I. B třída, skupina A
H. CEREKEV – ČERNÍČ 1:3
Hosté byli do poločasu lepší a zaslouženě se ujali vedení. Zdobila je především rychlost, což ve 21. minutě prokázal Lacina, který vyhrál sprinterský souboj s obranou a otevřel skóre. Tři minuty před přestávkou se červenal brankář Mezera, jehož nachytal v nedbalkách trestný kop ze třiceti metrů zahrávající Borkovec. Po přestávce se hra prakticky vyrovnala, přesto Benda upravil na 3:0. Domácí sympaticky bojovali až do konce a po rohu Havla korigoval hlavičkou Zelenka.

Góly: 68. Zelenka – 21. Lacina, 42. Borkovec, 63. Benda. Rozhodčí: P. Nenadál. H. Cerekev: Mezera – Staněk, Zelenka, Brada, Havel, Filsoch (64. Novák), Kůta, Podařil (76. Dařílek), Razima, Plachý, Šimák.

HUMPOLEC B – LÍPA 4:0
Od začátku se hrálo na jednu branku, Lípa se soustředila jen na obranu. Domácí dostal do vedení hlavičkou po rohu Beránek, pak dvakrát po akcích Šilpocha skóroval Kubíček. „Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, jen jsme se trochu přizpůsobili soupeři. Přesto jsme mohli vyhrát i vyšším rozdílem,“ poznamenal trenér domácí juniorky Imrich Brdečka. Výsledek podtrhl Pecha dalším gólem po rohu.

Góly: 4. Beránek, 10. a 32. Kubíček, 50. Pecha. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Humpolec B: Michut – Pecha, Doležal, Prokop, M. Podoba, Nermut, Bláha, Šilpoch, Alt, Kubíček (56. Páša), Beránek (67. Eremka).

HABRY – POČÁTKY 9:0
„Výsledek odpovídá dění na hřišti. Soupeř začínal hrát v deseti, pak jim ještě jeden hráč dorazil, ale od samého začátku bránil,“ řekl k utkání domácí kouč Jiří Černý. Jeho svěřenci šli do vedení už po třech minutách, kdy zpětnou přihrávku Kloučka zužitkoval Korel. O deset minut později byl ve vápně sražený Bártík a Vlček penaltu proměnil. Do poločasu Bělák hattrickem rozhodl zápas. Po změně stran už to bylo jednoznačné, Počátky se prakticky nedostaly k ohrožení branky.

Góly: 3. Korel, 10. Vlček (PK), 24., 36. a 40. Bělák, 62. Bártík, 73. Fanta, 77. Klouček, 87. Semerád. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 0:2. Diváci: 86. Poločas: 5:0. Počátky: Soukup – J. Švec (75. T. Švec), Hanzálek, Háva, Doležal, Vojta, Vlček, M. Pavlíček, Měkuta, T. Pavlíček, Matys.

MÍROVKA – ČERNOVICE 4:2
Lídrovi tabulky vyšel vstup do utkání, kdy v 6. minutě poslal centr do vápna Kaplan a Lacina se nemýlil. V dalším průběhu byla Mírovka lepším týmem a převahu korunoval Němec druhým gólem. O minutu byl ve vápně faulován a Kaplan se z pokutového kopu nemýlil. Po přestávce se přestalo Mírovce dařit. Nejdříve chybu v rozehrávce potrestal Kohout. Následně hosté zahodili pokutový kop a o chvíli později během dvou minut rozhodčí Krymová rozdala tři červené karty za nesportovní chování. Černovicím byl osm minut před koncem nabídnut druhý pokutový kop, který proměnil Paclík. Střelecký účet uzavřel v samém závěru Valášek.

Góly: 6. Lacina, 34. Němec, 35. Kaplan (PK), 89. Valášek – 57. Kohout, 82. Paclík (PK). Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:1. ČK: 1:2 (79. Semrád – 77. Hůlka, 79. Mazanec). Diváci: 100. Poločas: 3:0. Černovice: Pistulka – Bíro, R. Pěnka, Tíkal, Jůn, Kohout, L. Pěnka, Hůlka, Krejčí, Mazanec, Paclík.