LEŠTINA – DOBRONÍN 4:4
Domácí Leština měla raketový vstup do zápasu, když v desáté minutě vedla už 3:0. Jenže výsledek Leštinské hráče ukolébal a během jedné minuty snížil na 3:2 Tomáš Sedláček. Do poločasu ještě Mišovic zvýšil, ale po přestávce bojující soupeř nejdříve opět snížil Tomášem Sedláčkem a o dvě minuty později vyrovnal na konečných 4:4 L. Sedláček.

Góly: 1. a 10. Bráník, 6. Klaus, 26. Mišovic – 17., 18. a 63. T. Sedláček, 65. L. Sedláček. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 4:2. Leština: Neuvirt – T. Aubrecht, Forejt, Prchal, Karel – Klaus (51. L. Aubrecht), Piskač, Mišovic, Pajer – Bráník (79. Sobek), Poul.

POHLED – VĚŽNICE 1:1
Pohled chtěl po minulém propadáku doma uspět, ale už ve čtvrté minutě šla Věžnice do vedení zásluhou Krupičkou. O vyrovnání se postaral ve 25. minutě kapitán Freundenreich. Do konce poločasu se hrálo neurovnané utkání. Po přestávce se zbytečně nechal vyloučit Moučka, přesto se Pohled snažil o vstřelení druhé branky. Hosté chodili nakopávanými míči do brejků, ale s nimi si golman s obranou poradili. Největší šanci spálil Lukáš Sobotka. V 85. minutě trefil ruku hostujícího brankáře.

Góly: 25. Freundenreich – 4. Krupička. Rozhodčí: Machát. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (64. Moučka). Pohled: Dobrovolný (46. Růžička) – Siebenbürger, Polák, L. Sobotka – Gruber (46. Moučka), Klement, Bártík, M. Sobotka, Freudenreich – Bříza, Krejdl. Věžnice: Šejstal – Smutný, Drahoš, Kocourek, Fikejz – Mottl, Kölbl, Krupička (27. Laštovička, 80. Kunc), Chalupník, Pertlíček – Šimoníček.

H. BROD B – PACOV 2:0
V prvním poločase zahodil tři své šance Prchal a trestný kop Štědrého dokázala obrana Pacova odkopnout. Po přestávce měl příležitost Novotný, ale zakončoval vedle. Na druhé straně musel zasahovat dobrým zákrokem Soukal. Rozhodnutí padlo v 65. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Halamka. Tři body pro brodský Slovan potvrdil devět minut před koncem Tuhý.

Góly: 65. Halamka, 81. Tuhý. Rozhodčí: Denev. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 0:0. H. Brod B: Soukal – Novotný, Halamka, Berky, Molák – Štědrý (85. Báča), Bláha, Fialka (55. Polívka), Vendl, Hübner – Prchal, Tuhý.

BEDŘICHOV – H. BOROVÁ 1:1
Domácí začali zhurta, když D. Novák pláchl a jeho následný centr poslal hlavičkující Wendl těsně nad branku. Hosté o sobě dali vědět hned z následující akce vcelku pohlednou kombinací, která ale nakonec skončila mimo hrací plochu. Pohledných akcí ubylo a spíše byl k vidění boj mezi šestnáctkami.

Až ve druhé půlce to začalo být zase zajímavější. V 61. minutě zahrávali hosté rohový kop, po kterém se k míči dostal Z. Frühbauer a křížnou střelou otevřel skóre utkání. Za dvanáct minut nato zaváhala hostující obrana, a v následné skrumáži se nejlépe orientoval Vaněk, který dorazil míč za čáru.
Ve zbytku času se sice domácí snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale střela Paulíka zvoleje se mezi tyče nevešla.

Góly: 73. Vaněk – 61. Z. Frühbauer. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas 0:0. H. Borová: Jonák – Janáček (60. Chlubna), Hospodka (71. Němec), L. Kučera, Štěpánek – Veselý, Blažek (11. Šmíd), A. Frühbauer, P. Kučera – Z. Frühbauer, Rakušan.

N. RYCHNOV – HABRY 2:2
Domácí začali šancí Hájka, který sám před gólmanem zamířil mimo. Poté se hra odehrávala pouze mezi šestnáctkami.
Vše podstatné se událo ve druhé půli na každé straně padlo po dvou brankách. Domácí dvakrát dotahovali, ale bod brali zaslouženě.

Góly: 73. O. Kratochvíl, 81. Paclík (PK) – 64. Bártík, 78. Melechovský. Rozhodčí: Jůrka. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Habry: Krátký – Janouch, Klouček, Stránský, Michal, Korel, M. Vlček, Bělák, Bártík (75. Melechovský), Jesenský, Kvanka.