Tři ze čtyř kategorií vzešly z utkání vítězně. Pouze fotbalisté do 15 let se rozešli se soupeřem smírně 2:2.

I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM
U15
H. BROD –  HODONÍN 2:2
Soupeř přijel s aktivní hrou, kterou domácí přece jen trochu zaskočil. I přesto šli mladíci Brodu do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Klement. Jenže hostující aktivita po inkasovaném gólu vzrostla a vygradovala dvěma brankami do domácí sítě.
Po změně stran byli brodští hráči přece jen lepším týmem a dokázali ve 40. minutě vyrovnat. Nádhernou střelou z hranice velkého vápna se trefil opět Klement. To však bylo vše, i když si domácí vytvořili šance, tak je nedokázali proměnit. „Musíme zapracovat na koncovce. Navíc děláme spousty chyb, kterými darujeme soupeři možnost ke vstřelení branky,“ řekl trenér Miloš Krejdl.
Góly H. Brodu: 7. a 40. Klement. Poločas: 1:2. H. Brod: Beránek – Stojan, Pártl, Báča, Jagoš – Franc, Klement, Rosecký, Bartok – Němec, Jaroš. (Pazderka, Krejdl, Vácha).

U14
H. BROD –  HODONÍN 4:0
Havlíčkobrodští žáci vrátili soupeři podzimní porážku, když mu nasázeli čtyři branky a navíc předvedli i dobrý fotbal. Poprvé se prosadili už ve 4. minutě, to se trefil Polcar. Ovšem to bylo na dlouhou dobu vše, převahu začali domácí zužitkovat až po změně stran. Postupně se prosadili Pavlík, Nedvěd a Krejdl. „Kluci předvedli dobrý fotbal a vítězství si zasloužili. Do zakončení se zapojilo více hráčů a pozitivem je zápas bez obdržené branky,“ pochvaloval si Josef Fikar.
Góly H. Brodu: Polcar, Pavlík, Nedvěd, Krejdl. Poločas: 1:0. H. Brod: Vaněček – L. Peřina, Prchal, Henek, Mašek (66. Maršík) – Maršík (62. Novotný), Vlček (48. Krejdl), Fikar, Stránský (36. Pavlík) – Tajovský (36. J. Peřina, 61. Paušíma), Polcar (21. Nedvěd, 61. Karlík).

U13
H. BROD –  HODONÍN 7:2 (A-A 4:0, B-B 0:1, A-B 1:0, B-A 2:1)
Fotbalisté Slovanu napravili ostudnou porážku z podzimní části soutěže celkovým výsledkem 7:2. Prohráli pouze jediný duel a navíc ve třech ze čtyř zápasů dokázali udržet čisté konto.
„Zápasy byly o bojovnosti a vysokém nasazení, které nám v minulosti tolik scházelo. Musím pochválit všechny hráče za přístup k zápasu,“ dodal trenér Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Pavlík 2,  Ondráček 2, Šidlák, Kocman, Franc. Poločas: 4:1. H. Brod A: Zelenka – Vašíček, Mach – Fanta, Ondráček, Karlík – Pavlík, Staněk, Šidlák. H. Brod B: Březina – Dohnal, Tůmová – Lažínský, Tajovský, Bezděk, Franc – Kocman, Suk.

U 12
H. BROD –  HODONÍN 12:4 (A-A 2:0, B-B 4:4, B-A 5:0, A-B 1:0)
„Kluci hráli pěkný kombinační fotbal. S velkým počtem šancí a střel, celkem jich bylo 81,“ prozradil kouč Stanislav Duben a dodal: „Předvedli jsme několik pěkných křídelních akcí, o které se ve všech zápasech snažíme. Chtěl bych hráče pochválit za aktivní hru jak v obranné, tak útočné fázi.“
Góly H. Brodu:  Pavlas 3, Bílek 3, Coufal, Malimánek (PK), Teplý, Ranecký, Karlík, Chalupa. Poločas: 6:4. H. Brod A: Šidlák – Malimánek, Jirák, Kučírek, Chalupa, D. Žáček, Král, J. Žáček, Coufal. H. Brod B: Kandr – Ranecký, Karlík, Šulcová, Kubát, Pavlas, Veroněk, Bílek, Teplý, Pabousek.