KOŠETICE – H. BOROVÁ 2:0
V bojovném utkání padla v prvním poločase branka jen z penalty a dostal z ní A. Vejsada do vedení domácí. Ve 47. minutě hosté trefili tyč a od té chvíle měli navrch, ale do gólových šancí se nedostali. Proto v samotném závěru A. Vejsada svým druhým gólem pečetil vítězství Košetic.
Góly: 36. a 90. A. Vejsada (první PK). Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. H. Borová: Vymetal – Tonar, Rakušan, L. Kučera, Fikar, Veselý, Šrámek (70. A. Früebauer), Blažek, Chlubna (57. Šmíd), P. Kučera, Z. Früebauer.

LÍPA – H. CEREKEV 0:2
Domácí si vytvořili stálý tlak ale gólově se prosadit nedokázali. V obou poločasech nastřelili tyč. Efektivnější Cerekev nejprve udeřila Havlem, který se ocitll sám před Vašákem a otevřel skóre. Lípa se po inkasované brance vrhla do útoku a zapomínala na zadní vrátka, čehož hosté dokázali využít a Havel svou druhou trefou v zápase pojistil jejich výhru.
Góly: 57. a 72. Havel. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Lípa: Vašák – Souček, Prokš, Starý (75. Petr Havel), Michal Fejt – J. Kutlvašr, Kříž, Havel, Bém (75. Marek Fejt) – Vácha (20. Mareš), Hrdlička.

KOŽLÍ – N. RYCHNOV 0:3
V sestavě Kožlí chyběli hned tři hráči obvyklé základní sestavy, přesto si domácí vytvořili optický tlak. Po půlhodině ovšem přišel faul v pokutovém území a Rychnov měl výhodu pokutového kopu. Střelu Hájka sice Březina vyrazil, ovšem pouze k dobíhajícímu Mugrauerovi, který otevřel skóre. Ve druhém dějství už se hra přece jenom rozhýbala a byly k vidění i šance. Po gólu volala především ta koželského Kavky, ovšem v síti neskončila. A tak přišel trest v podobě nádherný střely Loskota, který se ze třiceti metrů opřel do míče a nekompromisní ranou zajistil hostům dvoubrankové vedení. V závěru mohl snížit Kavka, jeho únik ale Faltýnek vychytal. Definitivní pojistku Rychnovu pak přidal osamocený Paclík.
Góly: 34. Mugrauer, 62. Loskot, 90. Paclík. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: bez karet. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Kožlí: Březina – Vladyka, Pajer, D. Blažejovský, J. Makovec – Radoš, Voplakal, Mikula, Kavka – M. Blažejovský (46. Cicvárek), Trpišovský.

HABRY – TIS 1:2
Habry už poněkolikáté zaspali začátek utkání a už v 6. minutě prohrávali 0:1. Domácí nepohlídali autové vhazování, po kterém se k míči dostal Dobrý. Ten prošel až do vápna a střelou k tyči otevřel skóre. Domácí fotbalisté předváděli velmi špatný fotbal, ale naštěstí pro ně Tis nedokázal využít své šance. A tak přišel trest. Vrdský poslal přímý volný kop k tyči – 1:1. Po změně stran se obraz hry nezměnil. „My jsme předváděli strašnou hru, Tis vypadal, že mu stačí remíza," řekl trenér Habrů Jiří Černý. Jenže v 86. minutě Příbramský nevyužil velkou šanci a z následného protiútoku udeřil Benák a dal konečnému skóre podobu 1:2. „Takhle se o záchranu nehraje," zlobil se Černý.
Góly: 32. Vrdský – 6. Dobrý, 86. P. Benák. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Habry: Krátký – Hájek, Vrdský (72. Vavřička), Janouch, Rajter (28. Příbramský) – Vlček, Kvanka, Korel, Piskač – Holík, Michal (78. Mrkvička). Tis: Chudoba – Kučera, Miřátský, Dobrý (60. J. Benák), Rosecký – Blažek, Bláha, Krajíček, Vala (86. Mareš) – P. Benák, Vacek (63. Kafka).

LEŠTINA – LUČICE 5:1
Nejprve přišly náznaky šancí na obou stranách, ale po prvotním oťukávání už udeřilo. A to v 9.minutě, kdy se po trestňáku Bárty prosadil Forejt. Hned po rozehrání bylo vyrovnáno. Trestňák Pechy vyrazil Jelínek k Culkovi a ten mě snadnou práci. Za další dvě minuty šli domácí opět do vedení, po akci Mišovic, Forejt zakončoval druhý jmenovaný. A aby toho nebylo málo, tak za další dvě minuty navýšil na 3:1 Karel a v 19. minutě na 4:1 Sobek.

Poté se ještě na straně Leštiny neprosadil Sobek a na straně Lučice Beránek. Po změně stran si domácí hlídali výsledek a spoléhali na brejky, ale Bárta, Sobek a ani Piskač nedali. Lučičtí fotbalisté měli jednu šanci, ale ta otřela pouze vnější stranu tyčky. A tak konečnou podobu výsledku dal po krásné individuální akci Mišovic.
Góly: 9. a 12. Forejt, 14. Karel, 19. Sobek, 87. Mišovic – 10. Culka. Rozhodčí: Kurka. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 4:1. Leština: Jelínek – J. Proněk, T. Aubrecht, Karel, Pajank (77. Staněk) – Mišovic, Forejt, Piskač, L. Prchal (81. Prášek) – Bárta, Sobek (69. L. Aubrecht). Lučice: Šimánek – Beránek (70. Čapek), Pavlík, Z. Pecha, P. Lančarič (46. Pevný) – Doležal, Nedoma, Herman, Culka – M. Lančarič, Mazuch.