Překvapivý výsledek se zrodil v Kožlí, odkud si výhru odvezl Herálec. Rozjetý Tis dokázal naplno bodovat v Jiřicích.

MÍROVKA – H. CEREKEV 3:1

Od začátku utkání byli domácí lepším týmem. Již v páté minutě Valáška vychytal Soukup. Ten kapituloval ve 21. minutě z kopačky Němce. Před poločasem hosté nastřelili z trestného kopu břevno. Po přestávce se podařilo Cerkvi vyrovnat na 1:1.

O chvíli později předvedl pěknou individuální akci Valášek, který vrátil vedení na stranu domácích. Rozhodnutí přišlo dvacet minut před koncem, kdy se do míče z pětadvaceti metrů opřel Michal Semrád, a ten trefil šibenici – 3:1.

Góly: 21. Němec, 56. Valášek, 70. M. Semrád – 53. P. Chadim. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:5. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Mírovka: Berky – Martínek, Dvořák, M. Netopilík, Rásl – Švec, Šimon (90. T. Netopilík), M. Semrád (85. Semelka), Lacina – Valášek (80. Freundenreich), Němec (89. Rázl).

H. BOROVÁ – HUMPOLEC B 3:1

Utkání se odehrálo na těžkém terénu. V 11. minutě byl ve vápně faulován Šrámek a sám postižený pokutový kop bezpečně proměnil. Z vedení se domácí radovali pouze minutu, když se prosadil humpolecký Havel. Před poločasem předvedl důraz v šestnátce Rakušan, odměnou mu bya trefa na 2:1. Následnému vyrovnání zabránil skvělým zákrokem Vymetal. V 75. minutě se domácím povedla brejková situace, kterou zakončil Šmíd na konečných 3:1

Góly: 11. Šrámek (PK), 36. Rakušan, 75. Šmíd – 12. Havel. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 2:1. H. Borová: Vymetal – Tonat (46. Šmíd), Antl, Sklenář (70. A Frühbauer), J. Veselý – Šrámek, Blažek (82. Paušíma), Chlubna, P. Kučera – Z. Frühbauer, Rakušan (69. P. Veselý).

LUČICE – ČERNOVICE 2:1

Od úvodních minut hru kontrovali domácí, přesto paradoxně z prvního útoku udeřili hosté, když na konci akce stál Míka. Lučice dokázala srovnat za deset minut poté, co dlouhý balon od brány propadl až Jonáše, který šel sám na branku.

Po přestávce byl Nedoma faulovaný ve vápně a následnou penaltu proměnil Martin Lančarič. Domácí měli další čtyři velké šance a mohli přidat pojistku. Střelecký úspěšní už nebyli, a tak Černovice až do závěrečného hvizdu držely šance na remízu.

Góly: 35. Jonáš, 55. M. Lančarič (PK) – 25. Míka. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Lučice: Svoboda – Pecha, Pavlík, Mazuch, P. Lančarič – Nedoma, Herman, Beránek, Jonáš (85. Doležal) – Blažek (75. Jirásek), M. Lančarič.

JIŘICE  – TIS 2:3

Hosté začali zostra, hned v prvním minutě se dostali po rohovém kopu do vedení. To jim ale dlouho nevydrželo. Rychle vyrovnal Jirků a po necelé čtvrthodině už domácí vedli, protože Havla překonal Šimůnek. Také radost v jiřickém táboře měla jepičí život. Ve 21. minutě srovnal Kafka z penalty a vzápětí vrátil vedení Tisu Závorka. Ve zbytku prvního poločasu byli hosté lepším týmem, ale o gólovou pojistku se snažili marně. Po přestávce ztratila hra na kvalitě, domácí sice usilovali o vyrovnání, jenže šancí si k tomu vypracovali minimum.

Góly: 5. Jirků, 14. Šimůnek – 1. Kafka, 21. Krajíček (PK), 25. Závorka. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:3. Tis: Havel – Benák (90. Mareš), Halama, Blažek, Bláha, Benák (85. Benda), Krajíček (74. Miřátský), Kozlík, Mišta, Závorka (80. Šoupal).

HABRY – KOŠETICE 5:2

Domácím se povedl vstup do utkání, když se v desáté minutě prosadil Kudláček. Ten byl při střelecké a tři minuty před poločasem uzavře čistý hattrick. Před odchodem do kabin se podařilo A. Vejsadovi z trestného kopu snížit. Po přestávce vsítil svůj čtvrtý gól Kudláček a bylo prakticky rozhodnuto. V 66. minutě z dalšího trestného kopu snížil Kos na 4:2. Konečnou podu výsledku dal v 87. minutě střídající Klouček.

Góly: 10., 35., 42. a 47. Kudláček, 87. Klouček – 44. A. Vejsada, 66. Kos. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Habry: Novotný – Hájek, Janouch, Michal, Rajter – Kudláček (87. Sobek), Korel, Vlček, Stránský – Holík (81. Piskač), Toma (72. Klouček).

LÍPA – LEDEČ N. S. 3:2

Domácí fotbalisté rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase. Nejprve dostal Lípu do vedení Špiňar. Potom zvyšoval na 2:0 Hrdlička a v poslední minutě prvního poločasu nejdříve A. Kutlvašr dal na 3:0, ale hned z rozehrávky hosté zásluhou Peška snížili. „První poločas jsme začali velice dobře, ale jeho konec jsme odehráli laxně. Hráče nejspíš uspokojil výsledek," řekl domácí trenér Zdeněk Jungvirt. Po přestávce byli častěji u míče hosté, kterým se Pechancem podařilo vstřelit kontaktní branku, ale více domácí obrana Ledči nepovolila.

Góly: 18. Špiňar, 23. Hrdlička, 45. A. Kutlvašr – 45. Pešek, 79. Pechanec. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Lípa: Vašák – Souček, Prokš, Fejt, J. Havel (67. Šimek) – Starý (69. Švec), A. Kutlvašr, Hrdlička (90. P. Havel), Kříž – Špiňar (90. L. Havel), J. Kutlvašr. Ledeč: Vitiska – Prchal, Pechanec, Příhoda, Žemlička – Hauser, Miláček, Pajer (54. Kuja), Janovec – Pešek, Toula.

KOŽLÍ – HERÁLEC HB 1:3

Poslední zápas se domácímu Kožlí vůbec nepovedl. Hned v první minutě nechali osamoceného Bínu, který načal první herálecké vítězství. Na tuto branku dokázal ještě odpovědět Trpišovský a dvě šance zazdil Voplakal. Po přestávce Kožlí postupně odpadávalo, čehož Herálec využil a dvěma góly rozhodl o prvních třech bodech.

Góly: 25. Trpišovský – 1. Bína, 60. Dvořák, 70. Pátek. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Kožlí: Dočkal – Vladyka, D. Blažejovský, Brzoň, Janů (20. P. Machovec) – Radoš, Voplakal, Mikula (74. Veselý), Šimek – M. Blažejovský, Trpišovský. Herálec: Koubek – Med, J. Stojan, Dvořák (78. Klement), Hrala – Pátek, Ganobjak (88. Popela), Král, Bína – Filipský, L. Stojan.