H. BOROVÁ – PACOV 2:3

Domácí věděli, že s Pacovem to budou mít hodně těžké. Hosté se dostali do vedení zásluhou Maršíka, ale do poločasu Borová hrající o záchranu vyrovnala Petrem Veselým z pokutového kopu. „Mohli jsme být rádi, že to v poločase bylo 1:1,“ řekl borovský trenér František Polák. Po přestávce poslal Blažek domácí do vedení, ale vzápětí se pěknou a zároveň vyrovnávací střelou prezentoval Tomovič. Rozhodnutí padlo čtyři minuty před koncem, to si Borová počínala nedůsledně ve vlastním vápně, čehož využil Jaroslav Přibyl. „Bod by byl pro nás zlatý, ale Pacov má na jaře nejlepší formu a zaslouženě vyhrál. My se musíme příště o výsledek více porvat,“ dodal Polák.

Góly: 37. Petr Veselý (PK), 52. Blažek – 25. Maršík, 59. Tomovič, 86. Jaroslav Přibyl. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:1. Diváci: 42. Poločas: 1:1. H. Borová: Pavel Veselý – A. Chlubna, J. Chlubna, Kučera, Blažek – J. Veselý, Sobotka, Antl, Z. Frühbauer – Pecha (79. Šrámek), Petr Veselý.

POHLED – CHOTĚBOŘ B 1:2

Do Pohledu přijela chotěbořská rezerva posílena o několik hráčů z áčka. Do první šance se dostal Michal Sobotka, kterému samostatný únik vychytal Chalupa. Hosty poslal do vedení po čtvrt hodině hry tečovanou střelou Marek Somerauer. Bojovně hrajícímu Pohledu se podařilo vyrovnat po přestávce, úspěšným střelcem byl hlavičkující Michal Sobotka. Následně hosté nastřelili dvě břevna a tyčku, na druhé straně mohl rozhodnout Drlík. O třech bodech pro hosty tak rozhodl osm minut před koncem Čapek ze sporného pokutového kopu.

Góly: 58. Michal Sobotka – 15. Marek Somerauer, 82. Čapek (PK). Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:0. Diváci: 58. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička – Siebenbürger, Pospíchal, J. Hospodka, Freudenreich – Rérych, Klement, Drlík, Šnobl (73. L. Hospodka) – Janďourek, Michal Sobotka. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, V. Janda, Tůma – Ledvinka (69. F. Janda), Běloušek, Marek Somerauer, Chlad – Martin Somerauer, Koutný (90. Krédl).

LEŠTINA – BEDŘICHOV 0:0

Nemastný, neslaný zápas byl k vidění v Leštině. Diváci sice jednu branku viděli, ale ta nebyla uznaná. Štros se při standardce natlačil před golmana, vypíchl mu balon k Mišovicovi a ten zakončil. „Rozhodčí odpískal faul a asi to ve finále faul byl,“ uznal domácí kouč David Hospodka. „Remíza je asi spravedlivá, i když jsme měli více ze hry my. Nějaké šance z obou stran tam byly, ale nic stoprocentního,“ dodal.

Rozhodčí: Janovský. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Proněk, Karel, Pajer – Forejt, Piskač, Pleva (65. Prchal), Císař – Štros, Mišovic (75. Bárta).

SVĚTLÁ N. S. – SLAVOJ POLNÁ B 5:1

První poločas přinesl fotbal nahoru, dolů. Domácí si sice vytvářeli šance, ale svým laxním přístupem je nabídli i soupeři. A měli štěstí, že nějakou z nich neproměnil. Domácí se ovšem radovali, když akci Rezka zakončil přesně Křikava. Po změně stran přišel v 57. minutě faul ve vápně na Křikavu a Pohnětal penaltu bezpečně proměnil. Světlá se uklidnila, ale jen na chvilku. Po chybě obrany snížil Čaloud. Ovšem Čuřík vrátil Sklářům v 74. minutě dvoubrankové vedení. Pojistky pak ke konci zápasu přidali Křikava a Čuřík. „Soupeř chtěl hrát, bylo to otevřené, ale naše neproměněné šance a chvilkové výpadky, by se proti silnějšímu soupeři nemusely vyplatit,“ řekl světelský kouč Miloslav Kafka.

Góly: 17. a 87. Křikava, 56. Pohnětal (PK), 74. a 90. Čuřík – 67. Čaloud. Rozhodčí: Holub. Bez karet. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Světlá n. S.: Adamec – D. Valenta (78. Muzikář), Karel, Rezek (83. Hradecký), Vaňásek – J. Valenta (88. Burda), Čuřík, Vodička, Pohnětal – Křikava, Novák.

SPEŘICE – H. BROD B 3:2

Utkání začalo ve svižném tempu, ale v prvním poločase předčily obrany útoky, takže se šlo do kabin za stavu 0:0. Po přestávce začali lépe hosté a v 56. minutě jim z trestného kopu zajistil vedení Báča. Vyrovnal Martin Pohan ml., který po úniku v 58. minutě nedal Kubátovi šanci. Pak se po pohledné akci prosadil Alenka a jelikož prakticky vzápětí zvýšil na 3:1 Jiří Holenda ml., zdálo se být rozhodnuto. V 77. minutě však zazmatkovala domácí obrana a po faulu snížil z penalty Kubát. Tím byl gólový příděl zápasu vyčerpán, domácí už zisk bodů uhájili.

Góly: 58. Martin Pohan ml., 67. Alenka, 71. Jiří Holenda ml. – 56. L. Báča, 77. Kubát (PK). Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0. H. Brod B: Kubát – Molák, L. Báča, Látera, Havel (78. Jiří Pabousek st.), Henek, Němec (23. Jiří Pabousek ml.), Cakl, M. Báča, Halák, Horn.