LÍPA – JIŘICE 2:0
V prvním poločase domácí nastřelili třikrát tyč a několik šancí pochytal výborný Krupička. Až těsně před přestávkou zahrál roh na přední tyč Sláma a Kutlvašr se trefil těsně k tyči. Do přestávky ovšem mohlo být vyrovnáno, ale Vašák z brankové čáry reflexivně míč vykopl.
Po přestávce se hrál fotbal mezi vápny a pojistka pro domácí přišla až v 79. minutě, kdy Špiňar prostrčil na Havla a ten nadvakrát dostal míč do sítě.
Góly: 43. J. Kutlvašr, 79. J. Havel. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 1:3. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – Kutlvašr, M. Prokš, Špiňar, Sláma – J. Prokš (84. Heppner), Michal Fejt, Souček, Šimek – Marek Fejt, Kříž (72. Havel).

ŠTOKY – BUDÍKOV 5:2
Štoky začaly náporem, který zužitkovaly v 5. minutě Žilou. Potom se hra vyrovnala, ale střeleckou produktivitu měli domácí. Po půl hodině hry přidal druhou branku Žila a do poločasu na 3:0 zvyšoval A. Dáňa.

Po přestávce se hostům podařilo snížit, ale v 50. minutě přidal Šprla čtvrtý gól domácího týmu. Následně se trefil Prokš a výsledku dal konečnou podobu J. Kafka.
Góly: 5. a 29. Žila, 44. A. Dáňa, 50. Šprla, 66. Prokš – 49. J. Kafka, 79. Grand. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Štoky: L. Havel – Miksa, Kunc, M. Dáňa (46. Fic), Stehlík – Gleixner, Šprla, A. Dáňa (59. J. Dáňa), Prokš – Holík (46. Lóži), Žila.

LEDEČ N. S. – TIS 7:0
Zápas se stal jasnou záležitostí ledečských fotbalistů, kteří si do poločasu vytvořili dvougólové vedení. Po přestávce Ledeč pokračovala v kombinační hře a po zásluze přidala dalších pět branek. Tis si v koncovce nevypracoval téměř nic.
Góly: 5. Voplakal, 22. a 70. Šotola, 52. a 81. Toula, 75. Trpišovský, 78. Svoboda. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:1. Diváci: 160. Poločas: 2:0. Ledeč: T. Bezděk – P. Pešek, J. Pešek, Prchal, Svoboda – Šotola (78. S. Bezděk), Nepovím, Toula, J. Gramer – Trpišovský (80. Kuja), Voplakal (70. Turek). Tis: Havel – R. Blažek (40. Kozlík), Vacek, L. Blažek (46. Miřátský), Vala – zezulek, Krajíček (80. Mareš), Benáki, Mišta – Bárta, Novotný.

ČERNOVICE – LUČICE 2:1
Obě mužstva se prezentovala rychlou a pohlednou kopanou. Domácí vstoupili do utkání proměněním dvou penalt po faulech ve velkém vápně, obě dal Koller.

Poté se hrálo bez vyložených brankových příležitostí za stálé převahy domácích až do 60. minuty. V tu dobu se přestalo dařit černovické záloze, hosté poslali do hry odpočaté hráče a ti zle zatápěli domácí obraně. Čtvrt hodiny před koncem snížil Nechvátal, ale Lučice už víc nedokázala. Na druhé straně odmítl pojistku vítězství Kubů, který nastřelil tyč.
Góly: 15. a 21. Koller (oba PK) – 75. Nechvátal. Rozhodčí: Licek. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Lučice: Barták – Mazuch (46. Kolář), Nedoma (69. Doležal), Nechvátal, Pecha, Pavlík (65. Kreuz), Krupička, Provazník, Jonáš, Blažek, Teplan.

HUMPOLEC B – MÍROVKA 4:1
Domácí měli převahu, dobře kombinovali a brzy šli do vedení. Po centru Šilpocha se k tyči trefil Kubíček. Mírovka vyrovnala z ojedinělého brejku, ale dlouho jí radost nevydržela. Za dalších sedm minut prošel obranou doslova jako nůž máslem Kubíček a Humpolec znovu vedl.
Po přestávce se obraz hry nezměnil, domácí měli navrch a vítězství pojistili. Po úniku Prokopa skóroval Paťha, čtvrtý gól přidal z dorážky Kříženecký.
Góly: 19. a 34. Kubíček, 53. Paťha, 65. Kříženecký – 27. Freudenreich. Rozhodčí: Pojezný. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Mírovka: Beděra – Rásl, Martínek, Semelka, Vrba, Netopilík, Němec (56. Bradáč), Mejstřík, Zacha (71. Heřmánek), Freudenreich, Lacina.

KOŠETICE – CHOTĚBOŘ B 0:2
Chotěboř přijela do Košetic s mužstvem mladíků, kteří toho domácím moc nedovolili. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí.

Ve druhé půli získala Chotěboř mírnou převahu a po chybách domácích se dostala do dvoubrankového vedení, které dokázala udržet do konce zápasu a zaslouženě si odvezla tři body.
Góly: 59. Běloušek, 69. Krédl. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 3:3. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Dočkal (63. Kroutil), Odvářka, Novák (50. Ledvinka), Dvořák, Běloušek, Tůma, Doležal (60. Málek), Krédl.