LÍPA – TIS 3:1
Již ve 12. minutě utekl Miřátský, přihrál J. Benákovi a ten dostal hosty do vedení. Chybu v obraně hostí potrestal o sedm minut později J. Havel. Ve 22. minutě zkušený P. Havel přistrčil Hrdličkovi, který si dovolil kličku na brankáře 2:1. Těsně před pauzou podržel Lípu gólman Exner. Po změně stran sice měli hosté mírně navrch, do šancí se však nedostávali. Výhru 3:1 pojistil osm minut před koncem Krpálek, když přelomoval gólmana.
Góly: 19. J. Havel, 32. Hrdlička, 82. Krpálek – 12. J. Benák. Rozhodčí: Najenský. ŽK: 0:1. Poločas: 2:1. Diváci: 70. Lípa: Exner – Souček, M. Prokš, Krpálek, Zajíček – J.Havel (88. Fejt), P. Havel, J. Prokš ( 64. Sedlák), Bouchner(49.Vácha)–Hrdlička, J.Kutlvašr starší. Tis: Havel – Kučera, Semrád, Miřátský (86. Sojka),Rosecký – J. Benák (86. M.Kozlík), Vala ( 77. Halama), Blažek, Krajíček – M. Kozlík, P. Benák).

ŽDÍREC B – KOŽLÍ 1:1
Hosté již ve 2. minutě dali gól, pro ofsajd nebyl však uznán. V 5. minutě po pěkné kombinační akci měl Jan Matějka nepřesnou mušku, stejně jako o chvíli později Veselský. Na druhé straně neproměnil sólo Trpišovský. Ve 22. minutě po trestném kopu Jana Matějky, ve skrumáži dotlačil natřikrát míč do sítě Veselský 1:0. Po pauze se dostali hosté do tlaku, v 55.minutě Trpišovský sám před gólmanem šanci odmítl. Po hodině hry zařídil remízu 1:1 Šimek, když dlouhý nákop trefil z voleje přímo k tyči.
Góly: 31. Veselý – 60. Šimek. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Ždírec B: Tomášek – Polanský, Havelka, Veselský, Kučera – Málek, Klupka, Novotný, Jan Matějka – Máša, Jiří Matějka (75. Bílek). Kožlí: Dočkal – Vladyka, Pešek, Lebruška, Brzoň – Vosáka, Pecha (75. Radoš), Mikula (80. Boček), Plesl – Šimek, Trpišovský.

CHOTĚBOŘ B – H. BOROVÁ 1:1
Ve vyrovnaném boji měli do přestávky více šancí domácí, tu největší však Bílek promarnil a tak se do vedení po střele Frühbauera dostali ve 14. minutě hosté. Chotěboř srovnala ve 23. minutě, kdy po centru Langra srovnal Hlaváček. Úvod druhého poločasu domácí zaspali a tak čtvrthodinku ovládal pole hosté z Havlíčkova města. Po hodině hry domáci Ďoubalovu loženku hostující gólman zlikvidoval a tak utkání skončilo dělbou bodů.
Góly: 23. Hlaváček – 14. Frühbauer. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1: Chotěboř B: Vykoukal – Vajrych, Češík, Mudruňka, Ďoubal – Běloušek, Hromádka, Langer, Bílek – Hlaváček ( 83. Haltuf), Odvářka. Havlíčkova Borová: P. Veselý – Janáček, Frühbauer, Blažek, Hošák – Kučera ( 41. Tonar), Chlubna, J. Veselý, P. Veselý (84. Šrámek)- Němec, Klement.

HABRY – HORNÍ CEREKEV 0:0
V úvodu zápasu byli lepší domácí, avšak Kudláček v samostatném nájezdu ztroskotal na gólmanovi. Pak hosté začali lépe kombinovat a vytvořili si územní převahu, jež ale probíhala bez větších příležitostí. Na konci poločasu spálil další šanci Kudláček.
Po přestávce si haberští vypracovali další šance, ale smolařem se stal dobře hrající útočník Kudláček, jenž neproměnil další dvě šance. Navíc střídající Jiří Toma trefil hlavou jen břevno.
Rozhodčí: Trocha. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Habry: Vala – Vavřička, Janouch, Doležal, M. Toma – Korel (70. J. Toma), Kvanka, Stránský,Michal (85. Moravec) – Bělák, Kudláček.

G. JENÍKOV – KOSTELEC 2:1
Jeníkovští nevzdávají boj o záchranu a v souboji s Kostelcem, dalším aspirantem na sestup, vydolovali tři body. Střelecký zápis utkání otevřel po deseti minutách po individuální akci Hortenský. Za hosty kontroval těsně před odchodem do kabin Šmahel. Ve druhém poločase viděli diváci neúhledný fotbal s řadou nepřesností. Z ojedinělé šance se prosadil v 75. Koten a rozhodl tak o vítězství domácích.
Góly: 10. Hortenský, 75. Koten – 43. Šmahel. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 3:4. Diváci: 60. Poločas: 1:1. G. Jeníkov: Krajíček – Fendrych, Vrdský, Liška, Spěvák – Rokos, Tuček (70. Miřátský), Hortenský (85. Kočí), Kaňkovský – Šulc (46. Koten), Skála.