PELHŘIMOV B – VĚŽNICE 1:2
V 8. minutě se domácí ujali vedení, kdy Hovorkova ulice před pokutovým územím měla oči a volný Vlach mířil přesně do horního rohu.  Hosté se začali zlepšovat a při nedůrazu pelhřimovské obrany měl brankář Dvořák hodně práce. Věžnice na vyrovnání ještě do přestávky dosáhla. Ve 37. minutě potrestal zaváhání domácí obrany Čalod.
Vzrušení přinesla 78. minuta, kdy Čaloud z trestného kopu orazítkoval břevno Dvořákovy branky. Hosté se přece jen vítězného gólu dočkali, když vyzráli nad ofsajdovou pastí a střídající Havlíček uspěl s pohotovým lobem.
Góly:  8. Vlach – 37. Čaloud, 84. Havlíček. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 2:1. Poločas: 1:1. Věžnice: Šrámek – Martínek, Chalupník, Fikejs, Kunc – Neuwirt (72. Havlíček), Šimoníček, Kölbl, Čaloud – Pertlíček (90. Novotný), Šejstal (89. Sobotka).

BEDŘICHOV – HABRY 1:3
Domácí vlétli do utkání, po pěkných akcích Nováka létaly centry do pokutového uzemí, ale nenašel se nikdo, kdo by zacílil přesně. Poté domácí polevili a hosté se ujali aktivity. Ve 12. minutě se do odkryté branky trefil Kudláček. Tentýž hráč využil chybu obrany a zvýšil na 0:2. Ve 33. minutě nedal vyloženou šamci Kolman, a tak znovu udeřily Habry. Vlček v závěru poločasu upravil na 0:3.
Po přestávce domácí pouze korigovali výsledek.
Góly: 87. Paulík – 12. a 27. Kudláček, 38. Vlček. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 0:3. Habry: Krátký – Hájek, Janouch, Rajtter (84. Moravec), Stránský – Michal, Kudláček, Toma, Vlček (72. Bártík) – Kvanta, Vávra.

SVĚTLÁ N. S. – ŠTOKY 2:0
Hned v první minutě mohli jít hosté do vedení. Důrazný Buben prošel mezi světelskými stopery, ale Adamec byl na místě. V sedmé minutě kopal Císař trestný kop a po odraženém míči střílel Dvořák nad branku.
O minutu později se domácí fanoušci už dočkali. Čáslavského centr nádherně sklepl Rezek na Křikavu a ten otevřel skóre zápasu. Štoky hráli především na brejky a světelské obraně dělal největší problémy důrazný Buben. Deset minut před poločasem vznikl po rohu v šestnátce hostí závar, k odraženému míči se dostal Pohnětal, který zvyšoval na 2:0. Po změně stran se už hrál nepohledný fotbal. Domácí hráli zodpovědně zezadu a snažila si hlídat výsledek, což se jim nakonec podařilo.
Góly: 8. Křikava, 35. Pohnětal. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Světlá n. S.: Adamec – Císař (25. Šmíd), Náděje, Valenta, Dvořák – Karel (75. Sobek), Čáslavský (82. Muzikář), Pohnětal, Jelínek – Křikava, Rezek. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa (79. T. Kubát), Kubík (50. J. Kubát) – Stehlík, Havel, A. Dáňa, Žíla – Buben, Lóži.

POHLED – H. BROD B 5:0
Už ve 4. minutě využil nedůrazu havlíčkobrodského brankáře Zich k první vstřelené brance. O tři minuty později zužitkoval centr z levé strany Janďourek, a Pohled tak brzy vedl o dvě branky.  Po špatně zahraném ofsajd systému se podruhé radoval Zich. Ve druhé půli hosté už jenom dohrávali, čehož Pohled využil k dalším dvěma zásahům. O debaklu rozhodl brankou opět Zich, který skóroval po samostatném úniku, a Janďourek, jenž před vápnem zpracoval balon a ranou pod břevno nekompromisně zavěsil.
Góly: 4., 33, 78. Zich, 7. a 57. Janďourek. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 1:2. ČK: 0:0. Diváci: 140. Poločas: 3:0. Pohled: Růžička – Pospíchal (33. Říha), Eis, Sobotka, Mach – Klement, Doležal, Slanař, Freudenriech (59. Šikner) – Zich, Janďourek (78. Höffer). H. Brod B: Soukal – Pazderka, Tůma, Vrba, Koblížek – Fialka, Udržal, Báča (46. Švec), Semrád – Teplan, Zimbrich (46. Krejdl).

LEDEČ N.S. – HUMPOLEC B 1:0
Po úvodní pětiminutovce, kdy dvakrát velmi nebezpečně zahrozil domácí Klaus, přišla průměrně hraná pasáž bez větších šancí.  Důležité situace pak přišly až ve druhé půli. Hra se nesla ve stylu promarněných příležitostí – netrefili se Machala ani Pajer. Střelecké trápení ukončil až Vávra, který skóroval po rohovém kopu. Humpolečtí jedinou velkou šanci druhého poločasu promarnili taktéž po rohu, kdy zblízka přestřelil odkrytou bránu Krejčí.
Góly: 60. Vávra. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 3:1. ČK: 0:0. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Ledeč n.S.: Vavříka – Příhoda, Vávra, Procházka (78. Gramer), Janovec – Kafka, Machala, Heger, Savětínský (68. Martínek) – Klaus (85. Krejčík), Pajer.

DOBRONÍN – PŘIBYSLAV 3:2
Dobronín byl od začátku nebezpečnějším týmem. Záškoda sám před gólmanem netrefil branku a Vaněk rozezvučel břevno. Až v závěru poločasu vybojoval Kalců míč, narazil si se Smejkalem a propálil Prchala.
Přibyslav vlétla do druhé půlky a brzy byl na světě obrat. Ve 49. minutě srovnal Svobod, chvíli nato se radoval Krčlá. Opařené domácí probralo střídání a vyrovnání T. Sedláčka, který s pomocí větru udeřil z přímého kopu. A na konci rozjásal Dobronín ještě Záškoda, který proměnil penaltu po faulu na T. Sedláčka.
Góly: 42. Kalců, 74. T. Sedláček, 86. Záškoda (PK) – 49. Svoboda, 57. Krčál. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas 1:0 Přibyslav: Prchal – Teml (69. Musil), Svoboda, Krčál, Smejkal – Strašil, Pochop (78. Vykoukal), Němec, Škacha – Flekal, Vopršal.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 0:2
Speřická krize týkající se kompletnosti kádru vyvrcholila proti silnému soupeři, což bylo zákonitě znát. Hosté hru kontrolovali a Odvářka s Dvořákem vstřelili dvě pohledné branky. Několikrát ještě vynikl domácí brankář Brzoň. Za domácí se jednou dostal k hlavičce Holenda, ale Vykoukal zabránil jistému gólu. Čermákův trestný kop se mezi tři tyče nevešel. Druhý poločas byl stejný jako první, Chotěboř měla převahu i šance, ale Brzoň pochytal i co se nedalo.
Góly: 16. M. Odvářka, 38. Dvořák. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2.  Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, Hlaváček, M. Čapek, D. Čapek, Dvořák, Hlaváček (65. Piloušek), M. Odvářka, Kaplan (72. Ďoubal).