Jemnicko ve druhé půli excelovalo a nešťastnému Herálci nasázelo sedm branek.

H. BROD B – SVĚTLÁ N. S. 2:1

V prvním poločase byl Slovan lepším týmem, který lépe kombinoval, ale své akce tahal středem hřiště, kde byl připravený blok hostí, a šance nepřicházely. Světlá se prezentovala nakopávanými míči na Davida Valentu a Křikavu. Před poločasem zahráli hosté ve vápně rukou a Hejkal před odchodem do kabin poslal Slovan do vedení.

Ve druhém poločase Světlá hru vyrovnala. Většina akcí přesto šla vzduchem. Jedna z akcí vyšla Světlé po centru a Halák si ho srazil do vlastní branky. To ráz hry nezměnilo. Zápas sice mohl rozhodnout D. Valenta, ale na Kubáta nevyzrál. V 77. minutě se dostal do šance domácí Tuhý, který rozhodl o výhře rezervy Slovanu. Konec zápasu si svěřenci Ondřeje Pavlase již pohlídali.
Góly: 45. Hejkal (PK), 77. Tuhý – 55. vlastní (Halák). Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. H. Brod B: Kubát – Molák, K. Svoboda, Báča, Halák – Hejkal, Hübner, Rokos, Tuhý (83. Horn) – Teplan (60. Nedvěd), Fikar (73. Burjetka). Světlá n. S.: Adamec – Pohnětal, Karel, J. Valenta, Rezek – Vodička, Vaňásek, Petřík, Čuřík (46. Klaus) – Křikava, D. Valenta. Nejlepší hráči: Hejkal, Tuhý – Vodička.

PŘIBYSLAV – JAROMĚŘICE 3:2

Další drama připravili pro své fanoušky fotbalisté Přibyslavi. Ti proti Jaroměřicím začali ve velkém stylu a ve 38. minutě po gólech Adamce a Jaromíra Vopršala z pokutového kopu vedli 2:0. To ještě pro ofsajd nebyl uznaný gól Matěji Vopršalovi a Škachově pumelici chyběly jen centimetry. Přibyslavi nahrálo i vyloučení Hoška za stažení Krčála.

Po změně stran se bojovné Jaroměřice snažily s výsledkem něco udělat, a hned devět minut po přestávce z otočky snížil Neumann. Hosté se po zásluze dočkali i vyrovnání z kopačky Hutaře. V minulém zápase zachraňoval tři body pro Přibyslav v závěru kapitán Krčál.

Spasitelem tohoto zápasu byl tentokrát pro domácí Pochop, který trefil deset minut před koncem tři body. Zajímavostí bylo, že nejlepším hráčem v domácím celku byl obránce B-týmu Bohuslav Mokrý, který zaskočil v roli brankáře.
Góly: 26. Adamec, 38. J. Vopršal (PK), 80. Pochop – 54. Neumann, 73. Hutař. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (36. Hošek). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Přibyslav: B. Mokrý – Rosický, Ondra (74. Imramovský), Musil, Vykoukal – Flekal (74. Pochop), Krčál (51. Jaroš), J. Vopršal, Škacha – Adamec, M. Vopršal. Jaroměřice n. R.: Klubal – Karásek, Křivánek, Hutař, Svoboda (46. Frühauf) – Neumann, Hošek, Hambálek, Karásek – Hověz, Melán (68. Stejskal). Nejlepší hráči: B. Mokrý, Škacha – Klubal.

