DIVIZE ST. DOROSTU
H. BROD - LIŠEŇ 2:2

První šanci měl hostující Trávníček v 8.minutě, potom se hrál oboustranně kvalitní fotbal, ale bez šancí. Když se po půlhodině hry lídr nadechl k náporu, udeřilo na jeho straně. Po trestném kopu došlo ke zmatku ve vápně, míč se odrazil k volnému Klementovi a ten střelou k tyči zařídil vedení 1:0. Moravané mohli v závěru poločasu vyrovnat, Kolbaba však z vyložené příležitosti zamířil do oblak.

Druhý poločas začala Líšeň náporem, štěstí se však znovu přiklonilo k chlapcům z Losů. Moravané lacino ztratili balon, po přesné příhře se dostal do trháku Petřík, prodral se přes obránce a v koncovce prokázal své střelecké schopnosti 2:0.

Po hodině hry mohl jistit Gramer, když jako obránce úřadoval až ve vápně, soupeř Favorita probudila branka Klusáka na 2:1, když brodský gólman podběhl centrovaný míč.

Brod povolil v tempu, hosté byli v poslední čtvrthodince aktivnější a tlak zúročili necelé dvě minuty před koncem vyrovnávajícím gólem Kolbaby na konečných 2:2. „Jsem spokojen, chlapci odvedli solidní výkon, žel jediné dvě naše chyby dokázal soupeř potrestat. Pochvalu zaslouží oba útočníci, Pertřík se Semrádem a velmi aktivní obránce Gramer,“ okomentoval průběh domácí kouč Onndřej Pavlas.

Góly: 36.Klement, 50. Petřík - 60. Klusák, 89. Kolbaba. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Havlíčkův Brod: Soukal - Havel, Špinar,, Gramer, Klement, Švec (85. Sůva), Polívka (48.Beránek), S taněk, Pazderka, Semrád, Petřík.

DIVIZE ML. DOROSTU
H.BROD - LIŠEŇ 1:5

První půlhodinku se toho na hřišti moc nedělo, bojovalo se o střed hřiště, zahrozil jen domácí Vendl z trestného kopu. Až po půlhodině hry se dostal do gólové šance Henek, nastřelil jenom gólmana. A přišel trest, hned z protiútoku po chybě obránce dostal Formánek hosty do vedení 0:1.

Na druhý gól Líšně 0:2 dokázal sice Slovan ještě odpovědět gólem Prokše, ale to bylo ze strany domácích vše. V poli sice i nadále udržovali vyrovnanou hru, střelecky úspěšní již byli jenom hosté až do stavu 1:5.
Góly: 54. Prokš - 33. a 84. Formánek, 62. a 79. Binek, 53. Bajcar. Rozhodčí: Příkazský, bez ŽK. Diváci:40. Poločas: 0:1. H. Brod: Běhounek - Vendl(81. Svoboda), Pešek, Horák, Molák, Henek (60. Šotola), Mejstřík, Halák,Prokš, Štědrý, Krejdl.