Podle očekávání prohrál, úspěšní však byli jeho mladší kolegové.

DIVIZE STARŠÍHO DOROSTU
BLANSKO – H. BROD 5:1
Na hřiště lídra neodjížděli brodští chlapci s velkými ambicemi, ale s odhodláním pokusit se bodovat. Žel, při přeřazení dvou hráčů do A mužstva, drobné výpomoci béčku a při dlouhodobě zraněných Hofrichterovi a Prokšovi, to nebyl příliš reálný cíl.
Fyzicky i rychlostně vybavení Moravané byli hned od začátku aktivnější, naopak brodští chlapci byli nekoncentrovaní a svým přístupem to domácím hodně usnadnili. Za půl hodiny vedlo Blansko 2:0, chlapci z Losů hráli pasivně, bez mezihry, útočníci neudrželi míč.
Po změně stran nastoupil Slovan se změnami v rozestavění a jeho hra se zlepšila. Hned v úvodu neproměnil Švec gólovou příležitost, na brodské straně hasil požár obránce Molák. Broďáci začali přebírat iniciativu a po hodině hry zakončil pěknou akci prakticky do prázdné branky Krejdl na 1:1.
O osudu střetnutí rozhodla 78. minuta, kdy do vápna domácích sám pronikl Krejdl, souboj s gólmanem však prohrál. Prakticky hned z protiútoku vyšel brejk Blansku a bylo rozhodnuto. Brodští chlapci resignovali a v průběhu dvou minut ještě dvakrát inkasovali.
Góly: Novotný 3, Sochor, Svoboda – Krejdl. Rozhodčí: Pernica. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Havlíčkův Brod – Rajdl (Žáček) – Molák, Horák, Šíma (46. Henek). Špinar (85. K. Svoboda) – Vendl, Pazderka, Staněk, Švec ( 83. Tuhý) – Krejdl, Štědrý.

DIVIZE MLADŠÍHO DOROSTU
BLANSKO – H. BROD 0:3

Slovan bez šesti hráčů základní sestavy, zranění nedovoluje nastoupit Mejstříkovi, Hornovi, Prchalovi a Dvořákovi, navíc chyběl brankář Bezděk a M. Svoboda.
Objevila se však nová posila, Horáček ze Sokola Pohled a chlapce ze základu nahradili starší žáci, Báča, Pártl a Franc. Po desetiminutovém nástupu domácích se hra vyrovnala. Po čtvrthodince hry postupoval Henek sám na gólmana, zvolil však příliš dlouhou kličku a z ostrého úhlu již branku netrefil.
Deset minut před poločasem však byl již úspěšný v útoku hrající stopér Šotola, když se trefil z hranice šestnáctky 0:1.
Po změně stran byli brodští chlapci již aktivnější a soupeře do vážnější akce již nepustili. Na druhou branku však museli čekat až do 60. minuty, kdy se ve skrumáži po přímém kopu Plevy nejlépe zorientoval Pártl a v malém vápně doklepl míč do sítě 0:2. Výsledek pojistil v 77. minutě Henek, který úspěšně zakončil samostatný únik na konečných 0:3. K nejlepším hráčům hostů patřili Báča, Horáček.
Góly: Šotola, Pártl, Henek. Rozhodčí: Kosička. ŽK: 1:2, Diváci: 40. Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Běhounek – Halák, K. Svoboda, Pártl, Burjetka (53. Vendl) – Báča, Henek, Tuhý, Pleva (80. Novotný) – Horáček (77. Franc), Šotola (49. Štědrý).