I. A třída, skupina A
DOBRONÍN – CHOTĚBOŘ 0:3

Dobronín začátek prospal, naopak Chotěboř začala hodně aktivně, napadal, nutil soupeře k chybám a celkem brzy sklidila i ovoce. První dvě branky „vykouzlili“ hosté po standardních situacích, kdy skórovali M. Odvářka a Hromádka. Ve 25. minutě zvyšoval Hlaváček po hrubce domácích už na 3:0.
Po přestávce si Chotěboř zkušeně vedení pohlídala.
Góly: 10. M. Odvářka, 17. Hromádka, 25. Hlaváček. Rozhodčí: Drahotušská. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas 0:3. Chotěboř: Benc – R. Odvářka (53. Cop), Doubal, M. Čapek, Vítek – Hromádka, D. Čapek, Hlaváček (46. Šimoňák), Langr – M. Odvářka, Klimeš

JANOVICE – LEDEČ N. S. 4:4
Po půlhodině se o první branku zápasu postaral hostující Hoffman, který si pohrál s domácí obranou a neomylně zavěsil. Pasivně hrající Janovice před přestávkou trochu spasil po centru Zemana přesně pálící Špendlíček.
Po přestávce se trefil Hoffmann a Ledeč znovu vedla. Vzápětí se ovšem prosadil po samostatné akci Barák a po chvíli se postaral o obrat Padrnos. Janovičtí byli v laufu, což potvrdil v 61. minutě hlavičkující Reiterman.
Jenže z jasného zápasu se stalo drama. V 81. minutě nabídl gólman Musil fatálních chybou a špatnou rozehrávkou kontaktní gól Geherovi. V poslední minutě utkání pak šokoval Janovice vyrovnávací trefou střelec zápasu Hoffman.
Góly: 40. Špendlíček, 53. Barák, 56. Padrnos, 61. Reiterman – 32., 51. a 90. Hoffman, 81. Geher. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas 1:1. Ledeč n. S.: Vitiska – Příhoda, Pešek, Lebruška, Pokorný – Pajer, Janů (87. Žemlička), Voplakal (85. Martínek), Slavětínský – Hoffman, Geher.

VĚŽNICE – POHLED 2:2
Bojovné utkání přineslo v úvodu utkání tři nevyužité šance věžnického Prokeše. Hosté zahrozili několikrát Janďourkem, až se nakonec úspěšně prosadil Mach přesnou střelou k tyči – 0:1.
Po přestávce se domácí snažili vyrovnat, ale další gól vsítili opět hosté, když Eis vymetl z pětatřiceti metrů z trestného kopu šibenici. Domácím se povedlo střídání, neboť do hry naskočil po dlouhodobém zranění Havlíček a hned po svém příchodu na hřiště snížil hlavou po rohovém kopu. . Pohled oslabil střídající Moučka, který dostal červenou kartu. Ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal Havlíček.
Góly: 74. a 94. Havlíček – 17. Mach, 71. Eis. Rozhodčí. Hrůza. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (84. Moučka). Poločas: 0:1. Věžnice: Drahoš – Wasserbauer, Fikejz, Martínek, Marek Chalupník – Staněk, Brukner, Pertlíček (73. Havlíček), Neuvirt (75. Kölbl) – Milan Chalupník, Prokeš (79. Obořil). Pohled: Růžička – Krpálek, Eis, Sobotka, Arbelovský - Doležal, Fišer, Říha, Venc – Mach (79. Moučka), Janďourek (87. Šikner).

DLOUHÁ VES – SVĚTLÁ 2:3
Za deset minut využil Kaplan okénko ve světelské obraně a dostal spoluhráče do vedení 1:0, o chvíli později měl další gólovku, ale přestřelil. Potom se dostali do tempa skláři, Císař předložil ideální kolmici Křikavovi, ten bezpečně proměnil na 1:1. Pět minut před pauzou po standardní situaci Naděje poslal míč na hlavu Křikavy, skláři vedli 2:1. Hned v úvodní minutě se podruhé prosadil domácí Kaplan a srovnal na 2:2. Po hodině hry okopíroval Císař kolmici na kanonýra Křikavu , umožnil mu dokončit hatrick na 2:3 a všechny body putovaly k Sázavě.
K oporám poražených patřili Jiří Polák, Kunáček a střelec Kaplan, u hostí byl největším bojovníkem Štros.
Góly: 9. a 47 Kaplan – 18. 40. a 61. Křikava. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:3. Diváci: 90. Poločas: 1:2. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Kunášek, Polák, Hranický – Lukačina, Kaplan, Pospíchal, Šimon – Meloun, Vošický (Svoboda, Janáček). Světlá nad Sázavou: Koudelka – Naděje, Karel, Rezek, Čáslavský – Závorka, Mišta, Štros, Křikava – Císař, Dvořák (Bárta, Valenta, Novotný).

SPEŘICE – PŘIBYSLAV 1:1
Ve 4. minutě domácí Němec netrefil ze čtyř metrů prázdnou branku, vzápětí hostující Musil po sólu také minul. Ve 36. minutě trefil Němec břevno. Druhý poločas začali domácí náporem, ovšem Čermák svým nedůrazem nabídl gól Krčálovi. V 67. minutě se Speřičtí dočkali, když Němec proměnil penaltu za stažení Slavíka. Ke konci už domácí riskovali a málem rozhodli, po kiksu gólmana trefil Němec tyč.
Góly: 66. (PK) Němec – 56. Krčál. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Přibyslav: Hajný – Votava, Bárta, Svoboda, Krčáll – Smejkal (75. Vopršal), Strašil, Stejskal (85. Pochop) – Němec, Musil.

I.A třída skupina B
BUDIŠOV – ŠTOKY 3:0

V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal. Diváci se dočkali branky až ve 45. minutě. Na začátku druhého poločasu Budišov dvěma brankami rozhodl celý zápas. V poslední minutě utkání byl vyloučen hostující Bulant.
Góly: 45. Koš, 52. Z. Dvořák, 58. J. Dvořák. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (90. Bulant). Diváci: 190.
Štoky: Dobrovolný – Stehlík, M. Dáňa (63. A. Dáňa), Havel, Bulant – Kubík, Lážy, Vodička (63. Kubát), Miksa – Kunc, Buben (77. Fitar).