit na 2:3, ale to bylo z jejich strany vše.
Góly: 56. Blažek, 86. Vala – 24. a 32. Smereka, 44. T. Žáček. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:3. Tis: Havel – Kučera, Kozlík, P. Benák, Halama – J. Benák, Rosecký, Krajíček, Blažek – Veselý (46. Vala), Miřátský.

G. JENÍKOV – ČERNOVICE 2:1
Ve vyrovnaném prvním poločase hosté uplatňovali křídelní hru a zahrozili několika brejky. Po chybné rozehrávce Jeníkova je dostal ve 23. minutě do vedení Chlpík mladší, do šance se potom domácí ani hosté již nedostali.
Po změně stran Jeníkov zjednodušil hru, a to na soupeře platilo. Do gólovek se dostali Tuček se Skálou, chybělo však střelecké zakončení. Deset minut před koncem mohl výhru pojistit opět Chlpík, postupoval sám na gólomana, měl však špatně seřízenou mušku. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu domácích, když ve 83. minutě z penalty srovnal na 1:1 Tuček a hned v následující minutě zařídil výhru Skála.
„Důležité body jsme získali silou vůle, soupeř v závěru povolil v tempu a kluci toho využili,“ oddechl si jeníkovský kouč Jiří Trekoval.
Góly: 83. Tuček (PK), 84. Skála – 23. Chlpík mladší.Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Golčův Jeníkov: Klíma – Fendrych (60. Kaňkovský ( Vrdský) (70. Kočí), Liška, Koten – Rokos, Kubeš (46. Málek), Skála, Procházka – Šulc, Tuček.

KOŽLÍ – KAMENICE 4:3
V prvním poločase byli domácí lepší, jenže tři nájezdy na brankáře neskončily gólem. Proto přišel trest, kdy se v 40. minutě prosadil Strašík. Vzápětí však domácí Plesl nádhernou střelou zdálky vyrovnal a Pešek přidal druhý gól.
Po přestávce se hra změnila, tři vyložené příležitosti spálili i hosté. A pak přišel neuvěřitelně hektický závěr, kdy padly čtyři branky. V nastaveném čase dokázal kamenický Melzoch srovnat skóre na 3:3, ale v 93. minutě z pokutového kopu rozhodl Šimek o výhře Kožlí.
Góly: 42. Plesl, 45. Pešek, 88. Trpišovský, 90. Šimek (PK) – 83. a 90. Melzoch, 40. J. Strašík. Rozhodčí. Staněk. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Kožlí: Smítka – Vladyka, Brzoň, Plesl, M. Blažejovský (72. Lebruška) – Pecha, Vosyka (78. Boček), Mikula (85. Radoš), Pešek – Šimek, Trpišovský.

H. BOROVÁ – BEDŘICHOV 2:0
Do přestávky se hrál jenom průměrný fotbal, aktivnější hosté promarnili tři gólové šance, z domácích byl blízko gólu Hošák, jeho střela hlavou šla těsně nad břevno.
Po přestávce nasadila Borová k dvacetiminutovému náporu a hned v úvodu sklidil potlesk za parádní vedoucí gól Šrámek, když šajtlí z pětatřiceti metrů poslal míč do vzdálenější šibenice bedřichovské svatyně. Domácí dál tlačili, hosté znervózněli a důsledkem byly dvě červené karty, které poslaly předčasně pod sprchy Lacinu s Maškem. Krátce po hodině hry Němce dlouhý Veselého aut šikovně a pohotově halfvolejem sklepl k vzdálenější tyči. Hosté se snažili ještě s výsledkem něco udělat, dokázali si ještě vytvořit slibné šance, borovská obrana v čele s gólmanem Veselým vždy včas zasáhla. Pojistit výhru mohl v samém závěru Němec, zblízka poslal míč nad břevno, naopak hosté minutu před koncem břevno jen orazítkovali.
„O důležitých bodech rozhodl náš nástup po změně stran, bodově jsme se dotáhli na lídra tabulky,“ radoval se borovský obránce Jakub Janáček.
Góly: 47. Šrámek, 64. Němec. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:3. ČK 0:2. Diváci: 170. Poločas: 0:0. Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Janáček (68. Tonar), Klement, Frühbauer, Hošák – Kučera, Chlubna, J. Veselý, Petr Veselý – Němec (85. Šmíd), Šrámek.