CHOTĚBOŘ B – KOŽLÍ 0:4
Do třicáté minuty se hrál vyrovnaný fotbal. Potom mladý nezkušený tým domácích nezvládl závěr poločasu, kdy dvakrát inkasoval. Po přestávce se strhla průtrž mračen, což vyhovovalo hostům, kteří ještě svoje skóre navýšili. „Náš tým i přes vysokou porážku ukázal svojí kvalitu. Náš věkový průměr je devatenáct let. V týdnu doplní mladíky zkušení hráči Josef Javorka a David Mudruňka,“ řekl chotěbořský trenér Bronislav Smrček.
Góly: 40. Mikula, 41. Šimek, 67. Makovec, 83. Trpišovský. Rozhodčí: Bártová, ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Chotěboř B: Křivský – Ďoubal, Málek, Zvolánek, Hlaváček – Lacina, Šimon, Krédl (66. Kotil), Langer (55. Pfeffer) – Hruška, Češík. Kožlí: Březina – Vladyka, Radoš, Brzoň, Pecha – Pešek, Voplakal (74. Plesl), Mikula (62. Makovec), Šimek – Blažejovský, Trpišovský.

LÍPA – H. BOROVÁ 4:2
V utkání dvou zkušených soupeřů se odehrál první poločas bez vážnějšího vzruchu. Z jediné pořádné šance dostal Petr Veselý Borovou do vedení. Když deset minut po přestávce opět Petr Veselý navýšil na 0:2, zdálo se být rozhodnuto. Lípa se však probudila a poslední půlhodinu byla hra v její moci. Nejdříve snížil Jan Prokš na 1:2, poté se prosadil kanonýr Hrdlička a začínalo se znova. V hektickém závěru nakonec vedení na stranu Lípy strhly branky Kučírka a Boudy.
Góly: 58. Jan Prokš, 68. Hrdlička, 80. Kučírek, 85. Bouda – 36. a 48. Petr Veselý. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Lípa: Vašák – Krpálek, M. Prokš, J. Havel (46. Šimek) – Souček, Bouda (86. Kutlvašr), Kučírek, Starý (60. J. Prokš), Kříž – Bouchner, Hrdlička. Havl. Borová: Pavel Veselý – J. Janáček, Stejskal, Tonar – Hošák, Fruhbauer (60. Šrámek), R. Janáček (70. Fikar), J. Veselý – P. Veselý, Němec, Klement.

LUČICE – ČERNOVICE 3:2
Nováček soutěže začal skvěle a do poločasu svou převahu vyjádřil i brankově, do střelecké listiny se zapsal Blažek a po něm i Nedoma.
Ve druhém dějství zvýšil Konvalina, ale poté se dostali ke slovu hosté. Trefy Ševčíka a Paclíka je vrátili do hry a z utkání bylo nakonec drama. V závěru zápasu však už Černovice nenašly sílu přidat důležitou třetí branku a Lučice si tak po svém návratu do B třídy připsala další vítězství.
Góly: 23. Blažek, 40. Nedoma, 50. Konvalina – 55. Ševčík (PK), 75. T. Paclík. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Lučice: Šimánek – Beránek, Pecha, Mazuch, Lančarič (65. Sommer) – Kubát, Herman, Blažek, Doležal – Konvalina (80. Zeman), Nedoma.

TIS – DLOUHÁ VES 3:3
Domácí začali náporem, ale branky stříleli paradoxně hosté. Nejprve se z půlky lišáckým obloukem prosadil veterán Polák, o tři minuty později navýšil Lukačina. Domácí zaveleli k obratu ve druhé půlce, kdy Dlouhou Ves zamkli na její polovině. Dvakrát se trefil Zezulák a vedení na stranu Tisu strhnul Krajíček. V 82. však domácí brankář nešťastně trefil dotírajícího Lukačinu a bylo srovnáno na 3:3.
Góly: 51. a 63. Zezulák, 69. Krajíček – 17. Polák, 20. a 82. Lukačina. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Tis: J. Sojka – Kavka, T. Vacek, Miřátský (69. P. Sojka), Kubát – Zezulák, M. Vacek (77. D. Kozlík), Novotný, Krajíček – M. Kozlík, Benák. Dl. Ves: Rýdl – Krečman, Kunášek, Polák, Pabousek – Freundenreich, Hranický (66. Němec), Cibulka (38. J. Svoboda), Lukačina – O. Svoboda, J. Svoboda.