Machatka byl po zápase nespokojený

Havlíčkobrodsko - O víkendu byly v plném proudu fotbalové přípravy na novou sezonu i pohárová utání.

28.7.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Český pohár mužů

POHLED – H. BOROVÁ 1:1, 7:8 PK
Hosté hráli od 35. minuty bez vyloučeného Bruknera, sice i vedli 1:0, ale v penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí, kteří vyhráli 8:7 a postoupili do dalšího kola.
Góly: Arbelovský – Blažek. Poločas: 1:1. Pohled: Beděra – Eis, Krpálek, Pospíchal, Sobotka – Doležal, Říha, Freudenreich – Moučka, Arbelovský, Vondal (Fišer, Siebenbürger, Šikner, Vácha. Havlíčkova Borová: nehlášeno.

LÍPA – H. BROD 1:7
Góly: Havel – Klofáč 3, Zimprich 2, Böhm, Červín. Poločas: 0:5.

KEŘKOV – ŠTOKY 4:0
Domácí se prosadili hned po deseti minutách a to dalo ráz celému utkání. Když ještě do poločasu zvýšili na 2:0 bylo rozhodnuto. Poté už diktovali tempo hry.
Góly: Matějka, Wasserbauer, P. Šrámek, Z. Šrámek. Poločas: 2:0. Keřkov: Linhart – Dubský, Novotný, Barák, Musil – Zvolánek, Matějka, P. Pavlík, Háněl – Wasserbauer, P. Šrámek (Z. Šrámek, M. Pavlík, Čepl, Lacina). Štoky: Lóži – P. Bulant, Ambrož, Petr, Karlík, Hejsek, Grubauer, Havel, M. Bulant, Kubát, Hynek (Vašák).

TIS – HABRY 3:3, 10:11 PK
Na pohárové derby se přišla podívat stovka diváků, hosté vedli 1:0, domácí však otočili na 3:2, haberský Holík, však stačil ještě vyrovnat. Až jedenáctá penalta rozhodla o postupu Habrů.
Góly: M. Benda, Jan Miřátský, Šoupal – Krajíček 2, Holík. Poločas: 1:1. Tis: Valenta (Sojka) - Veselý, Kučera, P. Benák, Sviták – M. Benda, Zezulák, Pipek, Výborný – J. Miřátský, Šoupal (Vacek, Halama, J. Benák). Habry: Hlídek – Kvanka, Hájek, Vavřička, Moravec – Kozáček, Stránský, Korel, Michal – Holík, Krajíček (Culka)

N. VES – PŘIBYSLAV 2:1
Přibyslav inkasovala první gól po chybě, do poločasu sice dokázala srovnat, ale vítězství na svou stranu převážila Nová Ves šest minut před koncem.
„Jsem zklamaný. První poločas jsme odehráli dobře, ale ve druhém už hráčům docházeli síly. Bohužel jsem měl jen tři hráči základní sestavy k dispozici,“ prozradil kouč Přibyslavi Vítězslav Machatka.
Gól Přibyslavi: Musil. Poločas: 1:1. Přibyslav: Hajný – Havlíček, Mokrý, Smejkal – Štíbal, R. Němec, Kalenda, Krčál, Vykoukal – Musil, Kasal (Zich, Neubauer).

TŘEŠŤ – VĚŽNICE 1:1
Góly: Fajt – Marek Chalupník. Poločas: 0:0. Věžnice: Šrámek (Bořil) – Wasserbauer, Marek Chalupník, Černý, Šebesta – Staněk, Kölbl, Kunc, Barák, Martínek (Milan Chalupník). Prokeš, Klement, Brukner.

K. LHOTA – LEDEČ 0:0
Ledeč nad Sázavou: Vitiska – Slavětínský, Pechanec, Janů, Hauser – Turek, Sedláček, Miláček, Pajer – Mikula, Milichovský.

RANTÍŘOV - LÍPA 5:0
Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – V. Souček, Prokš, R. Souček, Bláha – Zajíček, Bouchner, Bouda, Ondráček – Miksa, Dimitrij.

HRONOV – G. JENÍKOV 2:3
Góly Golčova Jeníkova: Skala, Spěvák, Vrdský. Poločas: 1:1. Golčův Jeníkov: St. Krajíček – Vrdský, Čejka, Spěvák, R. Krajíček – Šindelář, Piskač, Hortenský, Fendrych – Petr, Skala (Šulc, Kubeš).

KOŽLÍ – MIŘETICE 2:1
Góly Kožlí: Hoffmann, Kopic. Poločas: 0:1. Kožlí: Smítka – Brzoň, Lebruška, V. Blažejovský, Vladyka – M. Blažejovský, Plesl, Hoffmann, Urban – Voplakal, Bělohradský (Kopic, Adamovský, Trpišovský).

CHOTĚBOŘ B – ŽLEBY 1:1
Chotěbořská rezerva sehrála s účastníkem III. třídy naprosto vyrovnanou partii. Hosté hráli hodně důrazně a po přestávce se ujali i vedení, když si Nejedlý vstřelil vlastní gól. Chotěboři se podařilo však vyrovnat a v další přípravě si připsala na konto remízu 1:1.
Góly: Hlaváček – vlastní. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Křivský – J. Mudruňka, Nejedlý, Vajrych, Baumgartner – Hlaváček, Vítek, Hospodka, Andres – Šimoňák, Motl (Kárník, Haltůf, Čapek, Bárta).

ALOIS SVOBODA
JAN HAMMER

28.7.2008 VSTUP DO DISKUSE

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
54

Soud. Ilustrační foto.

Dvojice cizinců dostala tresty za zahradničení v kravíně

Švec: Na medaili jsem čekal jen tři čtvrtě roku

Havlíčkův Brod /ROZHOVOR/ – Jen málokdo se může pochlubit, že přebíral olympijskou medaili v obklopení rodinných příslušníků a přátel. Bývalý havlíčkobrodský zápasník Marek Švec se toho však dočkal, bronzovou medaili získal dodatečně přesně po devíti letech od památného dne 14. srpna 2008. Její původní držitel ve váze do 96 kg Kazach Aset Mambetov totiž uvízl v dopingové síti při zpětném testování B vzorku.

Na dálnici D1 zemřel po nehodě další řidič

Vysočina – K další tragické dopravní nehodě vyjížděli ve středu krátce před půl pátou odpoledne policisté i zdravotníci na dálnici D1 na Vysočině.

Majitel hledal Kukiho u Vyskytné. Zatím ho nenašel

Vysočina – Klokan Kuki, který už možná několik týdnů běhá po lesích Jihlavska, byl naposledy spatřen v zatáčkách mezi Vyskytnou nad Jihlavou a místní částí Jiřín. V noci z úterý na středy ho tam byl dokonce hledat i majitel Radek Helekal. Bohužel bez úspěchu.