Po minulém výprasku 5:1 v Leštině si Světlá odvezla stejně vysokou porážku i z Dobronína.

BEDŘICHOV – CHOTĚBOŘ B 1:3

Chotěbořská záloha začala lépe, naopak domácí chybovali. V 11. minutě se parádně opřel do míče Neuvirt. Hosté byli dál fotbalovější, ale do ofenzivy se začal tlačit i Bedřichov, jenže v koncovce to skřípalo. Hned po změně stran si Pfeffer zaběhl za domácí obranu a nedal Šánovi šanci zakročit – 0:2. Vzápětí ale narýsoval Vanko parádní přihrávku na Antoše, který snížil. Radost Bedřichovských ale netrvala dlouho, protože po dalších dvou minutách neuhlídali nabíhajícího Bělovského.
Góly: 49. Antoš – 11. Neuvirt, 48. Pfeffer, 51. Bělovský. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas 0:1. Chotěboř B: Chalupa – Neuvirt, Čapek, Málke, Tůma – Ledvinka (46. Bělovský), Běloušek, Somerauer, Pfeffer (53. Janda) – Chlad, Moravec (90. Krédl).

DOBRONÍN – SVĚTLÁ N. S. 5:1

Dobronín byl od začátku aktivnější, ale hosté zodpovědně bránili. Po půlhodině hry vymyslel parádní přihrávku mezi stopery Pospíchal, a Horáček tváří v tvář Adamcovi nezaváhal. Do poločasu domácí ještě navýšili vedení. Do druhé části vlétla Světlá s cílem zadělat na drama. A to se jí po proměněné penaltě Pohnětala povedlo. Ovšem jen na chvilku, protože po dvou minutách vzal zodpovědnost na sebe Cink. Světlá hru otevřela, za což jí v samém závěru dvakrát potrestal Padrnos.
Góly: 33. Horáček, 39. Laňka (PK), 59. Cink, 83. a 87. Padrnos – 57. Pohnětal (PK). Rozhodčí: Voneš. ŽK: 0:2. Diváci: 73. Poločas 2:0. Světlá n. S.: Adamec – Petrus, Pohnětal, J. Valenta, Novák – Vodička, Vaňásek, D. Valenta, Burda – Muzikář (55. Hradecký), Křikava.

H. BROD B – POLNÁ B 3:1

Začátek utkání byl v režii domácích, ale ty neproměnili dvě brankové příležitosti, a tak se trestalo na druhé straně. Po pěkné kombinaci zakončil brejk do prázdné branky Formáček. Brodu pak chvilku trvalo, než se oklepal, ale do poločasu se jim podařilo skore otočit. Nejprve využil chyby Rychteckého Němec a po něm mířil přesně Havel. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, ale domácí byli o jednu branku lepší.
Góly: 36. Němec, 40. Havel, 75. Horn – 13. Formáček. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. H. Brod B: Vaněček – Molák, Látera (46. Svoboda), Pazderka, M. Báča – Peřina (67. L. Báča), Havel, Němec, Sůva – Burjetka (58. Horn).

KAMENICE N. L. – LEŠTINA 1:4

Hosté byli důraznější, dřív u míče, lépe si počínali při zakončení. Do vedení je dostal po půlhodině Mišovic. Vzápětí se po rohu do listiny střelců zapsal i Forejt, po pohledné akci snížil Zdeněk. Po přestávce ke změně ve scénáři nedošlo. V 52. minutě se z trestného kopu trefil do šibenice Císař. Vítězství pečetil Bárta.
Góly: 35. Zdeněk – 30. Mišovic, 34. Forejt, 52. Císař, 80. Bárta. Rozhodčí: Terber. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Forejt, Prchal, Karel, Štros (83. Čejka), Piskač, Mišovic (78. Bárta), Pajer, Pleva (73. L. Aubrecht), Císař.

KOŠETICE – POHLED 5:2

Košetice vybojovaly povinné tři body, ale herně nepřesvědčily. V poločase bylo prakticky rozhodnuto. Skóre otevřel po rohu hlavičkující Suk, pak se po úniku prosadil Starý a na 3:0 zvýšil křižnou střelou Papež. Domácí po přestávce vytáhli skóre až na 5:0. Pohled následně alespoň korigoval.
Góly: 23. Suk, 31. Starý, 44. Papež, 51. vlastní, 59. Kubů – 69. Klement, 86. Freudenreich. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Pohled: Vašíček – Pospíchal, L. Hospodka, Šnobl, Gruber, Drlík (65. Freudenreich), Klement, Rérych, Janďourek, Sobotka (60. J. Hospodka), Siebenbürger.

SPEŘICE – H. BOROVÁ 1:0

V prvním poločase hráli domácí proti větru a hosté jim nakopávanými míči dělali problémy. Ani jedno mužstvo si však nevytvořilo gólovou šanc. Po přestávce domácí učinili změny v sestavě, zpřesnili hru a získali převahu. Vytvořili si několik vyložených šancí, které trestuhodně zahodili. Tři body nakonec získali, rozhodl o tom přesnou střelou Alenka.
Gól: 72. Alenka. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 5:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. H. Borová: Pavel Veselý – Janáček (83. Novotný), Chlubna, Kučera, Němec, Petr Veselý (64. J. Veselý), Pecha, Blažek, Béna, Antl, Z. Frühbauer.