Diváci v rámci 8. kola I. A třídy viděli osm branek. Derby Havlíčkobrodska rozhodla penalta. Pohled si odvezl vítězství 1:0 z Borové.

VĚŽNICE – DOBRONÍN 3:1
Na těžkém terénu šlo oběma mužstvům o hodně. První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Hosté měli sice dost příležitostí, aby rozhodli zápas, ale brankář Drahoš domácí podržel. Věžnice naopak nebyly schopné trefit bránu. Ve druhém poločase se začalo jiskřit na obou stranách a utkání se dohrálo v nervózním duchu. Domácí ho nakonec dokázali vyhrát, když se dvakrát trefil Šejstal a jednou Marek Chalupník. Tomáš Sedláček už jen korigoval.
Góly: 30. A 90. Šejstal, 76. M. Chalupník – 86. T. Sedláček. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 5:3. ČK: 0:1 (64. Cink). Diváci: 60. Poločas: 1:0. Věžnice: Drahoš – Smutný, Novotný, Havlíček, Fikejz – Mottl, Klement (85. Novák), Šimoníček, Chalupník – Šejstal, Štohanzl (84. Laštovička).

HABRY – KAMENICE N.L. 0:3
Habry nezačaly vůbec dobře. Hned v 10. minutě byl Kos sám před bránou, ale nedal. Pak se mohla pískat penalta po zákroku Krátkého, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Kamenice pak měla ještě dvě šance, ale dočkala se až ve 20. minutě, kdy chybu obrany potrestal Kos. Po změně stran se hra Habrů zlepšila. Dvacet minut prakticky nepustily hosty na vlastní půlku. Jenže šance Kudláčka a Michala zůstaly nevyužity. A tak přišel trest. Brejk proměnil Hadač a bylo prakticky po zápase. Pojistku pak ještě přidal Filípek.
Góly: 20. Kos, 71. Hadač, 88. Filípek. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Michal, Kvanka – Bělák (46. Dibelka), Korel, Vlček (79. Řezníček), Desenský (46. Moravec), Stránský, Kudláček.

PACOV – LEŠTINA 4:4
Domácí dostali lekci z produktivity. „Leština za celý zápas vyprodukovala pět střel na branku, nám naše převaha nebyla nic platná, protože jsme i přes čtyři góly zahodili šancí na dva zápasy," je přesvědčen trenér Pacova Luděk Šlechta. Jeho tým ve druhém poločase skóre otočil z 1:2 na 4:2, ale v poslední desetiminutovce dovolil soupeři vyrovnat. L. Aubrecht nejprve proměnil penaltu a doslova v hodině dvanácté vstřelil čtvrtý gól hostů Sobek. „Leština v závěru vyvinula velkou snahu o vyrovnání, takže nemohu říci, že by remíza nebyla zasloužená," přiznal Šlechta.
Góly: 45. a 60. Hrobský, 65. Přibyl, 76. Kostroun – 14. a 53. Mišovic, 82. L. Aubrecht (PK), 90. Sobek. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Leština: Neuvirt – Poul, Karel, Čáslavský, Proněk, Prchal, T. Aubrecht, Piskač, L. Aubrecht, Forejt, Mišovic.

PELHŘIMOV B – H. BROD B 0:0
Hosté byli zejména ve druhé části lepším týmem, vytvořili si několik výborných brankových situací, ale ani ty nejvyloženější nedokázali proměnit. Když domácí přežili nejkritičtější 62. minutu, málem se nakonec zrodilo velké překvapení. Po jednom závaru v hostující šestnáctce čtyři minuty před koncem trefil zblízka Starý levou tyč.
Rozhodčí: Budín. ŽK: 4:3. Diváci: 50. H. Brod B: Koudelka – Halák, Svoboda, Novotný, Molák, Vendl, Hübner, Kuchta, Tuhý (46. Štědrý), Nechvátal, Teplan (65. Báča).

H. BOROVÁ – POHLED 0:1
Od začátku se hrálo neurovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Hráči podstupovali hodně osobních soubojů ve středu hřiště. Ve 35. minutě se Slanař dostal do velkého vápna domácích, kde byl faulován a Michal Sobotka pokutový kop s přehledem proměnil. Po přestávce byla aktivnější Borová, která si vytvořila územní převahu, ale vše končilo buď na velkém vápně nebo centrem do pokutového území, kde dominovali pohledští zadáci. Na skóre se už nic nezměnilo a Pohled si odváží vybojované tři body.
Góly: 35. Slanař (PK). Rozhodčí: Mička. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. H. Borová: Pavel Veselý – Hospodka (46. Chlubna), Havlíček, Blažek, L. Kučera – Němec (46. P. Veselý), J. Veselý, P. Kučera, Frühbauer – Provazník, Šrámek (70. Rakušan). Pohled: Růžička – Meloun (80. Pospíchal), M. Sobotka, Eis, L. Sobotka – Venc, Klement, Slanař, Zych – Moučka (65. Paušíma), Janďourek.