I. ŽÁKOVSKÁ LIGA – SpSM

U15
H. BROD – ZNOJMO 0:2
Od prvních minut se hrála oboustranná nakopávaná a diváci si moc pohledného fotbalu neužili.

K vidění bylo plno osobních soubojů, ve kterých byli hosté důraznější. Toho Znojmo využilo a dostalo se dalekonosnou střelou do vedení. O pár minut později to bylo už 0:2, když se Znojmo prosadilo po rohovém kopu. Šance ke snížení měl Nedvěd, ale tento zápas mu v koncovce příliš nevyšel.

Po přestávce začali domácí hrát kombinační fotbal, ale záložní řada vydržela běhat pouhou čtvrthodinu. V tomto čase si svěřenci Ondry Pavlase vytvořili tři tutové šance, ale jejich zakončení bylo nepřesné a nedůrazné. Závěr utkání byla už jen křeč domácích hráčů.
„Další naprosto odevzdaný výkon. Záloha nepodrží míč, opravdu dře jen Peřina. Hráči v záloze nenabíhají, nejdou si pohybem pro míč, a když už míč získají, tak nejsou schopni dát nahrávku. Hrajeme pak jen dlouhé míče z obrany na útok, které osamocení útočníci buď ani nezpracují, nebo se po jejich zpracování snaží marně probíjet sami přes několik obránců. I tak jsme dnes měli pět tutových šancí na to dát gól, soupeř tři," smutnil po zápase Pavlas.
Poločas: 0:2. H. Brod: Vaněček – Mašek, Prchal, Paušíma, Gruber (50. Grubauer) – Tajovský, Vlček, Henek, Peřina – Nedvěd, Polcar.

U14
H. BROD – ZNOJMO 0:3
„K již dost rozsáhlé marodce se přidal Franc, na školní výlet do Anglie odjeli Pavlík, Tajovský a Vašíček. Po jednom tréninku naskočili do zápasu Prchal a Blažek. Krajanský odehrál celý zápas s bolavým kolenem a Karlíka, který nastoupil od začátku s nakopnutým kotníkem, střídal brankář Březina. Vzhledem k těmto skutečnostem považuji výsledek za přijatelný. Mrzí neproměnění dvou šancí za stavu 0:2.

Druhý poločas byl z naší strany lepší a za snahu především bych chtěl kluky pochválit," zhodnotil zápas trenér U14 Josef Fikar.
Poločas: 0:2. H. Brod: Březina (36. Zelenka) – Kocman, Mach, Sibera, Papež – Prchal (48. Blažek), Karlík (57. Březina), latinský, Krajanský – Suk, Staněk (36. Mašek).

U13
H. BROD – ZNOJMO 6:10 (A-A 0:2, B-B 1:0, A-B 4:2, B-A 1:6)
„S hrou jsme spokojeni. Kluci se snažili kombinovat, ale gólové zakončení postrádalo kvalitu. Znojmo hrálo jednoduchý fotbal a z každé akce bylo nebezpečné.

Zápas byl vyrovnaný a za předvedenou hru chceme kluky pochválit. V utkání se zaměřujeme na způsob hry. Takže přes porážku jsme spokojeni," měl jasno šéf brodské mládeže Stanislav Duben.
Góly H. Brodu: D. Žáček 2, Coufal, Bílek, Veroněk, Pavlas. Poločas: 1:2. H. Brod A: Kandr – Malimánek, Kučírek, Veroněk, Pabousek, D. Žáček, J. Žáček, Tůmová,  Bílek. H. Brod B: Kandr – Karlík, Pavlas, Kubát, Gron, Král, Chalupa, Ranecký, Coufal.

U12
H. BROD – ZNOJMO 5:8 (A-A 0:3, B-B 1:2, A-B 3:2, B-A 1:1)
„Zejména A-čko předvádělo hru, která byla už ke koukání. Přehrálo svého soupeře 3:2. B-čko se také o něco zvedlo, ale neustále ho srážely znovu se opakující individuální chyby, které stály hráče mnoho fyzických sil a kýženého výsledku jsme nedosáhli. Výsledek 1:1 byl maximem možného.

Strohý závěr nakonec – hrát musíme celý zápas od začátku, kolektivně a zodpovědně až do konečného hvizdu. Dnešní zápas jsme si prohráli jen a jen sami," viděl zápasy trenér U12 Pavel Pavlík.
Góly H. Brodu: Čapek, Trinh, Šrámek, Sladkovský, Balliš. Poločas: 1:5. H. Brod A: Mazánek- Trinh, Morkus, Šrámek, Forman, Sladkovský, Luňáček, Pavlovič, Tůma, Gruber. H. Brod B: Prokop- Dejl, Kocman, Bouchner, Morávek, Pavlík, Balliš, Čapek, Šoposki.