HUMPOLEC – LÍPA 5:0
V prvním poločase byli domácí fotbalisté lepším týmem a zaslouženě vedli v poločase o dvě branky. Po přestávce Lípa hru otevřela a inkasovala ještě třikrát do otevřené obrany.
Poločas: 2:0. Lípa: Exner – M. Prokš, Vácha, Zajíček, Krpálek – Martínek, Böhm, M. Kučírek, Kříž – J. Prokš, Starý (Bouda, Kutlvašr, Baloun).

H.BROD ST. DOROST – ROZSOCHATEC 1:5
Zápas, ve kterém měl starší dorost havlíčkobrodského Slovanu územní herní převahu, nedokázal zužitkovat gólově. Za to Rozsochatec byl produktivní a využil každého zaváhání brodských mladíků.
Góly: Havel – Fousek 2, Plodík, Pleskač, Vorreiter. Rozhodčí: Čejka. H.Brod: Rajdl – pazderka, Šíma, F. Gramer, Beránek – Špiňar, Herman, Sůva, Klement – Havel, Semrád (J. Gramer, Soukal). Rozsochatec: K. Peňaz – P. Dundáček, Dočkal, Mutl, J. Fiala – Provazník, Fousek, Křivský, O. Fiala – Bílek, Vorreiter (D. Dundáček, Venc, Pleskač, Plodík).

H. BROD ML. DOROST – MÍROVKA 1:10
Zápas se stal jednoznačnou záležitostí fotbalistů z Mírovky, kteří mladší dorostence nešetřili.
Gól: Horák. Rozhodčí: Čejka. Poločas: 1:6. H.Brod: Běhounek – Horák, Pešek, Vendl, Meloun – Štědrý, Mejstřík, Henek, Venc – Hoffrichter, Krejdl (Žáček).