MÍROVKA – ČERNÍČ 2:2

Ze začátku se hrál opatrný fotbal. Do vedení se dostali hosté, kdy Borkovec z vlastní půlky překvapil Beděru. Ještě do poločasu se podařilo vyrovnat Böhm. Otočit vývoj utkání se podařilo Kaplanovi po velmi pěkné individuální akci. Jenže v 76. minutě vyrobili domácí další hrubku, kterou potrestal Jileček, který vyrovnal na konečných 2:2.
Góly: 45. Böhm, 59. Kaplan – 32. Borkovec, 76. Jileček. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 4:2. Diváci: 8. Poločas: 1:1. Mírovka: Beděra – Rásl, Martínek, Zet, Freudenreich – Netopilík, Kaplan, Böhm, Lacina – Němec, Valášek (82. Berky).

H. CEREKEV – LÍPA 1:4

První minuty patřily hostům, ti ale ze čtyř rohů nevytěžili nic. Domácí dostal po čtvrthodině hry do vedení Brada, gólová pojistka z dalších šancí ovšem nepřišla. Ve 36. minutě tak vyrovnal povedenou střelou z trestného kopu Vendl, obrat po chybě brankáře dokonal Heppner. Ve druhém poločase se sice Horní Cerekev tlačila do útoku, ale góly dát nedokázala, naopak po hrubých chybách v defenzívě dva další inkasovala.
Góly: 16. Brada – 36. Vendl, 38. Heppner, 68. J. Prokš, 89. Souček. Rozhodčí: Jiří Dvořák. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Lípa: Vašák – M. Prokš, Kutlvašr, Šimek, Vendl, Michal Fejt, Kříž, Havel, Matěj Fejt (69. Souček), Heppner, J. Prokš.

HUMPOLEC B – ŠTOKY 3:1

Hlavně v prvním poločase Štoky domácím vzdorovaly, i když se do šance z kategorie gólových nedostaly. Humpolec získal vedení v 19. minutě, kdy po centru Nermuta usměrnil na zadní tyči míč do sítě stoper Fikar. „Po přestávce už bylo znát, že soupeři ubývají síly, šancí jsme měli více a nakonec jsme i zaslouženě vyhráli," uvedl trenér domácích Imrich Brdečka. Tříbodový zisk se ale snadno nerodil, ačkoliv ve 47. minutě se Beránek obtočil kolem protihráče a zvýšil na 2:0. Humpolec si totiž vybral slabší chvíli. Po rohu snížil hlavou Matějka a vzápětí nastřelily Štoky břevno. Pak se ale už zase hrálo podle not domácích a vítězství pojistil třetím gólem Kopic.
Góly: 19. Fikar, 47. Beránek, 74. Kopic – 53. Matějka. Rozhodčí: Fryč. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Štoky: Kubát – Miksa, Matějka, Podhrázský, Dáňa, Fic, Šprla, Vodička, Hladík, Holík, Lóži.

POČÁTKY – VĚŽNICE 3:3

Zajímavé a útočně vedené utkání přineslo spravedlivou dělbu bodů. Vývoj skóre připomínal houpačku, domácí prohrávali, do přestávky stihli otočit, aby ve druhém poločase museli zase dotahovat. Dělbu bodů zařídil střelou z levé strany pokutového území Wiener. „V závěru jsme sahali po vítězství, Kocourek dvě neproměnil dvě šanci. Prohra by ale byla pro soupeře asi krutá," uznal sportovně předseda oddílu Petr Král.
Góly: 30. a 75. Wiener, 39. Kocourek – 19. a 49. Pertlíček, 56. Klement. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Věžnice: Drahoš – V. Kunc, Fikejz, Štohanzl, Marek Chalupník, Klement (90. T. Kunc), Pertlíček, Smutný, Fazekaš (46. Milan Chalupník), Dymáček, Mottl.

HABRY – HERÁLEC HB 1:0

Začátek utkání byl oboustranně opatrný. Domácí tým pouze nastřelil břevno po rohovém kopu, jinak se hrálo bez šancí. Po přestávce měly Habry více ze hry. V 57. minutě Vlček poslal míč mezi beky na Bártíka, který poslal Habry do vedení. Hosté ze svých náznaků šancí nic nevytěžili.
Gól: 57. Bártík. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Řezníček, Bernat – Klouček, M. Vlček, Bělák, Desenský (89. Rainiš), Fanta (46. P. Vlček) – Bártík (67. Lacina). Herálec: Bradáč – Hrala, Ulrich, L. Stojan, Ganobjak – J. Stojan, Kohout, Žáček, Filínský (73. Komůrka) – Jakub Pátek (88. Ježek), Buben.

TIS – ŽDÍREC N. D. B 0:1

Domácímu Tisu zápas po herní stránce nevyšel. Sice si v prvním poločase vypracoval pár náznaků šancí, ale bez efektu. Za to zkušená ždírecká rezerva hrála v obraně organizovaně a no svou šanci trpělivě čekala. Ta se naskytla hned po přestávce, kdy byl autorem jediného gólu zápasu Malinský. Potom si hosté svou výhru v klidu uhájili.
Gól: 47. Malínský. Rozhodčí: Maar. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Tis: Vácha – Bárta, Mareš, Šidlák (67. Radil) – Vala, M. Kozlík, Vacek (46. T. Kozlík), Rosecký – J. Novotný st. (46. Miřátský), Hortenský, J. Novotný ml. Ždírec n. D. B: Fousek – Cestr, Beran, Němec, Fajt (82. Dočekal) – Jiří Matějka, Jan Matějka, Tlustý, Veselský (74. R. Vomela) – Bříza, Malínský (89. M. Vomela).