V další krajské konfrontaci nestačil doma Pelhřimov na polenský Slavoj. Z očekávané přestřelky nakonec sešlo a o vítězi rozhodl jediný gól zápasu.

BYSTŘICE – VELKÁ BÍTEŠ 2:1

V okresním derby se prvních třicet minut odehrávalo za převahy Bystřice. Ta byla lepším týmem, měla herní převahu, ale své šance nedovedla proměnit. Nejprve Adamec z pravé strany pronikl do vápna, ale Žila jeho přihrávku nezúročil, chvíli poté běžel aktivní Adamec sám na branku, ale šanci zahodil. Poté se role obrátily, Velká Bíteš převzala iniciativu a po proměněném centru ji poslal do vedení Pohl.

Ve druhé půli se hrálo prakticky na jednu branku, Bystřice se hnala za vyrovnáním. V 55. minutě Žila prošel hostující obranou, ale Adamec jeho nabídku z půl metru před prázdnou brankou neuvěřitelně přestřelil.

Fotbalisté rezervy Vrchoviny (v červeném) drželi proti Budišovu všechny trumfy v rukou. Jenže výhodu jednoho muže v poli nedokázali využít a jen remizovali 1:1.

16. Holešov 21 4 3 14 31:50 15

Příští kolo: Břeclav – Rosice, Holešov – ŽĎÁR N. S., Bzenec – PELHŘIMOV, Brumov – Uh. Brod, VRCHOVINA – BYSTŘICE, SLAVOJ POLNÁ – Slavičín, V. BÍTEŠ – Hodonín, Tasovice – ST. ŘÍŠE.