Moravané sice odvedli Na Losích statečný výkon, brodští chlapci se však proti minulému týdnu výrazně zlepšili, a tak starší i mladší dorostenci svá utkání hladce vyhráli.

DIVIZE ST. DOROSTU
H. BROD – VRCHOVINA 2:0
Počáteční nápor domácích vyústil jenom v sérii rohových kopů, až po čtvrthodince hry zmařil první tutovku Prokš, když z malého vápna vypálil nad.

Prvně uhodilo ve 20. minutě, kdy zmatku před brankou využil hbitý Pazderka a poslal spoluhráče do vedení 1:0. O chvíli později vtipná kombinace Prokš – Štědrý vyšuměla do ztracena.  Potom se technickou akcí blýskl Henek, gólman jeho střelu vytáhl na roh. Moravané zahrozili první střelou Sodomky zdálky až po půlhodince hry.V závěru poločasu mohl zvýšit Štědrý, na Pazderkův centr však hlavou nedosáhl.

Hned v úvodní minutě po změně stran mohl uklidnit spoluhráče druhou brankou Prokš, hostující gólman Blaha však skvěle zasáhl. Hosté se dostali pod tlak, v 50. minutě si na centrovaný naběhl Švec, jeho hlavička si jenom popovídala s pravou tyčí a festival promarněných šancí pokračoval.
Po hodině hry bomba Kubáta zatřásla břevnem. Hosté se jenom bránili,v 66. minutě však po ojedinělé brejkové akci byl najednou blízko gólu vrchovinský Buřval a po něm promarnil superšanci i Vašíček. Rozhodnutí padlo až sedm minut před koncem, kdy zoufalí hosté museli faulovat, nařízenou penaltu Kubát bezpečně proměnil, a tak důležité body zůstaly Na Losích.

“Kluci odvedli kvalitní výkon, problémem bylo jenom zakončování akci. K nejlepším patřili stopér Hofrichter, záložník Kubát a uzdravený útočník Prokš,“ zhodnotil brodský kouč František Souček.
Góly: 20. Pazderka, 83. Kubát (PK). Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 1:1. Diváci: 45. Poločas: 1:0.
H. Brod: Soukal – Švec, Hofrichter, Horák, Molák – Štědrý (56. Krejdl),  Vendl (47. Berky), Henek (86. Horn), Kubát – Prokš (80. Tuhý), Pazderka.

DIVIZE ML. DOROSTU
H. BROD – VRCHOVINA 3:0
Domácí začali náporem a svoji převahu vyjádřili již v 7. minutě gólem velmi aktivního Plevy.

Potom se hra vyrovnala, pohybovala se většinou ve středu hřiště. Po půlhodince hry po kolmici Polívky upláchl Pleva, nastřelil však jenom gólmana. Do gólové šance se potom dostali i Moravané, požár uhasil na poslední chvíli Tuhý.

Pár sekund před přestávkou faulovali hosté ve vápně a z pokutového kopu zvýšil Prchal na 2:0. Hned po změně stran nahrál Horáček do běhu Prchalovi, hostující gólman stačil ostrou střelu vytěsnit na roh.Slovanisté se pokoušeli o kombinační hru, závadou byl poněkud hrbolatý terén travnatého hřiště. Hosté bránili o deseti lidech. Chlapcům z Losů dodala klidu třetí branka stopéra Karla Svobody z trestného kopu.

Do slibné akce se dostal deset minut před koncem ještě hostující Sodoma, neměl však dobře seřízenou mušku, Slovan již v poklidu jasnou výhru uhlídal.

„Jsem spokojen s bojovností chlapců, jejich výhra je zcela zasloužená. Prvně jsme hráli na  travnatém hřišti , pokusům o pohlednou kombinační hru bránil jenom po jaru ještě trochu hrbolatý terén. Pochvalu zaslouží celý kolektiv, nad průměr se dostali útočníci Horáček s Plevou,“ dodal šéf brodské lavičky, Tomáš Bárta.
Góly: 7. Pleva, 40. Prchal (PK), 64. K. Svoboda. Rozhodčí: Šula. ŽK:: 1:3. Diváci: 25. Poločas: 2:0.
H. Brod: Bezděk – Vendl, K. Svoboda, M.Svoboda (63. Horn),  Burietka (55. Dvořák) – Halák, Tuhý, Polívka, Prchal – Horáček, Pleva.