Jejich mladším kolegům se už tolik nedařilo.

I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM
U15
H. BROD – SPARTA BRNO 5:2
Žáci Havlíčkova Brodu poprvé doma nastoupili proti favoritovi z první čtyřky prvoligové tabulky. „Spartu Brno jsme nikdy neporazili, a tak to chceme zlomit," přiznal trenér Ondřej Pavlas. A jeho slova naplňovali jeho svěřenci už od úvodních minut. Hosté byli lepší v kombinaci, ale domácí vše doháněli v nasazení a důrazu.

V desáté minutě dostali brodští hráči soupeře pod takový tlak, až si vstřelili vlastní gól. O pět minut později zvyšoval tečovanou střelou Vlček. Následně každý centr do vápna hostí byl hodně nebezpečný, ale ujal se až centr Vlčka na Fikara, který zvyšoval na 3:0.

Soupeř sice vzápětí snížil, ale do poločasu se ještě prosadil Fikar a bylo to 4:1. Po přestávce, kdy domácí prostřídali sestavu, se hostům podařilo snížit.

Poslední slovo si vzal Fikar, který zpečetil svůj hattrick a dal zápasu konečnou podobu – 5:2. „Vítězství jsme si užili a jsme rádi, že jsme potěšili naše příznivce, které jsme před měsícem doma tak zklamali," byl po zápase spokojený Pavlas.
Góly H. Brodu: Fikar 3, Vlček, vlastní. Poločas: 4:1. H. Brod: Vaněček – Mašek (35. Gruber), Paušíma, Prchal, L. Peřina – J. Peřina, Henek, Vlček, Stránský (35. Tasovský) – Polcar (40. Nedvěd), Fikar.

U14
H. BROD – SPARTA BRNO 0:0
Ani o rok mladší kolegové se soupeře nezalekli a sehráli s ním vyrovnaný zápas, který skončil bezbrankovou remízou.
„Hrál se oboustranně pěkný fotbal, kterému chyběly góly. I když v posledních deseti minutách byl soupeř lepší, dvě gólovky jsme si vypracovali my. Pochvalu si zaslouží všichni hráči," zhodnotil zápas kouč  Josef Fikar.
H. Brod: Březina – Karlík, Mašek, Mach, vašíček – Prchal (60. Staněk), Lažinský (40. Kocman, 66. Blažek), Pavlík, Dohnal (36. Fanta) – Ondráček, Suk.

U13
H. BROD – SPARTA BRNO 4:14 (A-A 1:6, B-B 0:1, B-A 1:3, A-B 2:3)
„Až na jedno utkání, kde jsme vysoko prohráli, jsme se Spartou odehráli vcelku vyrovnaný zápas. V zakončení nám chyběl větší důraz a agresivita. Musím kluky pochválit za nasazení," chválil svěřence trenér a šéf brodské mládežeStanislav Duben.
Góly H. Brodu: Chalupa 2, Karlík 2. Poločas: 1:7. H. Brod A: Šidlák – D. Žáček, Chalupa, Coufal, J. Žáček, Kubát, Tůmová, Kučírek, Jirák. H. Brod B: Kandr – Karlík, Pavlas, Král, Ranecký, Malimánek, Bílek, Šulcová.

U12
H. BROD – SPARTA BRNO 2:24 (A-A 0:1, B-B 1:9, A-B 0:10, B-A 1:4)
„Soupeř byl z první poloviny tabulky a rozdíl byl znát. Ve dvou zápasech jsme hráli vyrovnané zápasy, v dalších jsme propadli rychlosti a postupem času i ve vytrvalosti," měl poznatky ze zápasu kouč Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Sladkovský, Morávek. Poločas: 1:10. H. Brod A: Mazánek – Kocman, Dejl, Morávek, Luňáček, Pavlík, Forman, Pavlovič, Šereda. H. Brod B: Prokop – Šrámek, Morkus, Tůma, Gruber, Sladkovský, Balliš, Čapek.