ŽIROVNICE – CHOTĚBOŘ 0:3

Domácí se zápasem protrápili, hostům stačil kvalitní první poločas k tomu, aby si s jistotou připsali tři body. V 18. minutě sice střílel vedle Dýnek, ale to bylo od Žirovnice v první půli všechno. O pět minut později si na brankáře zahrál obránce Vilímek, když chytil míč směřující do sítě, a viděl červenou kartu. Z penalty dostal Hanousek Chotěboř do vedení. Prakticky vzápětí domácí brankář Kolář podběhl centr a Dvořák upravil na 0:2. Žirovnice dál šlapala vodu a hosté z toho uměli těžit. Ve 35. minutě rozehráli rychlou akci a Hanousek přidal třetí gól. Po přestávce už se spíše jen dohrávalo. Hosté v početní výhodě neriskovali, zaměřili se na držení míče. Snaha domácích o korekci výsledku byla platonická. Za zmínku stojí jen hlavička Dýnka v 79. minutě, která těsně minula branku.
Góly: 23. a 35. Hanousek (první PK), 25. Dvořák. Rozhodčí: Müller. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (23. Vilímek). Diváci: 50. Poločas: 0:3. Žirovnice: Kolář – Svoboda (54. P. Houška), Knotek, Kuš, Vilímek – J. Houška, Dýnek, P. Kořínek, Hadrava – Kněžínek (46. Staněk), Hřebecký (82. M. Kořínek). Chotěboř: Vykoukal – R. Odvářka, Ďoubal, Čáp, Filipský – M. Odvářka (69. Janda), Dvořák, Hromádka, Koutný (71. Šimon) – Hlaváček (82. Bělovský), Hanousek. Nejlepší hráči: J. Houška – Hanousek, Koutný.

HUMPOLEC – V. BÍTEŠ 1:3

Humpolec sehrál s lídrem tabulky solidní partii, ale opět doplatil na chyby při bránění. V prvním poločase byli domácí častěji u míče, jenže ze své útočné aktivity nevytěžili naprosto nic. Na druhé straně hosté ve 32. minutě rozehráli roh a důsledný Střecha otevřel skóre. Humpolci se povedlo o přestávce dobře vystřídat, centr Dalíka dokopl do branky Kubíček a ve 47. minutě bylo vyrovnáno. Dlouho to ale nevydrželo. O dvě minuty později rozehrála Velká Bíteš roh a nedůraz domácích tentokrát potrestal gólem Valsa. To humpoleckým týmem otřáslo, přesto se hnal za vyrovnáním. Šerý v dobré pozici hlavičkoval vedle, gólem neskončila šikovná teč Kubíčka. V závěru fauloval Pikl, Velká Bíteš rychle rozehrála protiútok a po něm jí pojistil bodový zisk kanonýr Dvořák.
Góly: 47. Kubíček – 32. Střecha, 49. Valsa, 90. Dvořák. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 3:5. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Humpolec: Kříž – Alt, Procházka, Maršík, Málek – Tomovič, Skryja (46. Kubíček), Pikl, Šerý – Dalík (81. Benáček), Kratochvíl. Velká Bíteš: Janoušek – Horký, Kopáček, Kerber, Mucha (73. Mrňa) – Valsa (83. Jelínek), Nekuda, Ivančík, Střecha – Antoš (43. Rozum), Dvořák. Nejlepší hráči: Pikl – Střecha, Valsa.

JEMNICKO – HERÁLEC 8:1

V první půli nic nenasvědčovalo výsledku. Hosté se od úvodu snažili hrát ofenzivní fotbal a favorizovanému soupeři zatápěli. Hamák kroutil roh do brány a Kopeček s námahou míč vyrazil. Domácí odpověděli šancí Křivánka, kterého nadvakrát vychytal Chyba. V 10. minutě Morkus sklepl na půlící čáře míč Netrdovi, který vyslal Křivánka a ten na třetí pokus Chybu překonal. Herálec se o největší vzruch postaral v závěru poločasu, kdy byl vyloučen za průpovídky Boháč, a potom druhou žlutou obdržel za kopnutí do hlavy Hamák. Domácí poprvé využili přesilovku, když Morkuse vysunul za obranu Kříž. Pak Kříž sklepl Morkusovi, který mu balon vrátil centrem na hlavu – 3:0. V 64. minutě pronikl do vápna Kincl, byl sražen a nařízenou penaltu proměnil brankář Kopeček. Jemnicko pak odevzdanému soupeři přidalo ještě čtyři branky. Kopečkovi zkazil čisté konto průnik Šustáka.
Góly: 10. Křivánek, 53. a 72. Morkus, 58. a 89. Kříž, 64. Kopeček (PK), 80. Kincl, 76. Frechka – 84. Šusták. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:3. ČK: 0:2 (41. Boháč, 45. Hamák). Diváci: 225. Poločas: 1:0. Jemnicko: Kopeček – Máca (75. Chalupa), Tobolka (60. Anděl), Bastl, Kincl – Křivánek, Frechka, Morkus, Netrda – Kříž, Liška (73. Hošek). Herálec: Chyba – Uchytil, Černý, Hamák, Kovář, Bureš (74. Čejka), Šusták, Boháč, Cestr, Okurka (66. Hořínek), Slováček (62. Ptaszek). Nejlepší hráči: Kincl, Morkus, Kříž.

