Pádu nakonec nezabránila ani výhra nad Okříškami, kterou čtyřmi góly režíroval kanonýr Miroslav Křikava. Žirovnice i Jaroměřice své poslední zápasy totiž zvládly.

HUMPOLEC – PŘIBYSLAV 4:0

Domácí začali dobře. Hned ve 3. minutě rozehrál roh Pikl a Procházka trkl hlavou míč do sítě. Pak se ale Humpolec ze hřiště vytratil a do konce poločasu to byla vyrovnaná partie. Přibyslav sice vyloženou šanci neměla, ale několikrát nebezpečně střílela zpoza šestnáctky. Po přestávce domácí zápas zcela ovládli. Pomohl jim k tomu gól Dalíka, jemuž se ve 47. minutě povedlo zachytit odražený míč a středem hřiště pláchnout oběma stoperům. O deset minut později Žatečka hlavou prodloužil na Dalíka a ten úspěšně přeloboval vybíhajícího Pazderku, na konečných 4:0 zvýšil po spolupráci Dominika Maršíka s Kubíčkem Skryja. Humpolec mohl skórovat ještě v 84. minutě, ale Pikl faul na Kratochvíla z penalty nepotrestal.
Góly: 3. Procházka, 47. a 57. Dalík, 81. Skryja. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Humpolec: Kříž – Alt, Procházka, Pícha, David Maršík – Kratochvíl, Pikl, Skryja, Málek (46. Dominik Maršík) – Dalík (83. Benáček), Žatečka (69. Kubíček). Přibyslav: Pazderka – Vykoukal, Strašil, Vopršal, Flekal – Stejskal, Krčál, Votava (56. Musil), Kunc – Adamec (53. Adam), Vostál. Nejlepší hráči: David Maršík, Dalík, Kříž.

JAROMĚŘICE – SAPELI POLNÁ 1:1

Domácí, kteří potřebovali k záchraně bod, začali dobře, soupeře zatlačili a brzy měl po Hovězově centru F. Svoboda, ale trefil jen padajícího Koubka. Úvod druhé půle vyšel lépe hostům, kteří se po průniku do vápna a zpětné přihrávce na Brnického ujali vedení. Jaroměřice vysvobodil až v 68. minutě trestný kop Zbyňka Karáska, který se ze 20 metrů trefil pod víko. Ve zbývající části se zápas spíš jen dohrával. A když Jaroměřice přežily tutovku sapeláků v samém závěru, mohly si zhluboka oddychnout.
Góly: 69. Z. Karásek – 49. Brnický. Rozhodčí: Straka. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Jaroměřice: Pisk – Z. Karásek, D. Karásek, Marek Svoboda, Urbánek – Stejskal (60. Hambálek), Hutař, Palát, Trnka (56. Melán, 78. Michal Svoboda) – F. Svoboda, Hověz. Sapeli Polná: Koubek – Takács, Špendlíček (80. Padrnos), Tržil, Reiterman, Rychtecký (68. Zamazal), Brnický, Vacek, Barák, Fišer (46. Antoš), Dvořáček. Nejlepší hráči: Z. Karásek, M. Svoboda – Koubek.

JEMNICKO – V. MEZIŘÍČÍ B 1:2

První poločas byli aktivnější domácí, kteří kontrolovali míč, ale dostávali se jen po vápno. Hosté hráli v bloku a spoléhali na rychlé útočníky. Jemnicko vstoupilo do druhého dějství mnohem lépe a soupeře zatlačilo do hluboké defenzivy. Šance měli domácí. Vrchol zmaru přišel kolem 70. minuty, kdy za obranu unikl Svoboda a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování P. Tesaře, který pálil nad. V 85. minutě zafungovalo otřepané „nedáš – dostaneš" a do vápna pronikl hostující Liška, udělal kličku Kopečkovi a do prázdné brány uklidil míč. O čtyři minuty později vyšel Velkému Meziříčí brejk. Vítek dostál přihrávku na hranici šestnáctky a krásně obstřelil vybíhajícího Kopečka. Hned po rozehrávce udělal ve vápně kličku obránci Svoboda, centrem nabil Křížovi, který z voleje snÍžil.
Góly: 90. Kříž – 85. Liška, 89. Vítek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Jemnicko: Kopeček – Máca, Koutný, Kříž, K. Tesař – Axman (46. Hošek), P. Tesař, Morkus, Nikrmajer (57. Svoboda) – Frečka (79. Kincl), Grün. V. Meziříčí B: Sysel – Halámek, Vlk, Bublán, Krčál (38. Mužátko), Staněk (63. Vítek), Malec, Beran (77. Kruba), Puža, Liška, Maloušek. Nejlepší hráči: P. Tesař, K. Tesař – Sysel.

