V rámci A.třídy se odehrál jediný duel, když Štoky přivítaly Luka nad Jihlavou. A i ve slepené sestavě způsobené zraněními a pracovními povinnostmi dokázali vyhrát 2:0.

B.třída přeci jen nabídla větší porci zápasů. V havlíčkobrodském derby mezi Lučicí a Havlíčkovou Borovou byli úspěšnější domácí fotbalisté. A i Lípa si na vlastním hřišti hravě poradila s humpoleckým béčkem. Zato Kožlí, hlavně ve druhém poločase, předvedlo velmi špatný výkon a zaslouženě prohrálo s Budíkovem.

I.A TŘÍDA – SKUPINA A

ŠTOKY – LUKA N. J. 2:0
Domácí fotbalisté i ve slepené sestavě dohrávku 14. kola zvládli. Už v 9. minutě šli do vedení, když se na šestnáctce uvolnil Lóži a tvrdou střelou k tyči otevřel skóre. Štoky si ještě v prvním poločase dokázali vytvořit dvě gólové šance, ale z nich branka nepadla. A stejně dopadly šance i hostujících fotbalistů.

Po změně stran domácí drželi jednobrankový náskok, a poté jim ještě Luka umožnily hrát proti deseti, když v 83. minutě byl vyloučen Mundoch. A po pěti minutách Havel upravil skóre na konečných 2:0.
Góly: 9. Lóži, 88. Havel. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (83. Mundoch). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – Kunc, Miksa, Havel, A. Dáňa – Stehlík, Jaroš (70. T. Kubát), Pospíchal, M. Bulant (75. Koutek) – J. Dáňa (88. Šprla), Lóži.

I.B TŘÍDA – SKUPINA A

KOŽLÍ – BUDÍKOV 0:2
První poločas byl oboustranně vcelku vyrovnaný. Oba celky si vytvořily po jedné šanci. Nejprve se v závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval hostující Smerka, ale jeho střelu vykopl z brankové čáry Radoš.

Na druhé straně nepochopitelně zahodil obrovskou šanci Trpišovský. Ten obešel obranu i brankáře, ale prázdnou branku netrefil.
Po změně stran hosté začali tlačit a domácí předváděli fotbal, ze kterého bolely oči. Jediným světlým okamžikem byla za stavu 0:1 krásná střela Blažejovského, ale ta orazítkovala pouze tyč.

Druhou branku Budíkova si připsal Marousek, který obešel vše, co mu stálo v cestě, a zavěsil. Jinak utkání přineslo oboustranně nezáživný fotbal.
Góly: 60. T. Bláha, 86. Marousek. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Kožlí: Březina – Vladyka, J. Makovec (72. Procházka), Brzoň, Plesl (55. P. Makovec), Radoš, Voplakal, Mikula (70. Pajer) – Šimek, Blažejovský, Trpišovský.

LÍPA – HUMPOLEC B 4:0
Po celý zápas měli domácí jasnou převahu. Už ve 12. minutě se po křídelní akci a zasekávačce prosadil Jakub Havel. O šest minut později si nerozuměl hostující gólman se svojí obrannou, toho využil dobře hrající Vácha, který tak zvýšil na 2:0.

Další gólové příležitosti domácí fotbalisté v prvním poločase nevyužili. Po přestávce předvedl pěknou individuální akci Vácha a střelou do šibenice vsítil třetí gól domácích. Konečnou podobu výsledku dal Hrdlička.

„Hráli jsme dnes dobře, kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a zaslouženě jsme vyhráli. Jen to mělo být větším rozdílem," řekl domácí trenér Zdeněk Jungvirt.
Góly: 12. J. Havel, 18. a 48. Vácha, 64. Hrdlička. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Lípa: Vašák – Souček, prokš, Bouchner (78. Marek Fejt), Michal Fejt – Kutlvašr, Bouda (56. Krpálek), J. Havel, Kříž – Vácha, Hrdlička (89. P. Havel).

LUČICE – H. BOROVÁ 3:0
Dohrávané 14. kolo naprosto ovládli domácí fotbalisté, kteří měli utkání celých devadesát minut pod kontrolou. A hosty prakticky k ničemu nepustili. Navíc se zaskvěli krásnými góly.

„Byl to opravdu krásný zápas. Všechny branky padly po pěkných akcích. Musím kluky pochválit. Předvedli parádní výkon," pochvaloval si výkon svých svěřenců trenér Zdeněk Pecha.
Góly: 10. a 75. M. Lančarič, 40. P. Blažek. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Lučice: Simandl – Pecha, Pavlík, Mazuch, P. Lančarič – Beránek (87. Čapek), Herman, Nedoma, Doležal (60. Culka) – P. Blažek, M. Lančarič. H. Borová: Blažek – Tonar, Rakušan, A. Fruhbauer (75. Hošák), Fikar – J. Veselý, P. Veselý, Šrámek, Chlubna – Sobotka, R. Fruhbauer.