Český pohár mužů

POHLED – H. BOROVÁ 1:1, 7:8 PK
Hosté hráli od 35. minuty bez vyloučeného Bruknera, sice i vedli 1:0, ale v penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí, kteří vyhráli 8:7 a postoupili do dalšího kola.
Góly: Arbelovský – Blažek. Poločas: 1:1. Pohled: Beděra – Eis, Krpálek, Pospíchal, Sobotka – Doležal, Říha, Freudenreich – Moučka, Arbelovský, Vondal (Fišer, Siebenbürger, Šikner, Vácha. Havlíčkova Borová: nehlášeno.

LÍPA – H. BROD 1:7
Góly: Havel – Klofáč 3, Zimprich 2, Böhm, Červín. Poločas: 0:5.

KEŘKOV – ŠTOKY 4:0
Domácí se prosadili hned po deseti minutách a to dalo ráz celému utkání. Když ještě do poločasu zvýšili na 2:0 bylo rozhodnuto. Poté už diktovali tempo hry.
Góly: Matějka, Wasserbauer, P. Šrámek, Z. Šrámek. Poločas: 2:0. Keřkov: Linhart – Dubský, Novotný, Barák, Musil – Zvolánek, Matějka, P. Pavlík, Háněl – Wasserbauer, P. Šrámek (Z. Šrámek, M. Pavlík, Čepl, Lacina). Štoky: Lóži – P. Bulant, Ambrož, Petr, Karlík, Hejsek, Grubauer, Havel, M. Bulant, Kubát, Hynek (Vašák).

TIS – HABRY 3:3, 10:11 PK
Na pohárové derby se přišla podívat stovka diváků, hosté vedli 1:0, domácí však otočili na 3:2, haberský Holík, však stačil ještě vyrovnat. Až jedenáctá penalta rozhodla o postupu Habrů.
Góly: M. Benda, Jan Miřátský, Šoupal – Krajíček 2, Holík. Poločas: 1:1. Tis: Valenta (Sojka) - Veselý, Kučera, P. Benák, Sviták – M. Benda, Zezulák, Pipek, Výborný – J. Miřátský, Šoupal (Vacek, Halama, J. Benák). Habry: Hlídek – Kvanka, Hájek, Vavřička, Moravec – Kozáček, Stránský, Korel, Michal – Holík, Krajíček (Culka)

N. VES – PŘIBYSLAV 2:1
Přibyslav inkasovala první gól po chybě, do poločasu sice dokázala srovnat, ale vítězství na svou stranu převážila Nová Ves šest minut před koncem.
„Jsem zklamaný. První poločas jsme odehráli dobře, ale ve druhém už hráčům docházeli síly. Bohužel jsem měl jen tři hráči základní sestavy k dispozici,“ prozradil kouč Přibyslavi Vítězslav Machatka.
Gól Přibyslavi: Musil. Poločas: 1:1. Přibyslav: Hajný – Havlíček, Mokrý, Smejkal – Štíbal, R. Němec, Kalenda, Krčál, Vykoukal – Musil, Kasal (Zich, Neubauer).

TŘEŠŤ – VĚŽNICE 1:1
Góly: Fajt – Marek Chalupník. Poločas: 0:0. Věžnice: Šrámek (Bořil) – Wasserbauer, Marek Chalupník, Černý, Šebesta – Staněk, Kölbl, Kunc, Barák, Martínek (Milan Chalupník). Prokeš, Klement, Brukner.

K. LHOTA – LEDEČ 0:0
Ledeč nad Sázavou: Vitiska – Slavětínský, Pechanec, Janů, Hauser – Turek, Sedláček, Miláček, Pajer – Mikula, Milichovský.

RANTÍŘOV - LÍPA 5:0
Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – V. Souček, Prokš, R. Souček, Bláha – Zajíček, Bouchner, Bouda, Ondráček – Miksa, Dimitrij.

HRONOV – G. JENÍKOV 2:3
Góly Golčova Jeníkova: Skala, Spěvák, Vrdský. Poločas: 1:1. Golčův Jeníkov: St. Krajíček – Vrdský, Čejka, Spěvák, R. Krajíček – Šindelář, Piskač, Hortenský, Fendrych – Petr, Skala (Šulc, Kubeš).

KOŽLÍ – MIŘETICE 2:1
Góly Kožlí: Hoffmann, Kopic. Poločas: 0:1. Kožlí: Smítka – Brzoň, Lebruška, V. Blažejovský, Vladyka – M. Blažejovský, Plesl, Hoffmann, Urban – Voplakal, Bělohradský (Kopic, Adamovský, Trpišovský).

CHOTĚBOŘ B – ŽLEBY 1:1
Chotěbořská rezerva sehrála s účastníkem III. třídy naprosto vyrovnanou partii. Hosté hráli hodně důrazně a po přestávce se ujali i vedení, když si Nejedlý vstřelil vlastní gól. Chotěboři se podařilo však vyrovnat a v další přípravě si připsala na konto remízu 1:1.
Góly: Hlaváček – vlastní. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Křivský – J. Mudruňka, Nejedlý, Vajrych, Baumgartner – Hlaváček, Vítek, Hospodka, Andres – Šimoňák, Motl (Kárník, Haltůf, Čapek, Bárta).