SVĚTLÁ N. S. – OKŘÍŠKY 4:3

V úvodní půlhodině se hrál hodně opatrný fotbal bez vážnějších šancí v obou šestnáctkách. Ve 32. minutě přišel pro domácí šok, kdy se nechal vyloučit Adamec za hraní rukou mimo pokutové území, a na jeho místo si musel stoupnout stoper Valenta. Ten kapituloval po šesti minutách, to se po rohovém kopu prosadil Novotný. Následně chybu Okříšek potrestal Křikava a do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhém poločase domácí hodně bránili a hosté hráli s vědomím, že se jim nemůže nic stát. Jejich bezstarostný fotbal po chybách dvakrát potrestal Křikava, který uzavřel hattrick, ale jak se později ukázalo, tak to nebylo z jeho strany vše. Na nedostatek gólů si diváci stěžovat nemohli. Během čtvrthodiny se podařilo na 3:3 vyrovnat Bastlovi. Jenže dvě minuty před koncem se k trestnému kopu postavil Křikava, který Fialovi vymetl šibenici.
Góly: 40., 54., 61. a 88. Křikava – 38. Novotný, 70. a 85. Bastl. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (32. Adamec – 80. Tekal). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Světlá n. S.: Adamec – Karel, Rezek, Valenta, Čuřík (80. Šmíd) – Vodička, Křikava, Pohnětal, Pešek – Muzikář (65. Petřík), Novák (63. Kafka). Okříšky: Fiala – Tekal, Brabenec, Novotný (60. Molák), Široký – Jůza, Bastl, Zeman, Ryšavý – Rampír, Ryšavý. Nejlepší hráči: Křikava, J. Valenta – Bastl.

HERÁLEC ZR – ŽIROVNICE 0:3

Ještě nenaskočila ani druhá minuta a už se měnil stav zápasu. Na špatně odhlavičkovaný míč od obránce si naběhl Tomáš Houška a bombou zaskočil domácí. V 10. minutě vznikl závar před heráleckou brankou, po dvou odrazech se k balonu prodral Staněk a zvýšil na 0:2. Domácí se ze šoku oklepali, začali hrát a po kombinační akci nastřelil Boháč po půlhodině tyč. Definitivní zlom přinesla 37. minuta, stoper Hořínek minul balon a Hřebecký už v sólu nezaváhal.

Ve druhém poločase se Herálec snažil rozloučit s domácím publikem i krajským přeborem alespoň gólem, ale narážel na velmi dobrý ofsajd systém a vlastní střeleckou nemohoucnost. Neproměnil ani jednu ze šesti nadějných šancí. Vrcholem byla 90. minuta, v níž Boháč z malého vápna přestřelil bránu.
Góly: 1. T. Houška, 10. Staněk, 37. Hřebecký. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 6:2. Diváci: 200. Poločas: 0:3. Herálec: Severýn – Okurka, Hořínek, O. Černý, M. Ptaszek – Skála, Myška (74. Čejka), Kovář, Kysilko – Uchytil, Boháč. Žirovnice: Dvořák – Knotek, Staněk, Vodáček, Hřebecký, T. Houška, Hadrava, P. Houška, Svoboda (89. Švec), Vilímek, Pokorný. Nejlepší hráči: Černý – Hřebecký, T. Houška.

CHOTĚBOŘ – H. BROD B 1:0

Úvodní čtvrt hodinka patřila domácí, kteří byli lepším týmem, ale vážnější šanci si nevytvořili. Poté hosté hru vyrovnali, ale jediná šance první půle přišla až ke konci. Ovšem gólovou hlavičku Hanouska lapil na brankové čáře Kubát. Chotěboř hned po vstupu do druhé půle otevřela skóre. Po pěkné kombinační akci utekl po levé straně Somerauer a prostřelil brankáře. Zbytek poločasu už měl pěvně ve svých rukách Chotěboř, ale její produktivita pokulhávala.
Gól: 47. Somerauer. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, Jan Hlaváček, Jiří Hlaváček, Dvořák – Somerauer, Hanousek (62. Šimoňák), Šimon (72. Odvářka), Filipský – Bělovský (78. Chlad), Moravec. H. Brod B: Kubát – Svoboda, Novotný (51. Fišer), Burjetka (51. L. Báča), Halák – Molák, Fikar, M. Báča, Švec – Tuhý (84. Beránek), Nedvěd. Nejlepší hráči: Somerauer, Dvořák – Svoboda.

1. V. BÍTEŠ 26 17 6  3 52:28 57
2. Humpolec 26 17 5  4 72:26 56
3. Jemnicko 26 13 4  9 58:46 43
4. V. Meziříčí B 26 13 3 10 39:32 42
5. Okříšky 26 12 6  8 43:39 42
6. Přibyslav 26 13 3 10 50:47 42
7. Sapeli Pol. 26 12 4 10 49:41 40
8. Chotěboř 26 11 6  9 49:32 39