OKŘÍŠKY – M. BUDĚJOVICE 1:0

Domácí začali nejlépe, jak mohli. V 10. minutě zahrával trestný kop z 18 metrů Rampír a nedal brankáři Jelínkovi šanci. Od této chvíle byly Okříšky lepší, ale pojistit vedení se jim nedařilo. Hosté se dostávali před branku soupeře jen sporadicky. Vstup do druhé půle však vyšel lépe Budějovicím. Ze 20 metrů střílel těsně vedle Svoboda. Neuspěl ani jeho spoluhráč Kyzlink, jehož střela skončila v rukavicích pozorného Fialy. Hostitelé mohli skórovat, když se po chybě obrany dostal do úniku Bastl, ale jeho pokus vyrazil Jelínek na roh. Poté se více jiskřilo, než se hrál fotbal. Hosté mohli vyrovnat, když střelu z 25 metrů usměrňoval v pokutovém území hlavou Svoboda, ale Fiala fantastickým zákrokem přispěl k důležitým třem bodům.
Gól: 10. Rampír. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 6:4. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala – Brabenec, Voda, Dočekal, Široký, Dubský (81. Brabec), Dočkal, Bastl (90+2. Ježek), Zeman, Rampír (89. Z. Ryšavý), Benda. M. Budějovice: Jelínek – Novotný, K. Busta, Švanda, Kopeček, O. Busta, Dušek, Svoboda, Stehlík, Šplíchal, Kyzlink. Nejlepší hráči: Rampír, Brabenec – O. Busta.

SAPELI POLNÁ – V. MEZIŘÍČÍ B 1:0

Domácím fotbalistům dělal rychlý pohyb hostů a jejich kombinační hra problémy, nicméně herně to byl hodně vyrovnaný mač. Po bezbrankové první půlce to také vypadalo na dělbu bodů, ale od 61. minuty dohrávali Polenští bez vyloučeného Brnického. Ovšem i v oslabení se dostali do vedení. Filip Dvořáček se na půlce otočil s míčem, všiml si, že Kruba nestojí přímo v brance, a bezchybnou ránou nachytal gólmana hostů na švestkách. Rezerva Meziříčí mohla v závěru srovnat, ale radost jim zkazil reflexivním zákrokem nestárnoucí Krpálek.
Gól: 66. F. Dvořáček. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas 0:0. Sapeli Polná: Krpálek – Tržil, Šebesta, Takács, Lokvenc – Brnický, Špendlíček (28. Fišer), Vacek (90. Reiterman), Dvořáček – Szabó, Barák (75. Záškoda). V. Meziříčí B: Kruba – Ráček, Souček (55. Mužátko), Kafka, Polák – Malec, Vítek, Maloušek, Bublán – Liška, Beran (73. Kurečka). Nejlepší hráči: Tržil, Šebesta – Kafka.

1. V. Bíteš  14 10 4  0 30:12 34
2. Jemnicko  14  9 4  1 42:20 31
3. Sapeli Polná  14  7 3  4 31:20 24
4. Přibyslav  14  7 2  5 35:27 23
5. Humpolec  14  6 4  4 33:22 22
6. Okříšky  14  6 4  4 17:19 22
7. Chotěboř  14  5 4  5 26:21 19
8. Jaroměřice  14  5 3  6 25:25 18