POHLED – KAMENICE N. L. 2:3

Pohledu vyšel vstup do zápasu parádně. Již ve čtvrté minutě se za obranu dostal Šnobl s překonáním Votápka neměl problém. Potom převzali iniciativu na své kopačky hosté a odměnou jim byl vyrovnávací gól po půl hodině hry z rohového kopu. Domácím vrátil vedení po přestávce Michal Sobotka, další velkou šanci „zazdil" Petr Siebenbürger a dobrou příležitost k zakončení měl Drlík, ale ten správný okamžik prováhal. Zákonitě musel přijít trest. Na 2:2 vyrovnal pěknou střelou Filípek a třináct minut před koncem se z pokutového kopu prosadil Strašík.
Góly: 4. Šnobl, 54. Michal Sobotka – 34. a 77. Strašík (druhý z PK), 65. Filípek. Rozhodčí: Terber. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Pohled: Růžička – Martin Sobotka, Pospíchal, Krpálek, Freudenreich (71. Gruber) – Siebenbürger, Drlík, Šnobl, Rérych – Janďourek (87. Hejkal), Michal Sobotka.

H. BOROVÁ – H. BROD B 1:0

V prvním poločase se hrál v Borové vyrovnaný fotbal. Oba týmy si vypracovaly několik šancí, tu největší měl domácí Šrámek, ale brodská obrana jeho pokus zblokovala. Po půl hodině hry došlo k vážnemu zranění hostujícího hráče, pro kterého musela přijet záchranná služba. Po přestávce se do šance dostal Blažek, ale ani on neuspěl. V 55. minutě se po centru Chlubny prosadil hlavou Kučera, který poslal domácí do vedení. Hosté po inkasovaném gólu vysunuli na hrot Berkyho a vypracovali si tři vyložené šance, které zneškodnil gólman Veselý.
Gól: 55. Kučera. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. H. Borová: Pavel Veselý – Adam (86. A. Frühbauer), A. Chlubna, Blažek – J. Chlubna, Kučera, Petr Veselý, Béna (89. Janáček), Z. Frühbauer – Šrámek (79. Antl), Rakušan. H. Brod B: Beránek – Svoboda, Molák, M. Báča, Halák – L. Peřina, Burjetka (51. Berky), Havel, D. Henek – Hloušek (46. Pazderka), Fišer (65. Sůva).

SVĚTLÁ N. S. – LUKA N. J. 6:1

Začátek utkání byl oboustranně rozpačitý. Domácí několik šancí neproměnili a soupeř hrozil nebezpečnými brejky. Až ve 39. Se prosadil poprvé v tomto zápase Křikava. Do poločasu se ještě světelský střelec prosadil podruhé. Po přestávce stihl Křikava ještě nastřílet ještě tři góly a zaokrouhlil svůj střelecký účet na pět gólů! Devět minut před koncem snížil Bratršovský, ale poslední slovo měl domácí Pohnětal.
Góly: 39., 44., 50., 58. a 62. Křikava, 89. Pohnětal – 81. Bratršovský. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 1:1. Diváci: 144. Poločas: 2:0. Světlá n. S.: Adamec – Čuřík (75. Šimek), Muzikář (50. Karel), Náděje, Petrus – Pohnětal, Valenta, Vodička (71. Hradecký), Rezek – Novák, Křikava.

LEŠTINA – PACOV 1:3

Podruhé za sebou se Leštině nepodařilo doma naplno bodovat, když tentokrát odevzdali všechny body Pacovu. Domácím se nepovedly vstupy do obou poločasů. V prvním inkasovali hned ve druhé minutě, potom si Pražák vyrovnal vlastním gólem, ale druhý gól Leština inkasovala hned z první akce po přestávce. Tři body pro Pacov pojistil Z. Rybčák po chybě domácího Karla.
Góly: 12. Pražák (vlastní) – 2. Přibyl, 46. Kabíček, 88. Z. Rybčák. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 4:4. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Leština: Novotný – T. Aubrecht, Čáslavský, Karel, J. Pajer (81. Čejka) – Forejt, Piskač, L. Aubrecht, Pleva (71. Staněk) – Štros, Bárta (55. Mišovic).

CHOTĚBOŘ B – SLAVOJ POLNÁ B 8:0

Od začátku se rezerva Chotěboře doslova zakousli. Hned z první šance Hanouska skončila na tyči. Ve 12. minutě se prosadil Tůma, který poslal domácí do vedení. Ještě do poločasu se trefil Hanousek a vše rozhodl třetí gól z kopačky Bělovského. Potom už to domácím padalo vše.
Góly: 12. Tůma, 41., 68. a 69. Hanousek, 65. Bělovský, 67. Pospíšil, 76. a 83. Janda. Rozhodčí: Havlín. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Chotěboř B: Vykoukal – Tůma, Čapek, Málek (70. Sadílek), Fiala – Pfeffer (56. Novák), Běloušek, Janda, Pospíšil, Hanousek, Bělovský.