Brodský dorost potrápil Světlou

Havlíčkobrodsko – Dalšími zápasy pokračovala příprava okresních zástupců v krajských soutěžích na jarní část soutěže.

16.3.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

POHLED – ŽDÍREC B 5:1
Domácí odvedli solidní výkon a po zásluze vyhráli.
Góly: Janďourek 2 a Říha 2, Horáček – Bříza. poločas: 2:1. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Moučka (46. Říha) – Freudenreich, Zych, Siebenbürger, Šikner – Janďourek, Doležal ( Horáček, Ondráček). Ždírec B: Tomášek ( 63. Semelka) – Němec, Doležal (65. Beran), J. Havelka – Klimeš, Jan Matějka (46. Málek), Jiří Matějka, Mikulecký (Marek), Bílek ( 65. Bříza), P. Havelka ( 46. Klement).

KOŽLÍ – LEDEČ B 4:3
Pro oba týmy bylo utkání dobrou přípravou, domácí vedli již 4:0, finiš kováků přišel pozdě.
Góly: Šimek 2, Procházka (PK) Voplakal – Bříza. Poločas: 1:0. Kožlí: Vrána, Brzoň, Plesl, Procházka, Vladyka – Vosyka, Pešek, Makovec, Voplakal – Šimek, Trpišovský. Ledeč B: Vadínský – Ouřada (55. Hoffman), Příhoda, Šťastný, Pospíši¨l – Miláček, Toula, Pajer ( 60. Jindra), Procházka – D. Prchal, Milichovský.

VĚŽNICE – V. BERANOV 3:3
Domácí soupeře z okresního přeboru podcenili.
Gól: Martínek, Šimoníčel, Pertlíček. Poločas: 2:2. Věžnice: Junčok (posila z Janovic) – Kunc, Diviš, Drahoš, Chalupník – Staněk, Pertlíček, Šimoníček, Sobotka – Martínek, Havlíček ( Kölbl, Novotný, Neuvirt).

LÍPA - LUČICE 4:2
Na umělce v Havlíčkově Brodě chybělo Lípě osm hráčů základní sestavy, vedla již 3:0, po přestávce však ovládl pole lídr okresního přeboru a po zásluze zkorigoval.
Góly: Hrdlička 2, Prokš, J. Havel – Noedoma, Kolář. Poločas: 3:0. Lípa: Exner – R. Souček, Fejt, Krpálek, Martínek – Bouda, J. Havel, Starý, Mareš – J. Prokš, Hrdlička. Lučice: Svoboda (46. Simandl) – Mazuch, Marek, Kreuz, P. Lančarič – Doležal, Kolář, Nedoma, Herman – M. Lančarič, Konvalina ( Fiala, Blažek).

SVĚTLÁ – H. BROD DOROST 5:4
Brodští mladíci mile překvapili, v kolektivu sklářů to skřípalo v obraně.
Góly: Křikava 3, Čáslavský, Valenta –Švec 2, Staněk, Sůva. Světá n.S.: Janota ( 70. Novotný) – Petřík, Náděje, Čáslavský, Dvořák – Jelínek ( 60. Valenta), Muzikář, Závorka , Karel – Křikava, Štros. H. Brod dorost: Soukal – Pazderka, Havel, Grammer, Špinar – Klement, Sůva, Berky, Staněk – Semrád, Petřík ( Beránek, Rajdl, Švec).

H.BOROVÁ – ROZSOCHY 2:3
Oslabená Borová během zimní přípravy nepřesvědčuje a ani další zápas nebyl výjimkou.
Góly: vlastní, Janáček. Poločas 1:1. H.Borová: Pavel Veselý – Janáček, Hošák, Frühbauer, Stejskal – Pecha, Chlubna, Doležal, Klement – Němec, Šrámek (Fikar, Blažek)

DLOUHÁ VES – G. JENÍKOV 4:1
Góly: Krečman 2, Cibulka, Lukačina – Novotný. Dlouhá Ves: Schafferhans – Krečman, Pabousek, Vošický, J. Lukačina – M. Lukačina, Pospíchal, Cibulka, Henzl – Šrámek, Svoboda. Golčův Jeníkov: Krajíček – Málek, Čejka, Spěvák, Kaňkovský – Novotný, Koten, Šulc, Fendrych – Petr, Buchta mladší.

(sal)

16.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Petr Valdman: Domácí čistírny odpadních vod nejsou nelegální

Neznámý sprejer poničil vagon

Havlíčkův Brod - Policisté z obvodního oddělení Havlíčkův Brod pátrají po neznámém pachateli.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.