Ledeč doma podlehla brodskému béčku, další nováček z Habrů prohrál na hřišti Světlé.

PELHŘIMOV B – PŘIBYSLAV 0:4
Pelhřimovští si uřízli pořádnou ostudu. Sice hráli bez několika opor, ale i tak nelze označit jejich herní projev než za tristní. Hosté šli cílevědomě za vítězstvím a body vybojovali zaslouženě.
Přibyslav měla výrazný tlak už od začátku. Ve 23. minutě dostal hosty do vedení hlavičkou po standardce Svoboda. Následně tvrdě pálil z trestného kopu Němec, Dvořák se vyznamenal. Pelhřimovský brankář kapituloval při dělovce Krčála. Po přestávce se domácí na chvilku zlepšili, jenže brzy hru opět ovládla Přibyslav. V 58. minutě zvýšil na rozdíl tří branek Svoboda a skóre uzavřel o chvilku později z penalty Krčál. Hosté mohli vyhrát i větším rozdílem, ale druhou penaltu Dvořák Votavovi chytil.
Góly: 27. a 58. Svoboda, 33. a 64. Krčál (druhý PK). Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 6:0. ČK: 2:0 (79. Papež, 87. A. Hejda). Diváci: 30. Poločas: 0:2. Přibyslav: Matějka – Vykoukal (67. Pochop), Votava, Němec, Smejkal, Flekal, Krčál, Strašil, Škacha, Vopršal (57. T. Musil), Svoboda (81. R. Musil).

LEDEČ N. S. – H. BROD B 2:3
Ledeč vstoupila do utkání, jak nejlépe mohla. Hned v první minutě je poslal do vedení Pokorný. Potom si Zimprich dvakrát vylámal zuby na Vitiskovi. Po půl hodině hry se podařilo Kuchtovi během tří minut zápas otočit. Nejprve proměnil pokutový kop za faul na Teplana a potom zakončil individuální akci středem hřiště. Do poločasu se podařilo vyrovnat opět Pokornému po vysunutí L. Kavky. Rozhodnutí padlo v sedmdesáté minutě, kdy Zimprich využil zaváhání ledečských obránců .
Góly: 1. a 37. Pokorný – 26. a 29. Kuchta (první z PK), 70. Zimprich. Rozhodčí: Čamra, ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Ledeč n. S.: Vitiska – Hoffmann, Příhoda, Lebruška, Pokorný – Hauser (79. Martínek), L. Kavka, J. Kavka, T. Geher – Pajer (76. Gramer), M. Geher. H. Brod B: Adamec – Mišta, Kuchta, Pártl, Semrád – Hübner, Koblížek, Báča, Udržal (80. Veselý) – Teplan (67. Pazderka), Zimprich (86. Staněk).

BEDŘICHOV – CHOTĚBOŘ 3:4
Domácí do zápasu vlétli, ale Lacina vyloženou šanci neproměnil. Od 20. minuty převzali iniciativu hosté, a pak se začaly dít věci. Po kiksu otevřel skóre M. Odvářka, který po chvíli využil i nedorozumění obrany a gólmanem. Následovala hrubka Roudenského a gól Somerauera, a těsně před pauzou zvýšil na 4:0 po dalším zaváhání defenzivy Hlaváček.
Bedřichov nastoupil do druhého poločasu se třemi změnami, a tento tah se ukázal být velmi dobrým. Po úniku snížil Mašek. Vzápětí měl Lacina dvě tutovky, ovšem Bence nepřekonal. Po hodině byl sražen Mašek a sám proměnil penaltu. Pak měli šance Lacina a Paulík, ovšem až po dalším minutě snížil dalekonosnou střelou Novák. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hostující obrana hrála pozorně a v závěru si těsnou výhru uhlídala.
Góly: 55. a 62. P. Mašek (druhý z PK), 79. Novák - 21. a 35. M. Odvářka, 41. Somerauer, 45. Hlaváček. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 4:2. Diváci: 60. Poločas 0:4. Chotěboř: Benc – Čáp (85. Turek), Čapek, R. Odvářka, Hromádka – Kaplan, Somerauer, Moravec (73. L. Benák), Bílek – Hlaváček (52. Běloušek), M. Odvářka.

