Naopak Chotěboř B, Lučice a Dlouhá Ves tuto soutěž uzavírají.

LÍPA – LUKA N. J. 2:0
Do utkání obě mužstva vlétla s plnou vervou, hrálo se ve vysokém tempu s velkým počtem šancí na obou stranách. V první pětiminutovce měly oba celky dvě příležitosti ke skórování, přesto první branka padla až v 17. minutě. Prokš dobře patičkou tečoval před brankářem a poslal Lípu do vedení. Za dalších deset minut se Luka provinila faulem a pokutový kop z pomezí velkého vápna Bouchner proměnil a upravil na konečných 2:0.
Góly: 17. Prokš, 27. Bouchner. Rozhodčí: Pulpán. ŽK: 3:4. ČK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Lípa: Vašák – Krpálek, M. Prokš, Bouchner, Souček - Bouda (87. Šimek), Starý (85. Fejt), Kučírek, Kříž - Hrdlička, J. Prokš (35. Kutlvašr).

KAMENICE – CHOTĚBOŘ B 6:0
Kamenice potvrdila roli favorita, hosté se dostávali k míči spíše sporadicky. Skóre se měnilo už v 8. minutě, kdy brankáře Křivského překonal tvrdou střelou z vápna M. Strašík. Po půlhodině hry domácí svému soupeři sebrali iluze o vyrovnaném zápase. Nejprve poslal míč do sítě J. Strašík a o tři minuty později slavil po průniku do vápna gól M. Strašík.
Pak sice měl velkou šanci chotěbořský Hlaváček, jenže netrefil branku a to Slovan trestal. Ve 38. minutě zvýšil už na 4:0 T. Zahradník. Ten krátce po návratu z kabin přidal další gól a v 81. minutě zkompletoval hattrick po pěkné akci Zdeňka M. Strašík.
Góly: 8., 33., 81. M. Strašík, 30. J. Strašík, 38. a 47. T. Zahradník. Chotěboř B: Křivský – Češík (46. Neuvirt), Aubus, Málek, Volánek, Turek, Pleskač, Jan Hlaváček, Bílek (46. Buršík), Šimon (56. Langer), Jiří Hlaváček.

KOŠETICE – DLOUHÁ VES 1:1
Hned v 15. minutě se domácí ujali vedení, když se prosadil střelec Lukáš Kubů. Zbytek poločasu vyzněl spíše pro domácí, ale v závěru za hosty srovnal Lukačina. Po změně stran měli navrch Košetičtí, ale nakonec mohli být rádi za bod. Měli sice územní převahu a spoustu šancí, jenže je nevyužili.
Góly: 15. Kubů – 40. Lukačina. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Dlouhá Ves: O. Svoboda – Štáfl (70. T. Němec), Šikner, Neubauer, Tecl - Lukačina, V. Henzl, M. Henzl, Rérych - Pospíchal, Špirko.

KOŽLÍ – ČERNOVICE 2:1
Kožlí se v utkání prezentovalo dobrým kombinačním fotbalem, čímž zcela ovládlo první poločas. Z pohledných kombinací padly i oba góly domácích – nejprve se trefil Voplakal, aby o čtvrt hodiny později mohl zvýšit Trpišovšký.
Ve druhém poločase však začaly Černovice tlačit a trpělivou technickou hrou se dočkaly kýženého vyrovnání. Za stavu 2:1 neponechali domácí nic náhodě a po zbytek utkání už jenom kontrolovali hru.
Góly: 28. Voplakal, 43. Trpišovský – 70. Kučera. Rozhodčí: Flíž, ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas 2:0. Kožlí: Vrána – Vladyka, Pešek (46. Vosyka), Brzoň, Plesl- Pecha, Voplakal, Mikula (89. Pajer), Šimek - Blažejovský, Trpišovský.

LUČICE – H. BOROVÁ 0:2
Prakticky celé utkání v Lučici kontrolovala hostující Borová. Ta těžila především z důrazu na branku a rychlých protiútoků. Z toho vzešly i oba góly. Ve 30. minutě nejprve Hošák poslal svůj tým do vedení a tentýž hráč dokonal výhru v závěru druhého poločasu. Tlak Borové v obou případech skončil jednoduchými góly.
Góly: 30. a 77. Hošák. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas 0:1. Lučice: Šimánek – Beránek, Konvalina, M. Lančarič, Doležal (57. Kolář) - Nedoma, Mazuch, Blažek, Hermnan - Pecha, Sommer (70. P. Lančarič). H. Borová: Lupták – J. Janáček, Šmíd (65. A. Frühbauer), Tonar (75. Benc), Hošák - R. Janáček, J. Veselý, P. Veselý - Němec, J. Klement (87. R. Klement).

TIS – BUDÍKOV 2:5
Hostující Budíkov by domácí Tis mohl vyučovat v produktivitě. Protože zatímco Tisu nestačily na gól ani tři vyložené šance, hosté se ze tří střel radovali ve všech případech. Skóre otevřel Hartman a po něm dvakrát rychle za sebou udeřil Trecha.
Domácí přece jenom začali své šance proměňovat a díky dvěma trefám Miřátského byli zpět v zápase. Klíčový byl gól Smerky z konce prvního poločasu, kterým navýšil na 2:4 pro Budíkov a poslední se zapsal do střelecké listiny budíkovský Žáček.
Góly: 31. a 39. Miřatský – 7. Hartman , 18. a 26. Trecha, 44. Smerka, 86. P. Žáček. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 0:1. Diváci 40. Poločas 2:4. Tis: Havel – Mareš, Miřátský (73. P. Sojka), Blažek, Kubát - Zezulák, Krajíček, Kafka, M. Kozlík (46. Kučera) - Benák, D. Kozlík (46. Vacek).