Okresní přebor - 22. kolo

Havlíčkobrodsko - Přinášíme vám výsledky víkendových fotbalových utkání okresního přeboru.

28.5.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

ROZSOCHATEC – LIPNICE N. S. 0:3
Góly: Valenta, Rosenberg, Čeleda. Rozhodčí: Duben, ŽK: 0:1. Poločas: 0:2. Diváci: 80. Rozsochatec: Peňáz – P. Venc, Křivský, P. Siebenburger, Dočkal – Pleskač, Dundáček, M. Venc, Plodík – Novák, Fiala (Nikl, M. Sibenburger, Jelínek). Lipnice: Dvořák – Krupička, Čeleda, Šíma, Nejbrt – Tecl, Šidlák, hradecký, Dočkal – Rosenberg, Valenta (Dolejší, Procházka, Havlík).

LÍPA B – MÍROVKA 1:2
Góly: J. Havel – Šimon, Endrle. Rozhodčí: Vojtíšek, ŽK: 3:2. Poločas: 1:1. Diváci: 60. Lípa B: Exner – A. Kutlvašer, J. Kutlvašer st., J Fejt, Vácha – Šimek, Kučírek, Sedlák, J. Havel – J. Kultvašer ml., Koref (Souček, Dušek, Kulhánek). Mírovka: Beděra – Endrle, Maťko, Šimon, Rázl – M. Netopilík, Němec, Semrád, Lacina – Bláha, Semelka (Marek, Hejkal, T. Netopilík).

SVĚTLÁ N. S. B – ŽDÍREC N. D. B 2:2
Góly: Vaňkát, Pštros – Bříza 2. Rozhodčí: Staněk, ŽK: 2:0. Poločas: 2:0. Diváci: 50. Světlá B: Adamec – Vaňkát, Motejl, Bezstarosta, Johanydes – Frolka, Sobek, Muzikář, Vaňásek – Šmíd, Pštros (Petřík, Kořínek). Ždírec B: Semelka – Polanský, Klimeš, Marek, Havelka – Bříza, Jiří Matějka, Bílek, Jan Matějka – Máša, Zahradník.

JEŘIŠNO – STARÉ RANSKO 4:2
Góly: R. Němec, Bělák, Z. Doležal, Fikar (PK) – J. Janáček, Ročárek (PK). Rozhodčí: Muzikář. Poločas: 2:0. Diváci: 80. Jeřišno: P. Doležal – Kárník, Fikar, Jelínek, R. Němec – Turek, M. Němec, Culka, Z. Doležal – Houdek, Bělák (Málek, Linhart, Vaněk). Staré Ransko: Slanař – Mišinger, M. Janáček, Strašil, Čermák – Dohnal, Ročárek, Dimáček, Havlíček – Zvolánek, J. Janáček (Machovec, Žák, F. Kafka).

GOLČŮV JENÍKOV – VESELÝ ŽĎÁR 4:1
Góly: Koten, Šulc, Buchta, Zpěvák – J. Nový. Rozhodčí: Nýdrle, ŽK: 0:2. Poločas: 3:1. Diváci: 100. Golčův Jeníkov: Krajíček – Kaňkovský, Zelenka, Liška, Zpěvák – Rokos, Koten, Fendrych, Málek – Šulc, Buchta (Burijetka, Skala, Miřátský). Veselý Žďár: Koncz – Píbil, Červený, J. Koten ml., J. Koten st., – Vácha, M. Kubát, J. Kubát, O. Nový – Kučírek, J. Nový (Hájek).

PŘIBYSLAV B – LEDEČ N. S. B 2:1
Góly: Šorf, Pochop – Slavětínský. Rozhodčí: Čejka, ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (Milichovský). Poločas: 1:0. Diváci: 100. Přibyslav B: Klement – Flekal, B. Mokrý, Kalenda, Sobotka – Musil, T. Mokrý, P. Vykoukal, Pochop – Šorf, Škacha (Smejkal, Vopršal, Málek). Ledeč B: Vitiska – Machava, Matějka, Procházka, Žemlička – Hauser, Toula, Miláček, Slavětínský – Anděl, Martínek (Milichovský).

LEŠTINA – SOBÍŇOV 6:1
Góly: Prchal 3, Bárta, Vorrejt, vlastní – Němec. Rozhodčí: Bouda, ŽK: 2:1. Poločas: 2:0. Diváci: 80. Leština: J. Jelínek – T. Aubrecht, J. Proněk, Staněk, L. Aubrecht – Vorrejt, Prchal, Karel, Bárta – Piskač, Mišovic (M. Proněk, Jakub Jelínek, Čuřík). Sobíňov: Veselý – O. Vopršal, M. Vopršal, Říčan, V. Starý – Petrůželka, Kafka, J. Ondráček, M. Ondráček – Němec, Štěrba (Pešek, O. Starý).

28.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Petr Weiss
5

Sexuolog Weiss půjde k soudu v říjnu. Hrozí mu trest až šest let vězení

Vyděrač, který obtěžoval ženu ze Světlé, skončil za mřížemi

Pálenice se teprve rozjíždí, slabší začátek zavinily třešně

Vysočina – Padesát. Tolik pěstitelských pálenic funguje na Vysočině podle statistiky Celního úřadu pro Kraj Vysočina. Většina z nich však sezonu teprve startuje. Může za to nedostatek třešní. Palírník Roman Koudela z Polné na Jihlavsku začne až v září.

Středeční nehoda na D1: Mladý řidič se nevěnoval řízení, a to ho stálo život

Vysočina - Dvacetiletý řidič se plně nevěnoval řízení, nezareagoval na vzniklou situaci, a to pro něj nakonec bylo osudné. Tragická nehoda se stala ve středu kolem půl páté odpoledne na 93,5 kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Ke středu dodávky a nákladního auta došlo v místě, kde se jen pár minut před tím odehrála jiná dopravní nehoda.