DOBRONÍN – ŠTOKY 3:0
Už ve 4. minutě Krejčí zrychlil hru, vyslal mezi stopery míč, na který si naběhl Tomáš Sedláček a nekompromisně zavěsil. Pak se hrál nezáživný fotbal s hodně nepřestnostmi. Ve teplu se hosté snažili hrozit nakopávanými balony a domácí se jejich taktice přizpůsobili. Před koncem poločasu si opět Tomáš Sedláček narazili balon s Holubem a prostřelil Kubáta podruhé. Dobronín měl zápas pod kontrolou a ve druhé půlce toho hostům moc nepovolil. Ti se snažili zdramatizovat po standardkách, ale Chvátal i domácí defenziva byla pozorná. A tak v 73. minutě se zkompletoval hattrick po individuální akci Sedláček. Po něm mohl zvýšil Mikšíček, jehož projektil orazítkoval tyč. Do konstrukce pak pálili i hosté.
Góly: 4., 42. a 73. T. Sedláček. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 4:2. Diváci: 180. Poločas 2:0. Štoky: T. Kubát – Miksa (46. J. Kubát), Kunc, M. Dáňa, Stehlík – Kubík (46. A. Dáňa), Koutek, Jaroš (57. Bulant), Buben – Havel, Lóži.

SVĚTLÁ N.S. – HABRY 4:2
Zpočátku se hrál opatrný fotbal, hosté vsadili na pozornou defenzivu a první šance tak měli domácí. Gólově se prosadil jako první v 23. minutě po Tůmově centru hlavou Křikava a po chvíli ještě střílel těsně nad špílmachr Tůma. Hosté se poprvé prosadili po brejku ze strany, kdy zakončující Michal už neměl těžkou práci. V 39. minutě vysunul Tůma Křikavu, který našel před svatyní Rezka a ten ve skluzu strhl vedení na stranu Světlé. Poté domácí předvedli akci jako z učebnice, když Náděje vysunul krásně Dvořáka, který ukázkově vybídl před prázdnou branku Křikavu. 3:1. Zahanbit se nenechali ani hosté, kteří po parádní kombinaci na jeden dotek snížili Tomou. Pak neproměnil nájezd Šmíd a gólovou tečku tak dal opět zabiják Křikava, který po hrubici hostující obrany upravil na konečných 4:2. Habry se snažily ještě o korekci, ale Janota byl už pozorný.
Góly: 23., 47., 79. Křikava, 39.Rezek – 27. Michal, 75. J.Toma. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 3:0. Diváci: 250. Poločas: 2:1. Světlá n.S.: Janota – Dvořák, Valenta, Náděje, Císař – Čuřík (68.Šmíd), Tůma, Pohnětal, Karel (65.Jelínek) – Rezek (80.Muzikář), Křikava. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Příbramský (52.D.Bártík), Kvanka - Stránský (77.J.Bártík), Michal, Korel, Moravec – J.Toma, Holík (54.Vrdský)

POHLED – VĚŽNICE 3:0
Domácí měli raketový nástup do zápasu. Už v první minutě mohl otevřít skóre Lukačina, který ale branku minul. Stejný hráč si spravil chuť o chvíli později, kdy po Janďourkově centru míč přizvedl brankář Šrámek a Lukačina pohodlně skóroval. Ve 14. minutě odhlavičkoval hostující obránce míč jen za sebe a dotírající Janďourek zvýšil ranou k tyči na 2:0. V 64. minutě pak po Moučkově centru krásně přehodil zdálky brankáře opět Lukačina a stanovil tak konečený učet zápasu. Několik šancí měli i hosté, ale trefa jim zkrátka nebyla přána, na straně domácích pak ještě v závěru Venc trefil tyč.
Góly: 5. a 64. Lukačina, 14. Janďourek. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Doležal, Klement – L.Sobotka, Slanař (46.Venc), Říha, Lukačina – Moučka (60.J.Sobotka), Janďourek. Věžnice: Šrámek – Prokeš, Brukner, Kunc, Fikejz – Neuwirth (60.Havlíček), Šimoníček, Chalupník, Pertlíček – Kolbl, Fazekáš (48.Bruzl).