LEDEČ N.S. – H. CEREKEV 8:0
Od začátku byli domácí lepším týmem. Podařilo se jim dát dvě rychlé branky a těsně před odchodem do kabin svůj náskok ještě navýšili. Hosté se i přes nepříznivý stav neuchýlili k nakopávaným balonům, ale snažili se hrát fotbal. Ovšem Ledeč dokázala využít jejich chyb a přidala ještě dalších pět branek a jednoznačně na domácím hřišti zvítězila 8:0.
Góly: 9. Trpišovský, 12. Turek, 40., 54. A 55. Toula, 64. A 82. Nepovím (obě PK), 74. P. Pešek. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Ledeč: Bezděk – Hauser, Prchal (60. Martinek), F. Gramer, P. Pešek – Nepovím, Toula, Šotola, J. Gramer – Trpišovský, Turek (65. Voplakal).

BUDÍKOV – MÍROVKA 2:2
Po vyrovnaném úvodu dvakrát zahrozili hosté a po rohu dokonce nastřelili břevno. Po půlhodině už Mírovka získala vedení, když pokus Šimona z trestného kopu tečovala zeď. Pak Budíkov zabral, do přestávky si vytvořil tři šance, ale vyrovnat nedokázal. Ve druhém poločase měli domácí navrch. V 61. minutě vyrovnal hlavou Prokop po rohu Granta. Mírovka odpověděla trefou Mejstříka, ale poslední slovo měl budíkovský L. Kavka. Bod svému týmu zajistil střelou z hranice šestnáctky.
Góly: 61. Prokop, 83. L. Kavka – 31. Šimon, 67. Mejstřík. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Mírovka: Berky – Rásl, Dvořák, Vrba, Netopilík, Němec (87. Semelka), Mejstřík, Šimon, Freudenreich, Lacina, Semrád.

CHOTĚBOŘ B – KOSTELEC 1:2
První půlhodina zápasu patřila domácímu týmu a po zásluze šel do vedení, když centr Tůmy zužitkoval hlavou Šimoňák. Jenže z vedení se Chotěboř radovala pouze šest minut. To se ke střele dostal Fejt a parádní střelou od tyčky do šibenice vyrovnal. Po přestávce hosté z brejku přidali druhý gól a dobrým bráněním už domácí do žádné šance nepustili.
Góly: 28. Šimoňák – 34. Fejt, 52. J. Procházka. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Chotěboř B: Dobrovolný – Neuvirt, Čáp, Fiala (78. Málek), Dočkal – Pfeffer, D. Čapek, Tůma, Dvořák – Šimoňák (60. Langer), Krédl (60. Kohout).

KOŠETICE – LÍPA 1:0
Bojovné a vyrovnané utkání bylo z pohledu rozdělení bodů otevřené až do konce. Hosté byli opticky lepší, domácí šťastnější. O výsledku rozhodla už 11. minuta, v níž Kubů po narážečce Vlka překonal výborného Vašáka v brance Lípy.
Gól: 11. Kubů. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – J. Kutlvašr, M. Prokš, Špiňar, Šimek, Starý, Fejt, Havel (73. Souček), J. Prokš, Kříž, A. Kutlvašr.

ŠTOKY – ČERNOVICE 3:3
Černovice překvapily svým nasazením a důrazem. Odměnou jim byl vedoucí gól Scheuflera. Domácím se ovšem povedl dokonalý obrat až na 3:1, kdy se dvakrát prosadil Kubát a po přestávce Lóži. Jenže Štokům došly po hodině hry síly, čehož houževnatý soupeř využil k vyrovnání a po zásluze si odváží bod.
Góly: 22. a 33. Kubát, 59. Lóži – 16. Scheufler, 60. Kohout, 80. Maštalíř. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Štoky: Ambrož – Miksa, Kunc (80. Fic), M. Dáňa, Stehlík – Kubát (83. Žila), Havel, A. Dáňa, J. Dáňa – Holík (52. Šprla), Lóži.

TIS – LUČICE 3:1
Domácí začali utkání útočně, měli územní převahu a vytvářeli si i šance. Jenže je zastavila jejich nemohoucnost v zakončení a také výborný brankář Šimánek. Lučice spoléhala především na brejky, ale moc toho nepředvedla. Ovšem i přesto šla po chybě domácích do vedení. Po změně stran se Tisu povedlo otočit vývoj utkání, když se skvělým výkonem a také hattrickem blýskl Tomáš Vacek. „Rozhodla naše produktivita, která sice i přes tři vstřelené branky byla bídná, ale hráli jsme jako tým," řekl po utkání hrající trenér Miloslav Kozlík.
Góly: 45., 62. a 72. T. Vacek – 35. Nedoma. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Tis: Havel – Miřátský (51. Semrád), Rosecký, Blažek, Bláha – Benák, Vacek (79. Chlad), Kozlík, Mišta – Hor, Kafka (67. Novotný). Lučice: Šimánek – Jiráček, Sůva, Kreuz, Nedoma – M. Dont, Culka, Herman (81. Malinský), Pecha – L. Dont (62. Kolář), Doležal.