Havlíčkův Brod přestřílel v přípravě rezervu Pardubic

Vysočina – Fotbalové týmy MSFL, divize D a krajského přeboru z Vysočiny mají za sebou další porci přípravných zápasů.

23.2.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Pořízek

PARDUBICE B – H. BROD 3:5
„První poločas byl hodně divoký. My jsme vedli 1:0, ale soupeř pak během tří minut otočil výsledek na 3:1. Nám se podařilo před koncem prvního poločasu znovu strhnout vedení na svou stranu. Po návratu na hřiště jsme pak přidali další branku.

„V obranné fázi máme problémy, budeme muset dát vždycky o gól víc než soupeř," uvědomuje si kouč Richard Zeman.
Góly H. Brodu: Míča 2, Henek, Vopršal, Jarosz. Poločas: 3:4. H. Brod: Soukal – Novotný, Kafka, Berky, Sůva – Jarosz, Henek, Kubát, Vopršal – Sklenář, Míča. Střídal: Beran.

ŽĎÁR N. S. – CHOTĚBOŘ 3:0
Domácí od úvodu dominovali, vytvářeli si řadu šancí, finální fáze však pokulhávala. Žďár nakonec vyhrál 3:0, když první gól obstaral pravý bek Patrik Ločárek, který se před utkáním vrátil z hostování z jihlavského dorostu. „Konečný výsledek měl být mnohem vyšší, naši trvalou herní převahu jsme dlouho nedokázali gólově zúročit," mrzelo žďárského trenéra Petra Nedvěda.
Góly: 34. P. Ločárek, 72. Bureš, 83. Russ. Poločas: 1:0. Žďár n. S.: Pinkava (46. Hajný) – P. Ločárek, Veselý, Turek, T. Ločárek – Doležal, Machala (46. Němec) – Bureš, Mašek (46. Jurnečka), Nedvěd (60. Russ) – Filippi (46. Jun). Chotěboř: Chalupa (46. Dobrovolný) – Dobrovolný, Bělovský, Hromádka, R. Odvářka – Hanousek, M. Somerauer, Ondráček, Jiří Hlaváček – Kaplan, Koutný – Šimoňák.

SVĚTLÁ N. S. – POHLED 5:0
„Dostali jsme se do hry až ve druhém poločase. Soupeř bojoval, své šance neproměnil a my ho potrestali," nechal se slyšet světelský trenér Miloslav Kafka.
Góly: Křikava 3, Novák, Bláha. Rozhodčí: Škorpík. Poločas: 2:0. Světlá: Adamec – Císař, J. Valenta, Dvořák – Vodička, Petrus, Petřík, D. Valenta, Vaňásek – Křikava, Bláha. Střídali: Novák, Muzikář, Čuřík.

SLATIŇANY – PŘIBYSLAV 5:2
„Domácí byli velice kvalitní mančaft, posílený futsalovými reprezentanty. My jsme navíc poprvé hráli na přírodní, která byla dost bahnitá. Na naší hře to bylo znát, vázla nám rozehra," řekl trenér Radek Havlíček.
Góly Přibyslavi: Sodomka, T. Musil. Poločas: 2:1. Přibyslav: 1. poločas: Sibera – Pražák, Tvrdík, Flekal, Jelínek – Vykoukal, Vopršal, Krčál, Adamec – Josífek, Sodomka. 2. poločas: Bednář – Pražák, Sodomka, R. Musil, Vopršal – Ondra, Adamec, Krčál, Kunc – Vykoukal, T. Musil.

LIBICE N. C. – ŽDÍREC N. D. 3:2
„Hráli jsme sice s bétřídním týmem, ale ten byl kvalitní. V prvním poločase jsme šli do vedení, dařila se hra i přístup. Dařila se i kombinace. Druhý poločas jsme ještě jednu branku přidali, ale pak přišla nepovedená ofsajdová past. Poté další nedorozumění a soupeř z brejku vyrovnal. Konečnou podobu výsledku dali domácí po tečovaném rohu," přiblížil průběh zápasu kouč Miroslav Plíšek.
Poločas: 0:1. Ždírec: Pometlo (46. Fousek) – Kysilko, Kolouch, Čalkovaský – Votava – Novotný, Štukhejl, Smejkal, Fikar – Plíšek, Slavík. Střídali: Mrázek, Fajt, Klupka.

23.2.2015 VSTUP DO DISKUSE

Vzala stopařku a přišla o pěněženku

Michaela Horáková začala budovat své sny, oprostila se od stereotypní společnosti a založila vlastní architektonické studio. K tomu přišla tento rok s vlastní módní značkou Mishe.
25

Tvrdohlavě kráčím proti proudu

Dobrohostov opět naservíroval porci dobré muziky

Dobrohostov - Magické prostředí letního parketu v Dobrohostově opět přivítalo festival Stock Dobrohostov. Největší přehlídka regionálních kapel z Vysočiny přinesla nadupaný program a dobrou atmosféru. Tahouny letošního ročníku byly kapely Krausberry, Morava nebo Šohajka.

OBRAZEM: Úroda na Sádku je nejlepší za pět let. Suchu navzdory

Vysočina /ROZHOVOR/ – V nejzápadnější a nejvýše položené viniční trati Znojemské podoblasti právě dozrávají hrozny. Pro vinaře Lubomíra Lampíře z Vinařství Sádek u Kojetic a jeho spolupracovníky tím začíná jedno z nejnáročnějších období. Hrozny ze Sádku i z ciziny se začnou měnit v burčák a následně i ve víno. Vedla k tomu náročná sezona, která nejspíš přinese výjimečnou úrodu.

OBRAZEM: Krucemburk láká na výstavu květin

Krucemburk - Po dvou letech opět rozkvetly reprezentační prostory Úřadu městyse Krucemburk. Spolek zahrádkářů zde po celý víkend 19. a 20. srpna pořádá tradiční výstavu květin. Výstava je milovníkům kvetoucí krásy zpřístupněna vždy v době od 9 do 17 hodin.