LEDEČ N. S. – SPEŘICE 2:1

Od začátku se hrálo ve vysokém tempu. Přispěl k tomu i hlavní rozhodčí. Ve 28. se z úhlu prosadil Voplakal po nahrávce Prchala. Po přestávce zvyšoval na 2:0 Trpišovský. Další šance Ledeč už nevyužila. Na druhé straně se Speřicím podařilo snížit, kdy Pohan obstřelil gólmana Koudelku.
Góly: 28. Voplakal, 78. Trpišovský – 83. Pohan. Rozhodčí: Budín. ŽK: 2:5. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Ledeč n. S.: Koudelka – Kuja, Prchal, F. Gramer, Vladyka – Voplakal, Turek, Nepovím, J. Gramer – Bláha (79. Hofrichter), Trpišovský.

VĚŽNICE – KAMENICE N. L. 3:2

Tentokrát nás hosté zaskočili, byli dvacet minut lepším týmem. Kamenice v 5. minutě ujala vedení zásluhou Filípka, ale Dymáček z trestného kopu vyrovnal a tři minuty před odchodem do kabin Šejstsl výsledek otočil. Druhý poločas se hra vyrovnala, rozhodčí Beneč odpískal pokutový kop za faul na Pertlíčka, který proměnil Šejstal – 3:1. Domácí začali odcházet po fyzické stránce. Snížení padlo opět z pokutového kopu a v hektickém závěru si Věznice už tři body vzít nenechala.
Góly: 20. Dymáček, 42. a 57, Šejstal (druhý z PK) – 5. Filípek, 83. strašil (PK). Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Věžnice: Šrámek – Smutný, Fikejz, Chalupník, Mottl (31. Chvátal) – Pertlíček, Klement (90. Cakl), Dymáček (86. Prokeš), Drahoš – Šejstal, Kocourek.

SLAVOJ POLNÁ B – POHLED 7:0

K vidění byla hra polenské kočky s pohledkou myší, která nestíhala. Po úvodní půlhodince, v níž se domácí ještě neodkázali prosadit, ač měli několik šancí, se jako první trefil hlavičkující Dvořák. Zanedlouho přišlo definitivní uklidnění z nohy Tomáše Jelínka, který lehce přehodil bezmocného Růžičku. V závěru poločasu mohl snížit Klement, ale ojedinělý výpad a jeho hlavičku pokryl Vavroušek.

Do druhého poločasu vlétla Polná stylově a Tomáš Holub zády zvýšil na 3:0. Pak výborný nákop Urbánka zaregistroval střídající sprintér Diviak a zamířil přesně k tyči. Jelínek zanedlouho složit reparát ze zahozené předešlé akce a zvýšil už na 5:0. To ale domácím očividně nestačilo. Po chvilce oddychu se v posledních deseti minutách prosadil Tomas, který se z malého vápna snad ani nemohl mýlit. V 87. minutě Diviak pláchl hostujícím bekům a upravil na konečných 7:0!
Góly: 32. Dvořák, 38. a 47. T. Holub, 49. a 87. Diviak, 59. Jelínek, 85. Tomas. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas 2:0. Pohled: Růžička – Eis, Siebenburger (44. Pokorný), Polák, Šnobl – Gruber, Slanař, Klement, Moučka – Martin Sobotka, Michal Sobotka (73. Žeguc).

LEŠTINA – HABRY 4:4

Leštině vyšel vstup do zápasu, kdy se během jedné minuty dvakrát prosadil Poul. Ve 21. minutě potrestal první chybu domácích stoperů Michal. Dvougólové vedení vrátil Leštině po čtyřech minutách Bráník.

Svůj den neměla stopérská dvojice T. Aubrecht s Čáslavským, kteří po chybách nechali soupeře do poločasu vyrovnat na 3:3. Po přestávce se Habry dokonce ujaly vedení, trefou Melechovského, ale konečnou remízu zajistl dvacet minut před koncem svým třetím gólem Poul.
Góly: 8., 9. a 70. Poul, 25. Bráník – 21. Michal, 28. Bártík, 42. Korel, 50. Melechovský. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 3:3. Leština: J. Novotný – T. Aubrecht (83. Staněk), J. Proněk, Čáslavský, Prchal – Karel, Forejt, M. Proněk, Pajer (67. Mišovic) – Bráník, Poul. Habry: M. Novotný – L. Vavřička, Janouch, J. Vavřička (37. Řezníček), Michal – P. Vlček (58. Klouček), Korel, M. Vlček, Bártík (72. Příbramský) – Bělák, Melechovský.

H. BOROVÁ – PELHŘIMOV 4:1

Domácí se v prvním poločase dlouho nemohli dostat do tempa, zbytečně kazili a mladé hostující mužstvo jim bylo vyrovnaným soupeřem. Přesto však mohl otevřít skóre Fruhbauer, ale sám před brankářem si neporadil a Klimeš svůj parádní únik zakončil jen střelou nad branku. Hosté pak pálili nebezpečně těsně vedle, ale v 36. minutě udělala Borová hrubku v rozehrávce, kterou sice ještě dokázal brankář Veselý uhasit, ale z následného rohového kopu již hosté mířili hlavou přesně – 0:1.

Naštěstí ještě do pauzy nacentroval z levé strany Patrik Kučera, Jan Chlubna uklidil míč zblízka do sítě a srovnal na 1:1. Jen několik minut po přestávce pak potrestal faul na Janáčka z penalty Fikar a strhl vedení na stranu Borové. Hosté pak sice ještě zahrozili z přímého kopu, ale otěže zápasu ve zbytku zápasu již třímali pevně v rukou domácí. Po parádních rychlých akcích přidali další goly matador Slavík a zblízka se po pěkné kombinaci na křídle trefil také Klimeš, navíc několik dalších šancí Borové ještě zůstalo nevyužito.

Hosté pak šli ještě v závěru po červené kartě do deseti a domácí si už tři body v klidu pohlídali.
Góly: 43. J. Chlubna, 50. Fikar, 57. Slavík, 76. Klimeš – 39. Kordík. Rozhodčí: Machát. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1. H. Borová: P. Veselý – Janáček, Votava, Šmíd, Němec (24. J. Chlubna) – Fikar, Z. Frühbauer, P. Kučera, Blažek – Slavík, Klimeš.