Rezerva Slovanu ve středeční dohrávce 26. kola zvítězila v Leštině a bodově se tak dotáhla na do té doby první Speřice, se kterými má lepší vzájemný zápas. Tím pádem se stává postupujícím do krajského přeboru.

Půjde tak o druhý B-tým, který bude v příští sezoně hrát elitní soutěž Vysočiny. Z skupiny B už s předstihem postoupilo Velké Meziříčí B.

Zápas v Leštině se odehrál už v sobotu, ale v poločase ho za stavu 2:1 pro domácí přerušila silná bouřka a následné nezpůsobilé hřiště.

Ve středu se tak zápas opakoval. Remízový stav 1:1 z prvního dějství vydržel do 85. minuty, ve které rozhodl o vítězství Havlíčkova Brodu futsalista Michal Mareš.

Dohrávka 26. kola: Leština – H. Brod B 1:2 (1:1), 8. T. Aubrecht – 23. Hejkal, 85. M. Mareš.

1. H. Brod B  26 18  5  3 68:29 59
  2. Speřice  26 19  2  5 60:31 59
  3. Pacov  26 12  5  9 49:40 41
  4. Kamenice  26 13  1 12 59:47 40
  5. Polná B  26 12  4 10 43:40 40
  6. H. Borová  26 11  4 11 35:39 37
  7. Věžnice  26 10  5 11 44:50 35
  8. Pelhřimov B   26 10  4 12 34:46 34