H. BOROVÁ – LEDEČ 2:6
Nováček soutěže dostal tvrdý direkt od zkušeného mužstva Kováků. Skóre otevřel v 8. minutě Klaus a tentýž hráč za chvíli zvyšoval na rozdíl dvou branek. Domácí sice dokázali kontrovat po hezké kombinační akci Blažkem, ale do kabin se odcházelo za stavu 1:3 – z penalty se prosadil Kavka.
Borovští fotbalisté však nesložili zbraně, na začátku druhé půle snížili po rohovém kopu Hošákem, ale víc jim vynikající Vitiska nedovolil. Naopak hosté korunovali svůj výkon dvěma brankami v posledních třech minutách.
Góly: 20. Blažek, 54. Hošák – 8. a 13. Klaus, 23. a 87. Kavka, 36. Janů, 90. Geher. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 1:0. Diváci: 140. Poločas: 1:3. Havl. Borová: Lupták – Janáček (85. Tonar), Frühbauer, J. Veselý, Kučera – Šrámek (61. Pecha), Chlubna, Hošák, Blažek – P. Veselý, R. Klement (81. M. Klement). Ledeč: Vitiska – Šťastný, Pešek, Lebruška, Pokorný – Kalivoda, Kavka, Janovec (79. Příhoda), Klaus (56. Žemlička) – Janů, Geher.

VĚŽNICE – POHLED 2:1
Derby, opepřené soubojem několika bývalých brodských fotbalistů na obou stranách, začalo lépe pro domácí – ve 21. minutě si naběhl na centr Sobotky Šimoníček a poslal domácí do vedení.
Druhý poločas začali lépe hosté, více se tlačili dopředu a odměnou jim byla branka Janďourka. V hektickém závěru, kdy obě mužstva toužila po vítězství, nakonec rozhodl o osudu utkání Šimoníček.
Góly: 21. a 88. Šimoníček – 76. Janďourek. Rozhodčí: Burian. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Věžnice: Šrámek – Kölbl, Diviš, Chalupník, Prokeš – Sobotka (75. Kunc), Šimoníček, Pertlíček, Neuvirt (75. Staněk) – Šejstal (81. Havlíček), Brukner. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Freundenreich – Mach (65. Doležal), Slanař, Říha, Moučka (70. Venc) – Zych, Janďourek.

CHOTĚBOŘ – ŠTOKY 1:0
V prvním poločase se hrál spíše bojovný fotbal. Největší šanci spálil těsně před přestávkou Odvářka, když v samostatném nájezdu nastřelil jen nohu gólmana Dobrovolného.
I v druhém poločase se více do útoku tlačili domácí, jenže šance nepřicházely. V 68. minutě pořádně zahrozili i hosté, ale Buben sólo neproměnil. O výsledku nakonec rozhodl gól Benáka přímo z rohového kopu, který zapadl přesně k vzdálenější tyči .
Gól: 89. Benák. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (M. Odvářka – Miksa). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, Somerauer, D. Čapek, Dočkal (46. Langer) - Běloušek (46. M. Čapek), Hromádka, Moravec (61. Šimoňák), Klimeš - M. Odvářka, Benák. Štoky: Dobrovolný – Havel, Kunc, M. Dáňa, Kubík – Miksa, Koutek, A. Dáňa, Stehlík – Buben, Lóži (46. Bulant).

DOBRONÍN – SVĚTLÁ 1:1
V první půlce se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí hrozili z brejků, hosté po standardních situacích. Stav 0:0 vydržel především zásluhou obou gólmanů.
Otevřený fotbal pokračoval i po změně stran a diváci se dočkali také branek. V 73. minutě Záškoda zatáhl balon po pravé straně a prostřelil gólmana. Dobronínskou euforii zmrazil po rohovém kopu Čáslavský. V závěru hosté sahali po výhře, ale domácí opět zachránila tyč.
Góly: 73. Záškoda – 83. Čáslavský. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (90. Rezek). Diváci: 120. Poločas 0:0. Světlá: Koudelka – Císař (46. Jelínek), Čáslavský, Karel, Dvořák - Závorka (83. Petřík), Rezek, Valenta, Pohnětal – Štros, Křikava.

PŘIBYSLAV – PELHŘIMOV B 0:1
První půli diktovali tempo hry hostující fotbalisté a svou převahu dokázali korunovat brankou, když vedení zajistil přesnou střelou v 28. minutě Razima.
Po přestávce Přibyslav zpřesnila hru, vítr do plachetjim přidaly dvě červené karty pro hráče Pelhřimova, ale jejich snaha skončila vždy před šestnáctkou. „Dnes nám nebylo souzeno vstřelit branku. Tři body z venku, jenž jsme přivezli minulý týden, jsme bohužel nedokázali potvrdit,“ smutnil trenér Ctibor Křepinský.
Gól: 28. Razima. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 2:4. ČK: 0:2 (52. Zabloudil, 75. Hurda). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Přibyslav: Matějka – Teml, Svoboda, Němec, Votava – Smejkal (78. Pochop), Strašil, Krčál, Vykoukal – Škacha, Vopršal (73. Musil).

DLOUHÁ VES – SPEŘICE 2:3
Hned v úvodu utkání mohli jít domácí do vedení, Šrámek trefil gólmana Brzoně. Ve 12. minutě trestal nejlepší hráč hostů Strnad. Čtyři minuty před poločasem šli hosté zásluhou Večeři do dvoubrankového vedení. O dvě minuty na to vykřesal jiskřičku naděje Hranický, který přeloboval hostujícího brankáře.
Jenže hned na začátku druhého dějství zvyšoval na rozdíl dvou branek opět Večeřa. Deset minut před koncem Josef Lukačina jen snížil na konečných 2:3.
Góly: 43. Hranický, 80. J. Lukačina – 41. a 49. Večeřa, 12. Strnad. Rozhodčí: Kalinka, ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Höfer, Hranický (57. M. Lukačina), Pabousek – J. Lukačina, Pospíchal, Vošický, Janáček (70. Tecl) – Sobotka, Šrámek.