LÍPA – BUDÍKOV 4:2
Domácí šli do vedení v 5. minutě. Za deset minut se vlnila síť znovu, trefil se Michal Fejt. Po změně stran Lípa ještě navýšila svůj náskok na 3:0. Pak ale hosté snížili brankami Kafky a Páši na rozdíl jedné branky. Ovšem vzápětí Havel zařídil zasloužené vítězství 4:2.
Góly: 5. M. Prokš, 16. Michal Fejt, 55. J. Prokš, 75. J. Havel – 61. Kafka, 72. Páša. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Lípa: Vašák – Kutlvašr, M. Prokš, Špiňar (41. Šimek), Souček – Starý, J. Prokš (90. M. Pešek), Havel (75. Marek Fejt), Mareš – Marek Fejt, Kříž.

ČERNOVICE – CHOTĚBOŘ B 4:1
Domácí byli lepším týmem. Nejprve poslal Kubů Černovice do vedení, před odchodem do kabin vyrovnal z penalty Šimoňák. I ve druhé půli měli více ze hry Černovičtí a během šesti minut rozhodli o osudu utkání Koller a Scheufler.
Góly: 54. a 57. Koller, 25. Kubů, 60. Scheufler – 45. Šimoňák (PK). Rozhodčí: Podoba. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Poločas: 1:1. Chotěboř B: Kudla – Neuwirth, Málek (58. Kohout), Fiala (19. Langer), Dočkal, Pfeffer, Běloušek, Tůma, Krédl (52. Janda), Šimoňák, Benák.

H. CEREKEV – TIS 2:3
Vítězství hostů je zasloužené, Tis byl po většinu zápasu fotbalovější, vytvořil si i více šancí. Do vedení ho dostal krásnou střelou do šibenice Kafka. Po přestávce si vzal hned dvakrát slovo Benák. Domácí se probrali až v závěru, po rychlých protiútocích snížil Havel na konečných 2:3.
Góly: 72. a 86. Havel – 35. Kafka, 50. a 58. Benák. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Tis: Chudoba – Mareš, Kozlík, Horn, Krajíček (21. Uhlíř), R. Blažek, Kafka, Benák (69. Semrád), Vacek, L. Blažek. Bláha.

KOŠETICE – ŠTOKY 5:2
Košetice vstoupily do zápasu výborně a už ve 3. minutě je dostal do vedení Fenár. Na 2:0 zvýšil z trestného kopu A. Vejsada. Po přestávce se hosté oklepali a čtvrthodinka jim stačila na vyrovnání. V 66. minutě A. Vejsada vrátil domácím z penalty vedení. Košetice pak dvěma góly vítězství zpečetily.
Góly: 30, 69. a 80. A. Vejsada (druhý PK), 3. Fenár, 90. Vlk – 54. J. Kubát, 60. Lóži (PK). Rozhodčí: Licek. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Štoky: T. Kubát – Miksa, Kunc, M. Dáňa (81. Krondráf), Stehlík, J. Kubát, Havel, A. Dáňa, Fic, Žíla, Lóži.

MÍROVKA – JIŘICE 3:2
Domácí začali aktivně a už v páté minutě je poslal do vedení Šimon z trestného kopu. Potom Mírovku přibrzdila červená karta Němce. Ovšem i přesto se trefili podruhé. Hned po přestávce zvýšil Lacina už na 3:0. Ke konci zápasu už Mírovce docházely síly a hosté využili dvou individuálních chyb ke zkorigování výsledku.
Góly: 5. Šimon, 36. Valášek, 58. Lacina – 60. Příhoda, 70. O. Sádský. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 2:5. ČK: 1:0 (28. Němec). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Mírovka: Berky – Vrba, dvořák, Semrád – Lacina, Šimon (70. Freudenreich), Mejstřík, Netopilík, Němec – Valášek (90. Heřmánek), Rásl.

LUČICE – KOSTELEC 0:3
Po dvou brejcích domácích se k hlavičce na druhé straně dostal Číhal, který začal svoje gólové představení. Lučice hru vyrovnala, ale žádná vypracovaná šance se jí gólově neujala. Zákonitě přišel trest, kdy se po půl hodině hry prosadil opět Čihák. Čistý hattrick uzavřel ještě tři minuty před poločasem. Po přestávce se snažili domácí s výsledkem něco udělat, ale koncovka je trápila až do konce utkání.
Góly: 2., 30. a 42. Číhal. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas: 0:3. Lučice: Šimánek – Pecha, Lančarič, Mazuch (65. Kreuj), Kolář – Herman, Jonáš, Nedoma, Culka – Blažek, Doležal.

HUMPOLEC B – LEDEČ 2:3
Hosté měli herní převahu a po křídelních akcích získali vedení 2:0. Humpolec za první poločas si vytvořil jen jedinou šanci. Po přestávce zvýšil na tříbrankový odstup Trpišovský a pak přišlo zlepšení domácích. Z trestného kopu se trefil Kubíček a únik zakončil gólem na 2:3 Štěpán.
Góly: 62. Kubíček, 64. Štěpán – 4. Turek, 10. Šotola, 56. Trpišovský. Rozhodčí: Zsihovics. ČK: 1:0 (66. Metál). Diváci. 50. Poločas:0:2. Ledeč: Bezděk – Hauser, Prchal, Pešek, Grammer, Nepovím, Toula, Šotola (85. Pajer), Turek, Voplakal (74. Martinec), Trpišovský.