V přípravách dominují útoky

Havlíčkobrodsko – Letní přípravné zápasy jsou v plném proudu. Ve Ždírci už nastoupil navrátilec Sysel, Chotěboř si přivezla půltucet z Třemošnice.

27.7.2010

Ilustrační fotoFoto: Ivo Havlík

ŽDÍREC – SK PARDUBICE B 5:3
Pardubická rezerva přijela s mladým, nadupaným kolektivem, na přípravném utkání se hrál oboustranně kvalitní fotbal v rychlém tempu. Z obrany dirigoval hru Dekory zkušený Sysel, střed pole ovládala dvojice Mareš – Čalkovský, slibný výkon odvedl gólman Vymetal.
Góly: Čalkovský 2, Sobotka, Máša, Mareš – Hlaváček (PK), Buriánek, Rydval Ždírec: Vymetal – Kysilko, Sysel, Sobotka, Kučera – Blažek, Mareš, Čalkovský, Novotný – Máša, Kolouch ( Pleva, Carda, Šnobl, Novák).

SVĚTLÁ – POLNÁ 2:4
Sklářům chyběli gólman Koudelka, dále Naděje a Šmíd, hrál se oboustranně kvalitní fotbal. Lépe začali domácí a po půlhodince vedli gólem Pohnětala, který se vrátil z Kolína. Potom hosté přidali v tempu a do poločasu otočili skóre. Brzo po pauze Rezek vypíchl balon a po samostatné akci srovnal na 2:2. Na sklářích se již projevila únava, přenechali iniciativu soupeři, který až do konce střetnutí diktoval tempo.
Góly: Pohnětal, Rezek. Světlá: M. Křikava – Císař, Čáslavský, Valenta, Rezek – Karel, Pohnětal, Frolko, Závorka – Štros, Křikava ( Hart, Petřík, Pospíchal).

TŘEMOŠNICE – CHOTĚBOŘ 6:2
V prvním poločase byla Chotěboř lepším týmem, ale Třemošnice ji vyučovala z produktivity. Ze čtyř šancí dali domácí tři branky a bylo po zápase. Druhý poločas se hra vyrovnala a chotěbořští hráči korigovali pro ně krutý výsledek. Dobrý výkon podal mladíček Klimeš.
Góly: 2 Klimeš. Chotěboř: Vykoukal – M. Čapek, Ďoubal, Somerauer, Čáp – D. Čapek, Hromádka, Vítek, klimeš – M. Odvářka, Moravec (Benák, Rakušam, Češík, Běloušek a Langer).

VĚŽNICE - POLNÁ jun. 5:2
Snaživý mladý kolektiv hostí ukázal snahu, na zkušenější tým domácích však přece jenom nestačil. Ve vítězném kolektivu se dařilo posilám z Kněžic, Sobotkovi a Divišovi, střelecky dominoval Petrlíček.
Góly: Petrlíček 3, Šejstal, Staněk. Věžnice: Drahoš – Vlach, Diviš, Chalupník Kunc – Staněk, Šimoníček, Petrlíček, Martínek – Šejstal, Sobotka (Francálek, Kobl, Brukner, Fikejz).

ČERVENÉ PEČKY – LEDEČ 1:2
Střetnutí s účastníkem I. A třídy Středočeského kraje bylo pro kováky dobrou přípravou s vyrovnaným průběhem. Prvně uhodilo ve 22. minutě, kdy míč putoval po ose Pešek, Geher, Procházka a úspěšně zakončil Kavka 0:1, domácí o minutu později srovnali na 1:1. Čtvrt hodiny před koncem rozhodl opět Kavka. Ledečtí fotbalisté odvedli tentokráte ukázněný výkon, dobře kombinovali ve středu pole.
Góly: Kavka 2. Ledeč: Vitiska – Lebruška, Pešek, Hauser, Slavětínský - Geher, Procházka, Pajer, Žemlička-Miláček, Klaus (Kavka, Hoffman).

H.BOROVÁ – ŽDÍREC B 2:3
Ve vyrovnaném utkání se o výsledku rozhodlo až ve druhém poločase. Padly v něm čtyři pěkné branky. Nováček I. A třídy vyzkoušel v prvním přípravném zápase hned sedmnáct hráčů .
Góly: Doležal, Němec – vlastní, Sklenář, Havelka (PK). H. Borová: Pavel Veselý – Janáček, Hošák, J.Veselý, Kučera – Petr Veselý, Chlubna, Frühbauer, Němec, Šrámek – T.Blažek (M.Blažek, Klement, Doležal, Fikar, Tonar, Šmíd).

H. BROD B - HABRY 3:2
Góly: Zimprich, Vácha, Sýs starší – Toma, Moravec. Havlíčkův Brod B: Svoboda – Sýs mladší, Veselý, Semrád, Pártl – Ježil, Fialka, Koblížek, Kunstmüller – Zimprich, Udržal(Freudenreich, Semelka, Vácha, Sýs starší). Habry: Krátký – Vavriška, Janouch, Fendrych – Šembera, Vrdský, Moravec, Stránský, Michal – P. Bártík, Toma (Hájek, Rajter, J. Bárta).