H. BROD B - SPEŘICE 3:0
Po čtvrthodince hry zatáhl brodský Udržal po lajně míč až k velkému vápnu, narazil si s Kuchtou a Slovan vedl 1:0. Potom měl gól na kopačce hostující Holoubek obhodil si i gólmana Adamce, z brankové čáry však stačil ještě vykopnout Semrád. Po přestávce se již hrálo podle brodských not. V 50. minutě vyrobil minelu brankář Vávra, čehož využil Teplan. Zisk tří bodů pojistil deset minut před koncem důrazný Teplan. „Konečně jsme prolomili klatbu domácího prostředí,“ postřehl brodský kouč Martin Křiťál.
Góly: 50 a 79. Teplan, 17. Udržal. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Havlíčkův Brod B: Adamec - Kuchta (79. Veselý), Jakeš, Pártl, Semrád - Teplan, Nechvátal, Udržal, Báča (69. Freudenreich) - Hubner, Zimprich.

LEDEČ N. S. – POHLED 3:1
V záživném utkání se nejdříve zastřelovali ledečský Machala, Lebruška a pohledský Lukačina s Říhou. Po dvaceti minutách Gramer otevřel skóre zápasu 1:0. Na začátku druhého poločasu zvýšil Martin Pokorný na 2:0. Potom se vyznamenal Vitiska při trestném kopu Slanaře a šanci Pavla Pokorného. Deset minut před koncem zvyšoval na 3:0 Lukáš Kavka. Hostům se podařilo v závěru už jen snížit Slanařem, který se nádherně trefil z dvaceti metrů.
Góly: 22. Gramer, 52. M. Pokorný, 80. L. Kavka – 88. Slanař. Rozhodčí: Krejčí, ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Ledeč n. S.: Vitiska – Gramer (42. Janů), Příhoda (86. Hofmann), Lebruška, M. Pokorný – Hauser, L. Kavka, J. Kavka, T. Geher – Machala (57. Slavětinský), M. Geher. Pohled: Růžička – Pospíchal, Fišer, Sobotka, Klement – Slanař, Doležal, Říha, Lukačina – P. Pokorný (73. Horáček), Moučka (61. Mach).

PŘIBYSLAV – VĚŽNICE 0:1
Hned v úvodu musel přibyslavský gólman Matějka zatáhnout za záchrannou brzdu a kopala se penalta. S tou si neuvitr s přehledem poradil a poslal Věžnici do vedení. O dvě minut na to, dostali stejnou šanci domácí za faul na Flekala, ale Vopršal penaltovou výhodou pohrdl. Do konce poločasu se hrál neurovnaný fotbal. Po přestávce přibyslavští fotbalisté přidali na aktivitě, ale hosté jednogólový náskok ukopali.
Gól: 7. Neuvirt (PK). Rozhodčí: Tomášek, ŽK: 5:1. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Přibyslav: Matějka – Teml, Svoboda, Pochop (56. Smejkal), Němec – Vykoukal (71. Škacha), Krčál, Strašil, Flekal – Votava, Vopršal. Věžnice: Šrámek – Prokeš, Brukner, Martínek, Fikej – Neuvirt (46. Pertlíček), Kölbl, Chalupník, Brůzl (90. Jaroš) – Fazekaš (61. M. Chalupník), Kunc.

HABRY – DOBRONÍN 2:3
Začátek utkání domácím podle představ rozhodně nevyšel. Už ve 13. minutě se ve velké skrumáži před domácí svatyní nejlépe zorientoval dobronínský Hlávka a otevřel skóre zápasu. Fotbalisté Habrů ale na nic nečekali a hned o minutu později vyrovnali Bártíkem. Byli to ale opět hosté, kteří měnili v druhém poločase výsledek. V 63. minutě unikl po levé straně Sedláček a gólman Vala lovil míč ze sítě podruhé. A aby toho nebylo málo, nabídl domácí Korel míč v 75. minutě opět dobronínskému Sedláčkovi, ten nezaváhal. Habry se pak v závěru utkání zmohly pouze ke korekci výsledku.
Góly: 14. P. Bártík, 86. Brdský – 13. Hlávka, 63. a 75. Sedláček T. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Poločas 1:1. Habry: Vala – Kvanka, Janouch, Vavřička, Šembera (46. Brdský), P. Bártík, Michal, Korel, Příbramský (63. Pipek), Toma, J. Bártík.

ŠTOKY – PELHŘIMOV B 1:1
Vyrovnané utkání, kterému remíza sluší. V prvním poločase byli domácí lepším týmem, zejména v úvodu měli více ze hry, přesně kombinovali a dostávali soupeře pod tlak. Herní převahu dokázali vyjádřit i gólově. V 9. minutě se míč dostal před brankou pelhřimovské rezervy do skrumáže těl, zmocnil se ho tam pohotový Kubát a domácí šli do vedení. Další branku se jim už ale vstřelit nepodařilo. Na řadě byli proto Pelhřimovští. Ti se dočkali v 74. minutě. Papež domácím utekl a nedal Uhlířovi v bráně domácích žádnou šanci.
Góly: 9. Kubát – 74. Papež. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa, Stehlík - Kubát, Havel, A. Dáňa, Jaroš - Buben, Loži. Pelhřimov B: Dvořák – Vácha, Máca, Blažek, Razima - Hejda, Hovorka, Chuch, Papež - Zabloudil, Vlach.

CHOTĚBOŘ – SVĚTLÁ N. S. 0:1
Kdyby domácí tým vedl po prvním dějství o tři branky, nikdo by se asi moc nedivil. Chotěboř vlétla do zápasu ve velkém stylu, byla herně i takticky lepší a diktovala tempo. Převahu se jí ale nepodařilo vyjádřit brankově. Domácí trenér se chytal za hlavu, když jeho svěřenci promarnili tři tutové šance. Ani ve druhém poločase si Chotěboř nenechala vzít iniciativu (spálila další stoprocentní šanci), byli to ale hosté, kteří se nakonec radovali ze zisku tří cenných bodů. Odražený míč se před brankou Bence dostal k osamocenému Pohnětalovi, který nakonec vsítil jedinou branku utkání.
Gól: 87. Pohnětal. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:1. Diváci: 250, Poločas 0:0. Chotěboř: Benc – Čáp, Benák, Čapek, Hromádka - Odvářka (46. Jan Hlaváček), Somerauer, Jiří Hlaváček (76. Šimoňák), Běhoušek - Bílek, Kaplan (66. Pleskač). Světlá nad Sázavou: Janota – Dvořák (28. Jelínek), Karel, Císař, Čáslavský (66. Muzikář) - Valenta, Tůma, Pohnětal, Rezek, Křikava, Čuřík (58. Štros).