Se svými soupeři pouze remizovali. Ledeč si překvapivě odváží za výhru 4:2 tři body z Lučice.

LUČICE – LEDEČ N. S. 2:4

V prvním poločase byla jasně lepší Ledeč. Za svoji aktivitu byla odměněna do přestávky dvougólovým vedením, když se prosadil Prchal a Toula. Po změně stran se obraz hry změnil, aktivnější byli domácí, a jen skvělým zákrokům gólmana Vitisky bylo v 80. minutě skóre 2:2. V závěru zlomil utkání na stranu hostů Pešek a výhru pojistil v poslední minutě z pokutového kopu Anděl.

Góly: 65. M. lančarič, 80. Nedoma – 23. Prchal, 44. Toula, 86. Pešek, 90. Anděl (PK). Rozhodčí: Čepl. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 0:2. Lučice: Svoboda – Pecha, Pavlík, Mazuch, P. Lančarič – Jiráček (55. Nedoma), Herman, Beránek, Jonáš – Blažek, M. Lančarič. Ledeč n. S.: Vitiska – Martínek, Slavětinský, Příhoda, Hauser – Toula, Miláček (88. Staníček), Žemlička, Prchal (65. Kuja) – Pešek, Pajer (55. Anděl).

JIŘICE – HERÁLEC HB 2:0

Herálec překvapil velmi dobrým výkonem, v prvním poločase byl lepším týmem. Moc nechybělo a dostal se do vedení, při jeho největší šanci pomohla domácím tyč.

Po přestávce hosté ubrali na tempu a hra se vyrovnala. Domácí rozhodli zápas ve svůj prospěch po dvou vydařených brejcích.

Góly: 65. Jirků, 82. O. Sadský. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Herálec HB: Koubek – Med, J. Stojan, L. Stojan, Popela (82. Tecl), Hrala, Pátek, Ganobjak (87. T. Dvořák), M. Dvořák, Vašák (75. Ježek).

MÍROVKA – ČERNOVICE 1:1

Fotbalistů Mírovky se přestalo střelecky dařit. Po bezbrankové remíze v Ledči, se střelecky trápili i doma proti Černovicím.

Sice šli domácí do vedení zásluhou Valáška, ale potom opět zahazovali šance, jak na běžícím pásu. V 50. minutě je potrestal z tečovaného trestného kopu Pěnka a nerozhodný výsledek vydržel až do konce utkání. „Černovice neví ani jak k bodu přišli. Bod jim spadl z nebe. Opět jsme doplatili na špatnou koncovku," řekl trenér Mírovky Petr Kuchta.

Góly: 24. Valášek – 50. Pěnka. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 4:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Mírovka: Berky – Martínek, Dvořák, M. Netopilík, Rásl – Švec, Šimon, M. Semrád, Lacina (87. Freundenreich) – Valášek, Němec.

H. BOROVÁ – H. CEREKEV 1:1

V Borové se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém hosté byli kombinačně lepším týmem. Už ve třetí minutě poslal domácí do vedení Šrámek z trestného kopu, kdy míč zatočil přímo do šibenice.

O vyrovnání a zaslouženou remízu se postaral devět minut po přestávce Serbus. Kaňkou utkání bylo zranění Lukáše Kučery (zlomená žebra) a Davida Hospodky (dostal loktem do krku). Oba hráči skončili v havlíčkobrodské nemocnici a hostující hráči odjeli po těch to zákrocích domů bez karet.

Góly: 3. Šrámek – 54. Serbus. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 1:2. Diváci: 80. H. Borová: Vymetal – Hospodka (64. A. Frühbauer), Antl, L. Kučera (58. Tonar), J. Veselý – Z. Frühbauer, Blažek, Chlubna, P. Kučera – Šrámek, Rakušan.

KOŽLÍ – HUMPOLEC B 5:1

Po dlouhé době se diváci v Kožlí fotbalem bavili. Hned v první minutě dostal Blažejovský domácí do vedení. Potom předvedl své gólové představení Trpišovský, který během dvaceti minut nastřílel hattrick, a bylo prakticky po zápase.

Ve druhém poločase se hosté snažili s výsledkem udělat, ale mladý tým moc produktivní nebyl. V 55. minutě přidal pátou branku Šimek a čestného úspěchu se hosté dočkali deset minut před koncem, kdy se prosadil Morava.

Góly: 1. Blažejovský, 20., 35. a 40. Trpišovský, 55. Šimek – 80. Morava. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 4:0. Kožlí: Dočkal – J. Makovec (69. P. Makovec), Pecha, Brzoň, Pokorný – Radoš, Voplakal, Mikula, Šimek – Trpišovský, Blažejovský.

TIS – HABRY 1:5

Tis hrál, Habry střílely góly. Tak by se dalo stručně charakterizovat okresní derby I. B třídy.

Hosté se dostali lacino do vedení již v první minutě, kdy chyboval gólman Havel se stoperem. Následně Tis neproměnil tři šance a ve 20. minutě si vstřelil vlastní gól. Habry školily domácí z produktivity. Další dvě šance do poločasu využily – 0:4. Po přestávce snížil J. Benák a Závorka si dovolil luxus, když neproměnil pokutový kop. Poslední slovo si vzal haberský Michal.

Góly: 47. J. Benák – 1. Korel, 20. vlastní, 30. Melechovský, 45. Kudláček, 88. Michal. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:5. Diváci: 250. Tis: Havel – Mareš (60. Miřátský), Rosecký, P. Benák, Mišta – Blažek, M. Kozlík, J. Benák, Bláha – Kafka, Závorka (80. Šoupakl). Habry: Novotný – Janouch, Reiter, Hájek (85. Šembera), Vrdský – Holík (80. Sobek), Stránský, Korel (60. Piskač), Michal – Kudláček, Melechovský (70. Klouček).

LÍPA – KOŠETICE 2:1

V prvním poločase měla více ze hry Lípa a svoji aktivitu zúročila i gólově. Nejdříve se krásnou střelou do šibenice prosadil Jakub Havel a po půl hodině hry přidal druhý zásah domácích Hrdlička. Po přestávce chtěla Lípa přidat třetí branku, ale místo toho z ojedinělého brejku inkasovala kontaktní gól, ale domácí si tři body už pohlídali.

„Košetice zde předvedli určitou kvalitu. Musím kluky za předvedený výkon pochválit. Konec zápasu jsme uhráli bojovností," řekl spokojený trenér Zdeněk Jungvirt.

Góly: 29. J. Havel, 32. Hrdlička – 68. A. Vejsada. Rozhodčí: Rýgl. ŽK: 3:6. ČK: 0:1 (75. Bystřičan). Diváci: 80. Poločas: 2:0. Lípa: Vašák – R. Souček, Prokš, Michal Fejt, J. Havel (85. Šimek) – Starý (78. Böhm), A. Kutlvašr (66. Marek fekt), J. Kutlvašr, Kříž – Špiňar (90. P. Havel), Hrdlička.