LEDEČ – CHOTĚBOŘ 2:2
V atraktivním derby se vedení ujali domácí, když Kavka proměnil penaltu nařízenou za faul na Janů. Do konce poločasu hosté skóre otočili na 1:2. Oba góly padly podobně, po trestných kopech Benáka dorážel míč Somerauer i Dočkal. Benákovy trestné kopy byly velmi nebezpečné, při dalším z nich skvěle zasáhl Vitiska a v 32. minutě zvonilo břevno.
Po přestávce se Ledečtí zvedli a v 64. minutě bylo srovnáno. Špatný odkop hostující obrany hlavou potrestal Janů – 2:2. V závěru mohl rozhodnout Kalivoda, ale Benc pokus vytáhl na roh.
Góly: 19. (PK) Kavka, 64. Janů - 27. Somerauer, 36. Dočkal. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 1:2. Ledeč: Vitiska – Šťastný, Pešek (78. Hauser), Lebruška, Pokorný – Janů, Kalivoda, Janovec, Geher – Klaus (57. Hoffmann), Kavka. Chotěboř: Benc – M. Čapek, Benák, Dočkal, Čáp – D. Čapek, Hromádka, Somerauer, Běloušek (46. Odvářka) – Klimeš (70. Pleskač), Langer (54. Vítek).

POHLED – JANOVICE 1:1
Ve vyrovnaném zápase si více šancí vypracovali domácí, ale v prvním poločase skórovat nedokázali. Nejblíže k němu měl Slanař, který po rohu hlavou přestřelil. Pohledští hrozili hlavně ze standardních situací, v 38. minutě po rohovém kopu netrefil Freundenreich odkrytou bránu.
Po přestávce se ujala rychlá akce domácích, která začala u gólmana Růžičky a skončila přesnou střelou Slanaře – 1:0. Hosté vyrovnali v 68. minutě, kdy Zeman využil nedůslednosti obrany při centrovaném míči – 1:1. Do konce zápasu více tvořili hru domácí, avšak gól již nepadl.
Góly: 48. Slanař – 68. Zeman. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, L. Sobotka, Doležal – Freundenreich (60. Fišer), Slanař, Říha, Moučka (89. J. Sobotka) – Zych (70. Šikner), Janďourek.

PŘIBYSLAV – DOBRONÍN 2:0
Přibyslav vstoupila do zápasu aktivně a svou převahu korunovala v 25. minutě, kdy se trefil ze standardní situace Krčál. Hosté mohli kontrovat v 32. z pokutového kopu, ale příležitost srovnat Krejčí odmítl.
Po přestávce držela taktovku hry opět Přibyslav, ale dlouho se nemohla prosadit. Pojistku přidal až v 79. po individuální akci Vopršal. Hosté poté dostali opět možnost pokutového kopu, ale ani tentokrát nedokázali výborného Matějku překonat.
Góly: 25. Krčál, 79. Vopršal. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Přibyslav: Matějka – Svoboda, Krčál, Smejkal (82. Flekal), Strašil – Pochop, Němec, Vopršal, Vykoukal – Votava, Škacha.

VĚŽNICE – HAVL. BOROVÁ 2:0
Věžnice zatlačila nováčka soutěže do defenzivy hned od první minuty a svou převahu dokázali domácí fotbalisté vyjádřit i brankově – v 10. minutě se trefil Havlíček. Domácí byli na koni, dostávali se i do šancí a jednu z nich přetavil v druhou branku po individuální akci Jaroš. Po půlhodině hry byl vyloučen hostující gólman Pavel Veselý za stažení pronikajícího Chalupníka a o výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto.
Ve druhé půli viděli diváci spíše nakopávanou než fotbal. Do šancí se dostávali hlavně domácí, ale žádná z nich neskončila s gólovým kontextem.
Góly: 10. Havlíček, 22. Jaroš. Rozhodčí: Čupl. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (28. Pavel Veselý). Diváci: 60. Poločas: 2:0. Věžnice: Šrámek – Martínek, Diviš, Chalupník, Prokeš – Staněk, Šimoníček, Brukner, Sobotka (69. Vlach) – Jaroš (88. Pertlíček), Havlíček. Havl. Borová: Pavel Veselý – M. Klement, Pecha, Blažek, Hošák – Tonar (77. Šmíd), Chlubna, Šrámek, Petr Veselý (83. Doležal) – Frühbauer, R. Klement (28. Novosad).

SVĚTLÁ – DLOUHÁ VES 8:0
Demolici mužstva Dlouhé Vsi začal dvěma góly kanonýr Křikava, který těžil z aktivního presinku. Do přestávky se ještě trefil Štros a z trestného kopu Závorka. Po pauze zkompletoval hattrick Křikava a nadále pokračovala hra na jednu branku. V 68. minutě proměnil pokutový kop domácí gólman Koudelka. Hosté se ke slovu dostali až v závěru, ale nařízenou penaltu poslal gólman Rýdl, jehož k exekuci vyhecovali diváci, jen vedle tyče do autu.
Góly: 13. 16. a 46. Křikava, 38. a 70. Štros, 42. a 63. Závorka, 68. Koudelka (PK). Rozhodčí: Švec. Bez ŽK. Diváci: 200. Poločas: 4:0. Světlá: Koudelka – Dvořák, Šmíd, Čáslavský, Císař (46. Jelínek) – Závorka (68. Valenta), Pohnětal, Rezek, Karel – Štros (70. Šemík), Křikava. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Eis, Lukačina, Vošický, – Meloun, Henzl, Šrámek, Svoboda (70. Plesl) – Hranický, Podrázský.

PELHŘIMOV B – ŠTOKY 3:0
V prvním poločase si domácí udržovali optickou převahu, ale gól vsítili až z pokutového kopu. Domácí zabrzdila červená karta Razimy. Nejblíže k vyrovnání měl Buben, který orazítkoval břevno. Čtvrt hodiny před koncem domácí přidali Starým druhý gól. V samém závěru Starý vítězství domácích ještě zvýraznil.
Góly: 76. a 89. Starý, 44. (PK) Hovorka. Rozhodčí: Franc. ŽK: 2:1. ČK: 2:0 (49. Razima, 79. T. Máca). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Štoky: Dobrovolný – Havel, Kunc, Stehlík, Kubík - Kubát, Koutek (65. J. Lóži), Dáňa, Bulant - Buben, Miksa.