DIVIZE ST. DOROSTU
H. BROD – BLANSKO 2:1
Domácí začali slibně, hned ve 2. minutě dostal kolmici do běhu Vopršal a únik bezpečně zakončil vedoucím gólem 1:0. A mohlo být ještě radostněji, o pět minut později Horn vydláždil uličku Štědrému za obranu, blanenský gólman však křižnou střelu špičkou kopačky odvrátil. Naopak Moravané první ofenzivní výpad v 9. minutě zakončili vyrovnávajícím gólem Trávníčka na 1:1. Hosté ožili, přidali na rychlosti a důrazu a najednou jich bylo plné hřiště. Po půlhodině hry převzali režii opět chlapci z Losů a znovu Vopršal po ideální přihrávce Štědrého poslal spoluhráče do vedení 2:1. Do přestávky se hrál oboustranně bojovný a pohledný fotbal," liboval si brodský trenér Jan Bždoch. Po přestávce prvních pět minut patřilo opět chapcům z Vysočiny, potom však jako když utne. Hosté zdvihli hlavu, šli do ofenzivy a po hodině hry zazdil Ševčík jasnou gólovku.

Pohříchu hned vzápětí ho napodobil brodský Tuhý. Chlapci z Blanska byli aktivnější, lépe je poslouchaly přihrávky a vycházely jim i brejky. V 65. minutě odpustil sudí domácím penaltu, o chvíli později hlavičkoval hostující Daněk z vyložené pozice nad.
Slovan byl v útlumu a zuby nehty se bránil. Výjimkou byla pátá minuta před koncem, kdy se z půli hřiště až do vápna proháčkoval brodský Henek, řízní obránci mu balon v posledním okamžiku před nosem ukopli. „S úrovní boje jsem byl spokojen, hosté byli silným  soupeřem, z naší strany lze pochválit jistého gólmana Žáčka, v zadních řadách Vařejku a v útočné fázi zkušeného Vopršala.
Góly: 2. a 26. Vopršal – 9. Trávníček. Rozhodčí: Reich. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas:1:2. Havlíčkův Brod: Žáček – Bača, Vendl, Henek( 8(8, Vařejka -Štědrý, Tuhý (84. K. Svoboda), Šotola ( 66. Pollívka) – Vopršal, Horn.

DIVIZE  ML. DOROSTU
Domácí začali aktivně a soupeřa zatlačili na vlastní polovinu, žel slibné šance Prchal s Klementem nezužitkovali. Potom chlapci z Losů najednou povolili v tempu a za svoji pasivitu a až naivní hru byli po zásluze potrestáni.Po centru do pokutového území hlavičkoval trestuhodně osamocený útočník Beránek 0:1. Do konce poločasu kluci bojovali více sami se sebou než se soupeřem.
Po změně stran domácí trenér vystřídal oba matně hrající obránce, na hřiště přišli Pleva s Báčou. Zejména Pleva hýřil aktivitou a pořádně větral soupeřovu obranu. Po hodině se dostal Pleva do samostatného úniku a sólo zakončil perfektní přízemní střelou k tyči 1:1. O vítězný gól se postaral opět Pleva, když po rohovém kopu míč při skrumáži před blanenskou svatyní skončil v síti 2:1. Od té doby byla již hra zcela v režii Slovanu. Ve vyložených šancích se dvakrát ocitl Klement, první příležitost zlikvidoval skvělým zásahem gólman, druhá, při druhé za již překonaného brankáře chytalo břevno.

„Tým v tomto zápase ukázal, že se umí poprat s nepřízní osudu a dokáže zápas otáčet. Za svůj bezchybný výkon zaslouží pochvalu Pleva, velkým bojovníkem byl i Franc. Dík patří i tentokráte početným fandům, zejména holkám ze SRC Fanatic," postřehl šéf brodské lavičky Tomáš Bárta." Góly: 58. a 66. Pleva – 11. Beránek. Rozhodčí: Horký. ŽK 2:0.  Diváci: 6O. Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Beránek – Jaroš (41. Báča), Klement, Burjetka, Jagoš, F. Klement (41.Pleva, 72. Lorenc) – Franc, Polívka, Rosecký (66. Megela) – Svoboda, Prchal, D. Klement.