Hraje se v sedmi skupinách se šestnácti účastníky systémem každý s každým, hrací doba dvakrát 35 minut. Brodské naděje U15 vstoupily do ligy správnou nohou a přehrály favorizované Slovácko.

I.LIGA U 15
H. BROD – SLOVÁCKO 1:0

Čekal se ostrý nástup již ligou ostříleného Slovácka, kluci z Losů však odhodili respekt stranou a pustili se vervou do boje. Vyplatilo se, získali mírnou převahu, Moravané museli v 7. minutě zatáhnout za záchrannou brzdu za cenu pokutového kopu, který Rosecký bezpečně proměnil. Slovácko sice bylo lepší v technice míče i kombinaci, brodští kluci byli bojovnější a prokázali výbornou defenzivu.
Brzo po změně stran se řítil do gólovky domácí Němec, gólman soupeře však včas vyběhl a šanci zklikvidoval. Potom to byl až do konce střetnutí urputný boj, hosté byli jistější v držení míče, nedokázali však přelstít brodskou obranu, v níž dominoval bojovník Bača, v útoku byl nejvíce vidět Klement.
Gól: Klement. Havlíčkův Brod : Pazderka – Franc, Jagoš, Němec, Bartok, Klement, Vlček, Rosecký ( 50. Staníček), Báča, Jaroš, Krejdl.

I.LIGA U 14
H. BROD – SLOVÁCKO 2:6
O rok mladší chlapci Slovanu na zdatného soupeře již nestačili, krok drželi pouze prvních deset minut, potom se prosadili hosté místy strojovou kombinací a utekli až na 1:4. Až v závěru prvního poločasu Slovan zabral a střelecky se prosadil Maršík.
Po změně stran opět zpočátku drželi domácí se soupeřem krok, potom se již však naplno projevila technická vyspělost i rychlost vítězů. Z domácího kolektivu zaslouží pochvalu gólman Novotný, stopér Prchal, záložník Fikar a útočníci Bárta s Maršíkem.
Góly: Stránský, Maršík – Chrenčík 3, Mazel, Justel, Vaculík. Havlíčkův Brod: Novotný – Pušima ( 36. Pavlík), Kubát ( 35. J. Peřina), Prchal, Bárta, Mašek, Fikar, L.Peřina, Stránský (53. Polcar), Henek.

MLADŠÍ ŽÁCI SpSM U13
H. BROD – SLOVÁCKO 5:23 (A–A 0:6, B–B 2:5, A–B 3:9, B–A 0:3)

„V přípravných zápasech jsme poráželi soupeře ze stejné soutěže, ovšem z české části jako Kolín nebo Chrudim. Vyrovnané utkání jsme sehráli i s Českými Budějovicemi a Spartou Praha. ¨Slovácko nás však přejelo a předvedlo fotbal z jiné planety, slovy se ani nedá popsat zmar, který jsme na hřišti předváděli,“ kroutil hlavou sportovní manažer Ondřej Pavlas.
H. Brod A: Březina – Breda, Vašíček, Bezděk, Tasovský, Franc, Lažinský, Pavlík, Suk, Novák, Staněk.
H. Brod B: Vidlák – Dohnal, Tůmová, Fejt, Ondráček, Mach, Karlík, Fanta, Polcar, Blažek, Kocman.

MLADŠÍ ŽÁCI SpSM U12
H. BROD – SLOVÁCKO 0:39 (A-A 0:7, B-B 0:9, A-B 0:11, B-A 0:12)
„Po výsledcích v přípravě, kdy jsme odehráli několik zápasů s jinými týmy ze soutěže SpSM (sportovní středisko mládeže), byl výkon a předvedená hra týmu jako z jiného světa. Jejich technická vybavenost, rychlost, dynamika byla na velmi vysoké úrovni. Prp nás toto utkání může být jen motivací a vytýčeným cílem co nejvíce se soupeři přiblížit,“ zhodnotil utkání brodský šéf sportovních tříd Stanislav Duben.
H. Brod A: Kandr – Ranecký, Žáček, Chalupa, Pavlas, Král, Vidlák, Karlík, Kocman, Bališ.
H. Brod B: Kučírek – Jirák, Šulcová, Kubát, Žáček, Pabousek, Bílek, Satrapa, Forman, Tůma.